Jump to content

In From The Cold


VoivodBG

Recommended Posts

Počeo da čitam izveštaj sa koncerta i već prva rečenica nema smisla. O samom neznanju "novinarke" koja je, jadna, morala da plati 550 kinti ne vredi govoriti. Govno od recenzije.

 

Ionako ne verujem nikome ko se zove Nataša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeo da čitam izveštaj sa koncerta i već prva rečenica nema smisla. O samom neznanju "novinarke" koja je, jadna, morala da plati 550 kinti ne vredi govoriti. Govno od recenzije.

 

Апсолутно се слажем. Видео сам овај "чланак" на фејзбуку пре него што се овде појавио, и био сам згранут. Талви је то много боље одрадио. :da:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj RAPORT sa koncerta je pisao ovaj "cenjeni novinar".

markomilojevic.jpg

Elem, ja prihvatam pozitivne i negativne kritike ali taj RAPORT je bio cisto pljuvanje po bendu. O pravopisu necu ni da pricam. Momak studira srpski jezik i književnost.

Jednostavno, doticni je bio prilicno razocaran jer nije dobio akreditaciju te nije mogao devojcicu uvesti na koncert onako kako je on planirao. Kao "cenjeni novinar".

Stvarno mi je zao sto mu ne dadoh te akreditacije, nisam znao da mu toliko znace. Pritom, on tvrdi da su mu akreditacije obecane jer mi je dan ranije poslao poruku na fejsbuku da dolazi da radi intervju sa K2B. :confused:

Naravno da sam napisao da slobodno dodje i da slika i pise ali akreditacije ni na momenat nisu bile spomenute. U svakom slucaju ne bi ih ni dobio.

Izasao sam mu u susret tako sto sam dozvolio da oboje udju na jednu kartu po predprodajnoj ceni (400 dinara).

Nisam ni to morao da uradim ali eto, ima neceg dobrog u meni.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav istančan ukus, eeeej, 'slušam sve što je postalo popularno u prethodnih 5 godina' :mrtav: Još ako je nekome puno 500 dinara za Karma To Burn, pa stvarno, bez komentara, a trebalo bi i da taj neko ne komentariše ako ne poznaje rad benda, niti žanr ('pravi pravcati stoner rock'). Inače, nisam ni bio na svirci, ovaj snimak koji sam video je dosta da podržim In From The Cold, a report je očigledno napisan maliciozno i s tonom neke lične osvete, više je no očito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав човек, какав човек. :haha:

 

Него погледах опет чланак, и ово ми је запало за око:

 

Prvo što upada u oči svih jeste razbarušen izgled kako samog bubnjara tako i njegovih, nikada pre vidjenih, odviše podignutih činela.

 

Разбарушене чинеле... :haha:

 

И зашто имам осећај да овај човек никада није ни слушао K2B?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj RAPORT sa koncerta je pisao ovaj "cenjeni novinar".

markomilojevic.jpg

Elem, ja prihvatam pozitivne i negativne kritike ali taj RAPORT je bio cisto pljuvanje po bendu. O pravopisu necu ni da pricam. Momak studira srpski jezik i književnost.

Jednostavno, doticni je bio prilicno razocaran jer nije dobio akreditaciju te nije mogao devojcicu uvesti na koncert onako kako je on planirao. Kao "cenjeni novinar".

Stvarno mi je zao sto mu ne dadoh te akreditacije, nisam znao da mu toliko znace. Pritom, on tvrdi da su mu akreditacije obecane jer mi je dan ranije poslao poruku na fejsbuku da dolazi da radi intervju sa K2B. :confused:

Naravno da sam napisao da slobodno dodje i da slika i pise ali akreditacije ni na momenat nisu bile spomenute. U svakom slucaju ne bi ih ni dobio.

Izasao sam mu u susret tako sto sam dozvolio da oboje udju na jednu kartu po predprodajnoj ceni (400 dinara).

Nisam ni to morao da uradim ali eto, ima neceg dobrog u meni.. :D

 

Opušteno, čovek nema veze sa zvukom koji gajite, jedan pogled na omiljene bendove pokazuje da nema masti, niti teškog doom-a u njegovom muzičkom izboru.

 

Ko ga jebe, teraj dalje.

 

Hehe, ove priče su mi poznate jer sam se sa dotičnim družio u osnovnoj školi i išao sa njim u odeljenje. "Cenjeni" novinar nema veze sa novinarstvom, to sa akreditacijama je njegova standardna ciganija, pre par godina je bukvalno molio organizatora da uđe preko spiska na koncert Danny Cavanagha iz Anatheme, po osnovu da je "novinar". :lol:

 

Dakle, dečko je "novinar" samo da bi mogao da ulazi po svirkama za džabe, kompetentnost mu je na nivou metalca koji je čuo dva albuma u životu, tako da nema potrebe da se uzrujavate zbog pisanija dotičnog, a sam Nocturne pokazuje koliko je ozbiljan časopis kada puštaju takve ljude da im rade recenzije bilo čega.

 

Ti si sleepy ispao više nego fer što si mu uopšte dao da uđe na tu jednu kartu, ne bih mu dao nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim dotičnog organizatora da mi se javi na 069/63-83-73 čim pre bude mogao,

ja ću da mu nadoknadim razliku u ceni za kartu koju je dao našem novinaru

i da mu platim kartu koju je "poklonio" devojci koja se iscimala iz Novog Sada da fotka ovaj koncert.

Budalaštine ovakvog tipa ne želim da trpim.

 

Inače, zaboravili ste da pomenete da ste našem novinaru tamo rekli da nije dobio akreditaciju

zato što mi nikada ne objavljujemo (?!?!) najave koncerata koje vi radite.

 

Da liste nas nekada kontaktirali da to uradimo i poslali nam informacije, press materijal?

 

Ja ni jedan mail ne brišem, a search mi nije izbacio NI JEDAN mail na sledeće parametre:

 

Karma To Burn

Milos Zivic

In From The Cold

 

Što dalje implicira da se PODRAZUMEVA da mi treba da ronjamo po netu, ne bi li saznali

kada neko organizuje koncert, pa da brže bolje objavimo to što taj neko radi.

 

Drznuli ste se svi da pričate o profesionalizmu, pa samo da proverim ko je koliko profesionalan.

 

Dotični Miloš Živić je našem novinaru potvrdio poruku gde ga je ovaj pitao

za press, dozvolu za fotkanje i da će se uraditi intervju sa Karma To Burn najverovatnije.

Ukoliko treba dokaz, spreman je screenshoot toga ovde.

 

Uredno mu je poslao imena i brojeve ličnih karti i pre toga napisao ZA PRESS.

Potom na ulazu dobija odgovor da akreditacija nema.

To što organizator ovog koncerta NE ZNA šta znači PRESS, to je njegov problem.

 

Još jednom molim organizatora da mi se javi kako bih mu uplatio novac, i to za:

 

- razliku u ceni karte (predprodaja - dan koncerta)

- jednu cenu karte na dan koncerta

 

Ukoliko ga mrzi da skroluje, evo još jednom mog broja telefona: 069/63-83-73

 

Samo ga molim da to uradi pozivom, jer ne želim da dođe do bilo kakve mogućnosti

gubitka maila, poruke ili SMS-a.

 

Marko Ristić

urednik NOCTURNE MUSIC MAGAZINA

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god da su se dogovarali i kako god da je ispala pricha, i dalje stoji da je momak maliciozno napisao tekst (da ne kazem osvetnichki) koji je objavljen. Takve stvari ne priliche medijima, osim mozda "Skandalu", "Kuriru" ili "Pressu". Ovakve stvari se reshavaju privatno, jer ne moramo da chitamo ono shto ljudi u afektu pishu... na kraju krajeva - novinarstvo treba da bude objektivno.

 

Izvinjavam se na komentaru, ovo sam napisao da sva pricha ne bi eskalirala u kolektivno pljuvanje. Takodje, bend ne treba da se uvlachi u ovo, meni se dopada njihova muzika, sjajno su odsvirali svirku, a i dobri su ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno tako. Šta je bilo sa kartama, tj. ulazom, bilo je, to je jedna stvar, treba rešiti između sebe.

 

Potpuno je druga stvar ovo što je uradio "novinar" koji, očigledno, nema veze ni sa čime što se dogodilo na toj svirci. Klasična pljuvačina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne sećam da sam igde pomenuo kako je bend zvučao ili nešto slično. Želim samo da rešim finansijski gubitak organizatora.

 

A mišljenje je kao dupe.

 

Pošaljite mi, molim vas, JEDAN članak, BILO KOJEG novinara da se radi o recenziji ili izveštaju sa koncerta koji je OBJEKTIVAN.

Ne može nešto što se zasniva na nečijem mišljenju biti objektivno. A još više je zanimljivo da sami članovi bendova hvale svoj koncert.

to je kao u onoj pesmi čika Jove Zmaja... Mislim da vam je nivo opšte kulture dovoljno visok da zante o čemu pričam.

 

Ja se više neću pojavljivati na ovoj temi, jer me sve ovo ne interesuje previše.

 

Interesuje me samo da nadoknadim karte organizatoru, čiji kontakt nemam, pa me neko iz benda, ili neki verni obožavalac može povezati sa njim.

To je jedini razlog zašto ovde javno pišem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim dotičnog organizatora da mi se javi na 069/63-83-73 čim pre bude mogao,

ja ću da mu nadoknadim razliku u ceni za kartu koju je dao našem novinaru

i da mu platim kartu koju je "poklonio" devojci koja se iscimala iz Novog Sada da fotka ovaj koncert.

Budalaštine ovakvog tipa ne želim da trpim.

 

Inače, zaboravili ste da pomenete da ste našem novinaru tamo rekli da nije dobio akreditaciju

zato što mi nikada ne objavljujemo (?!?!) najave koncerata koje vi radite.

 

Da liste nas nekada kontaktirali da to uradimo i poslali nam informacije, press materijal?

 

Ja ni jedan mail ne brišem, a search mi nije izbacio NI JEDAN mail na sledeće parametre:

 

Karma To Burn

Milos Zivic

In From The Cold

 

Što dalje implicira da se PODRAZUMEVA da mi treba da ronjamo po netu, ne bi li saznali

kada neko organizuje koncert, pa da brže bolje objavimo to što taj neko radi.

 

Drznuli ste se svi da pričate o profesionalizmu, pa samo da proverim ko je koliko profesionalan.

 

Dotični Miloš Živić je našem novinaru potvrdio poruku gde ga je ovaj pitao

za press, dozvolu za fotkanje i da će se uraditi intervju sa Karma To Burn najverovatnije.

Ukoliko treba dokaz, spreman je screenshoot toga ovde.

 

Uredno mu je poslao imena i brojeve ličnih karti i pre toga napisao ZA PRESS.

Potom na ulazu dobija odgovor da akreditacija nema.

To što organizator ovog koncerta NE ZNA šta znači PRESS, to je njegov problem.

 

Još jednom molim organizatora da mi se javi kako bih mu uplatio novac, i to za:

 

- razliku u ceni karte (predprodaja - dan koncerta)

- jednu cenu karte na dan koncerta

 

Ukoliko ga mrzi da skroluje, evo još jednom mog broja telefona: 069/63-83-73

 

Samo ga molim da to uradi pozivom, jer ne želim da dođe do bilo kakve mogućnosti

gubitka maila, poruke ili SMS-a.

 

Marko Ristić

urednik NOCTURNE MUSIC MAGAZINA

 

Eh novinari jedinog jadnog magazina nikako da skontaju da nikom nisu bitni niti potrebni. Brate ja bih platio da vi vise ne dolazite na svirke i da ih upropascavate vasim "razmisljanjem" i "ocenjivanjem", posto ocigledno ste doooobrano zalutali ovde. I Milos Zivic je za vas Gospodin Zivic i pazite jos koga cete ispljuvati jos jer ste se svima svecano popeli na qrac. Svima ostalim normalnim da porucim da NE DAJU press akreditacije ovim kreaturama i neka oni blago meni malo podrze scenu tako sto ce da plate ulaz, posto oni i ovako naplacuju 2000 dinara ucesce na njihovoj kompilaciji.

S totalnim Omalovazavanjem

Lazar Dragojlovic

Edited by LudiDzukatz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne sećam da sam igde pomenuo kako je bend zvučao ili nešto slično. Želim samo da rešim finansijski gubitak organizatora.

 

A mišljenje je kao dupe.

 

Pošaljite mi, molim vas, JEDAN članak, BILO KOJEG novinara da se radi o recenziji ili izveštaju sa koncerta koji je OBJEKTIVAN.

Ne može nešto što se zasniva na nečijem mišljenju biti objektivno. A još više je zanimljivo da sami članovi bendova hvale svoj koncert.

to je kao u onoj pesmi čika Jove Zmaja... Mislim da vam je nivo opšte kulture dovoljno visok da zante o čemu pričam.

 

Ja se više neću pojavljivati na ovoj temi, jer me sve ovo ne interesuje previše.

 

Interesuje me samo da nadoknadim karte organizatoru, čiji kontakt nemam, pa me neko iz benda, ili neki verni obožavalac može povezati sa njim.

To je jedini razlog zašto ovde javno pišem.

Pošaljite mi, molim vas, JEDAN članak iz ovog "Magazina", BILO KOJEG novinara da se radi o recenziji ili izveštaju sa koncerta a da im je sve bilo ok i da su znali da napisu nesto sto bi te uputilo da dodjes na sledecu svirku. Ne, posle citanja tih gluposti dodje ti da odes na Zvezde Granda bez pardona..

Edited by LudiDzukatz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...