Jump to content

2010.05.26. *SKC, Beograd* Deicide


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Ma stvarno su do jaja skroz. Ne znam dal su svirali ijednu pesmu sa poslednjeg... Scars of the crusifiction, They are the children of the underworld, Sacrificial Suicide ... Sve je bilo do jaja. Mladene, šteta što se nismo sreli.

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Graul

 

Bice prilike :pivopije:

Nego posle certa se ispred ulaza umalo nisu potukli Meda i jos jedan lik, ono sou ne znam jeste videli :D

 

Koliko sam ja video kad sam izasao Meda je bio u nokdaunu. ne znam u cemu je bio problem tj. oko cega je bio konflikt.

 

Svirka... realno do jaja, pesme koje sam cuo su me toliko odusevile da to nije normalno,

 

atmosfera - praznicna

Setlista - vrhunska

zvuk - pojma nemam, jebo mi pas mater, koji moj sam trazio u prvom redu na par pesama - nista se necuje. Tek kad sam se odaljio cuo sam sve super.

 

Komunikacija sa publikom, al vise stav prema svirci od clanova benda - bezveze, zanatski

 

sve u svemu uspesan i dobar koncert

 

eto, zatvorili smo krug i pogledali uze gledamo gotovo sve legendarne dm bendove sa Floride,

sad ostaje jos monstrositi i jos par i to bi bilo to

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na sve učestalije afere koje se vezuju za starešine verskih zajednica u Srbiji, reklo bi se da doza okrepljujućeg satanizma nije mogla doći u bolje vreme

 

Fak Jea, koliko dobra recenica! :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojot aka Hornsman Coyote stoji pored nas i koristi njihov nastup da postulira kako je death metal pravi hardcore (dodajući da je beogradski hardcore 90-ih bio tužna epopeja dece u skupim duksevima i da, iako i sam nosi skup duks, vidi razliku u tome što je svoj sam zaradio), tvrdeći da su death metalci najbolji ljudi.

 

ovo je najjace:)

 

 

mnogo bio bolji zvuk u zg. jbg, manji prostor...

 

edit: zar ovo sranje nije spajalo postove kad su dva zaredom od istog usera???

Edited by LazaGNR
Evo,ja cu ti spojiti postove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spaja ali kad su u kratkom vremenskom roku.

 

Šta je ovo, skroz slabo komentara... napisaću izveštaj i ja za Serbian metal samo da dođem sebi, u poslednja 2 dana sam spavao 6 sati. Sad došao sa posla, Deicide poso poso Deicide eto šta znam.

 

Što se tiče setliste, pokušaću se setiti a vi pomažite: Deicide, Dead by Dawn, Once upon the cross, Scars (ove 4 vezane, sad dalje reda se ne sećam), Sacrifical Suicide, Decesration, Death to Jesus, Homage for Satan iz Batajnice, Lunatic of God's Creation, Trifixion, Serpents of the Light, blame it on God, When Satan Rules His World, Kill the Christian, They Are the Children of the Underworld a na bis valjda Behind the light, Dead but dreaming i Oblivious to evil.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram reci da sam prvi put u zivotu cuo savrsenu satlistu, znaci ne bi izbacivao ili dodavao bilo koju pesmu. Nemam reci. Inace meni je zvuk bio skroz ok, al izgleda da ih je rasveta nesto zezala ili je to glen nesto raspravljao sa bogom :D Ljudi je bilo oko 300 iako sam ocekivao da ce biti vise, al Mayhem i nemanje para su ucinuli svoje... A sto se tice kontakta sa publikom, jbg, takvi su, nisu Maideni, na kraju se pozdravili sa publikom, a Owen se setkao ispred skca pre koncerta kaze pio je neki gorki pa se malo polupao, hehe, bio skroz opusten. Sledeci su nadam se Malevolent Creation :D

Izjave veceri: Rent-a-Benton, Blen Glenton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da i ja napisem sta god konkretno xD

 

Sacramental - precizno, brutalno i odlicno za zagrejavanje mase pred Deicide! Nadam se da ce sada da prionu na aktivnije sviranje i albume, imaju oni godina ali daleko su jos od penzionera. Cekamo! :pivopije:

 

Deicide - set lista stvarno odlicno. Zvuk ok, da ne kenjam sada za stinice. Bubnjar car najveci, jako pristupacan i spreman za zezanje :) To isto vredi i za gitaristu Ordera. Benton - a jbg, osetilo se da vise ne uziva u tome sto radi kao pre, ali dobro, godine su ipak u pitanju, a znam i iz licnog iskustva da nema nista dosadnije od sviranja istih pesama dugo dugo vremena. Sve u svemu, jako korektno i uz nenormalnu podrsku mase - zapamceno u mojoj glavi kao odlican koncert :rockdevil: Usput, hvala osobi koja mi je ostavila ratnu oznaku od cokula na nozi...secacu ga se, neznanca, danima hahahah :pivopije:

 

AF - znam....zvuk sjeban...jbg :mrgreen: I tonci su ljudi, a ljudi napreduju, uce...tako da do sledeceg puta, bice mnogo bolje :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a Owen se setkao ispred skca pre koncerta kaze pio je neki gorki pa se malo polupao, hehe, bio skroz opusten.

 

"I bought some Serbian Liqueur and I wanna taste it.It's name is...something like 'gor','gor'...'gorki'?"

 

 

 

 

 

Hehe,ladno ga nismo prepoznali prvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da reko poznat mi je ovaj odnekuda, mozda sa yumetala, haha, da ne bi boska zvanog biger prosao bi pored, trebali smo mu dati one vruce rakije... 

Edited by LazaGNR
Ne quote-uj sve bre :P :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek sa zaksnjenjem, da i ja dam skroman doprinos komenatarima.

AF stvarno sjeban zvuk. pokvarilo utisak. ali sam ih gledala mali milion, tako da nije nikakvo razocarenje. znam njihove potencijale, koji su bas veliki. :pivopije:

SB je odlican.

Deicide... sta reci. legle su stare dobre stvari. stvarno dobra set lista. posecenost je mogla biti maaalo veca. ali dobro. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...