Jump to content

Caprica


Zagrivuk

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Mene je smorio zaplet na pocetku, oni idioti od klinaca, cinjenica da je prvi sajlonac prokleti

avatar cerke glavnog baje ugradjen u masinu

, fora da

je dovoljno pokupiti s neta clanarine na dejting sajtovima i liste iz video klubova/biblioteka da bi se napravila u dlaku identicna predstava licnosti

. Other than that kul je :mrgreen: Nisam gledala dalje od onog kad

majka prizna javno da je cerka kriva

. Kad se zavrsi prva sezona sudicemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Danas sam završio sa gledanjem Caprice,i mogu vam reći da sam prijatno iznenađen serijom.Inteligentno urađena priča,za prave ljubitelje SF žanra,koji nisu samo gledali filmove,već su i pročitali neku knjigu i priču.Zato i ne čudi što serija nije dobro prihvaćena u Americi(da nisam gledao na kompu,nego na tv-u,sa puno reklamnih blokova,verovatno bih i ja odustao).Nadam se da će druga sezona proći po planu,jer puno toga interesantnog treba da se desi.Jedino što malo smeta je to što su pušački i pederski lobi dali malo para za seriju,tako da je malo smešno kada vidite da svi junaci puše.Još gora stvar je što najbrutalniji lik u seriji ima muža,i najveća kučka ima ženu.Čak se i pominje usvajanje dece,ali to su nebitne sitnice.Svima će se svideti kako izgleda Caprica city i još neke stvari,ali zato su automobili i telefoni iz današnjih dana.Planeta liči na neku našu blisku budućnost,čak neka rešenja izgledaju veoma moguća.Posebno je dobro urađen virtualni svet,i priča o ljudima koji imaju potrebu da zbog zabave beže iz stvarnog sveta.Imamo i priču o gubitku drage osobe,i na šta su sve ljudi spremni,ne bi li promenili tok sudbine.Sve u svemu meni je serija legla,i biće odličan uvod u Battlestar Gallacticu,koju planiram tek da gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...