Jump to content

2010.02.11. *Club Dvoriste, Novi Sad* - DEMOGORGON (Poland) + Support!


banedeathmetal

Recommended Posts

Dobra svirka beše. :da:

 

Beyond Total Carnage je bio skroz kul, biće nešto od njih. :P

 

Poljaci su pokidali, Christ Is A Lie je jebena bolest. Oduševio sam se.

 

Mog'o je biti veći odziv, jebem mu mater. No, dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,toga sam se i bojao,uvek neki problemi na srpskoj granici.Srecom sve pa je sve u redu!!Uzivajte veceras!

 

CHRIST IS A LIE!

 

Nije samo kod Srpskih. Sad me zvao Asteck, kaze ne pustaju ih da udju u Hrvatsku bez 100 Eura. Moraju nazad u Srbiju, tj do mene da im pozajmim pare kako bi ih pustili unutar.

 

Dobra svirka beše. :da:

 

Beyond Total Carnage je bio skroz kul, biće nešto od njih. :P

 

Poljaci su pokidali, Christ Is A Lie je jebena bolest. Oduševio sam se.

 

Mog'o je biti veći odziv, jebem mu mater. No, dobro...

 

Jes` vala, dobro bese. :)

 

Kontam da onih 40-tak ljudi koji su dosli i podzrazli se nisu ni malo pokajali sto su dosli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo kod Srpskih. Sad me zvao Asteck, kaze ne pustaju ih da udju u Hrvatsku bez 100 Eura. Moraju nazad u Srbiju, tj do mene da im pozajmim pare kako bi ih pustili unutar.

 

Hah,upravo sam se vratio sa granice.Pustili su ih na srpskoj strani a na hrvatskoj su im trazili ata carnet koji ne poseduju.Kad su krenuli nazad prema Srbiji ovi ih nisu pustali unutra vise,tako da su 4 sata proveli izmedju drzava. Na kraju smo iskombinirali sve uz trosak od 150eura,Demogorgon je u Srbiji na putu za Madjarsku,nastup u Pozegi veceras je veoma upitan.Sva sreca za mene sto kod mene sviraju u nedelju. Javim vam rasplet ako vas zanima!

ACAB a pod c mislim na carinike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah,upravo sam se vratio sa granice.Pustili su ih na srpskoj strani a na hrvatskoj su im trazili ata carnet koji ne poseduju.Kad su krenuli nazad prema Srbiji ovi ih nisu pustali unutra vise,tako da su 4 sata proveli izmedju drzava. Na kraju smo iskombinirali sve uz trosak od 150eura,Demogorgon je u Srbiji na putu za Madjarsku,nastup u Pozegi veceras je veoma upitan.Sva sreca za mene sto kod mene sviraju u nedelju. Javim vam rasplet ako vas zanima!

ACAB a pod c mislim na carinike!

 

Jbte, ovo nema nigde...gde mi zivimo.

 

Valjda ce stici na vreme...ali s`obzirom da je poceo vikend kontam da moze da zakasni koncert, bar se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i dobrih vesti,Demogorgon je stigao u Hrvatsku,nazalost propustaju vecerasnji koncert u Pozegi ali bar sa opremom na madjarsko/hrvatskoj granici nije bilo problema.

 

Ipak je u Bosni bilo najkriticnije - nisu ni usli kod njih, tako da vecerasnji koncert u Tuzli se nece odrzati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...