Jump to content

Red Hot Chili Peppers


Sinstrel

Recommended Posts

Ja jos uvek skidam album, ali sam cula neke pesmice (zahvaljujuci Boletu) i svidjaju mi se...

Verovatno ce mi se svideti jos vise posle nekoliko preslusavanja, ali ni do sada nije lose orangelistening.gif

I ja imam utisak da ovako nesto do sada nisu radili ali super je ispalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODUSEVLJEN sam prvim diskom! Toliko mi se svidja da uopste ne stignem da pustim drugi vec vrtim prvi do iznemoglosti. Kad mi to dosadi za par dana onda cu ponovim postupak i sa drugim diskom a onda cu moci da dam pun komentar musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustio sam 1 sekundu kad sam skinuo i odmah srezao i odlozio u policu .. prosli album sam slusao i bio mi je govno, pa ni sad nisam ocekivao nista, no zaintrigirali ste me ... moracu da prebacim na HD ponovo i da probam da preslusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovo je NEVIDJENO DOBAR ALBUM!

Kao droga je, ne mogu da prestanem da ga slusam. Frusciante je doktorirao ove svoje jebeno tuzne soloe. Cudno ali je jebeno tuzno a mene cini srecnim. NEVIDJENO DOBAR ALBUM!!!

Kao sto neko rece ne da su prevazisli ocekivanja nego nemam reci!!!

Sad mi je tek zao treceg diska (ako ovo nije sve sto hteli da izdaju na ta tri umesto na duplom) icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Što se mene tiče...

Ne želim ono bofl pjevanje. Hoću repovanje, i to da se onaj lažni indijanac pošteno naljuti. Hoću da ubrzaju pjesme na neku mušku brzinu. Za početak.

 

Inače, da me se ne shvati pogrešno, dobar je to album. Ima jedno 6 potencijalnih singlova koje sam uhvatio u ovih 7 slušanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj bre Anthony nikad bolje nije otpevao. Bas se vidi da su njemu prilagodjavane pesme. A sto se slusanja tice nisu ni catchy ni moody pesme bas su ono slusajuti se Peppersi i slusas savrsenstvo Peppersa koje su dosegli sa vom albumom. Znam da kenjam ali bas bas mi se svidja album iako je izgubio onu surovost koju sam (najvise) voleo kod RHCPa. Potpuno je van njihovog sablona a opet tako lici a uz to ima toliko novog da se najezis a opet to novo je zapravo sazrelo staro. Znam da zvuci konfuzno ali tako ja to kapiram musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je najslicnije onom koje je izneo Jaymz (btw uopste nije konfuzno)... Nisu ni catchy ni moody a opet ti se nekako uvuku u mozak i ne mozes da ih se oslobodis vec album preslusavas jos jednom pa jos jednom i svaki put ti se jos vise svidja... Barem u mom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo vam ceo program za vikend

Subota, 10. lipnja

16:00 – MTV Live – RHCP at Red Square

16:30 – Tematski glazbeni izbor: RHCP

17:00 – MTV Essential: RHCP

18:00 – Making The Video: RHCP – Fortune Faded

19:30 – MTV Jammed: RHCP

20:00 – Tematski glazbeni izbor: RHCP

20:30 – Making The Video: RHCP – Around The World

22:00 – MTV Live: RHCP in Milano (29th April 06)

 

 

Nedjelja, 11. lipnja

15:00 – Tematski glazbeni izbor: RHCP

15:30 – MTV Jammed: RHCP

16:00 – Tematski glazbeni izbor: RHCP

16:30 – Making The Video: RHCP – Around The World

17:00 – Tematski glazbeni izbor: RHCP

17:30 – MTV Live: RHCP in Milano (29th April 06)

19:00 – Making The Video: RHCP – Fortune Faded

19:30 – Tematski glazbeni izbor: RHCP

20:30 – MTV Live – RHCP at Red Square

21:00 – MTV Essential: RHCP

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam pepperse, davno su mi prirasli za srce, imam sve albume, mogu da ih slusam u bilo koje vreme, nikad mi nece dosaditi ali ne bih se nazvala velikim fanom jer znam ljude koji su mnogo vise upuceni u njihov rad i koji se vise razumeju od mene (primer za to je moj decko koji svira u Ljutim Papprichicama)... Inace jedini bend koji vise gotivim od RHCP je Metallica...

A sto se burazera tice, on inace slusa elektronsku muziku, znaci uopste nije u rock'n'roll vodama ali iz nekog razloga obozava RHCP laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ste gledali novi spot za pesmu tell me baby ? Mene je malo posle dani california razocarao jer sam ocekivao vise...odaje utisak da su ga otaljali jer nemaju vremena zbog turneje... Ali ipak je su to RHCP icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...