Jump to content

Red Hot Chili Peppers


Sinstrel

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Iskreno, nemam strpljenja da procitam 38 (!) stranica ove teme, tako da ne znam sta su sve ljudi ovde rekli o Peppersima, ali ja sam ogroman fan njihov (ono, imam sve albume, 'certe, itd.). Po meni je Blood Sugar Sex Magik najbolji album, a svi ostali su odlicni. By The Way je poprilicno slabiji, ali sta da se radi? Stadium Arcadium je remek delo!

 

Sto se tice spota za "Tell Me Baby", pa i nije nesto. Nije najgori (ta "cast" ide "Universally Speaking"-u), ali imaju mnogo bolje.

 

Kad je neko u njihovoj finansiskoj situaciji, ne znam da li postoji dobar izgovor za los spot... Imaju love za najbolju opremu, rezisera, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

snima se spot za snow , bice gotov krajem meseca valjda.Ukljucili su publiku u spot, na jednom koncertu su svima podelili olovke-baterijske lampe i zamolili publiku da ih svi popale kada krene snow , i onda je publika bila zivi sneg icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

E ljudi evo nekih informacija,koje sam pokupila u danasnjim novinama...

 

"Beograd ce u junu naredne godine ,po svemu sudeci,biti domacin muzickog festivala slicnog "Exitu".Organizator ove manifestacije trebalo bi da bude produkciska kuca Komuna,a taj festival bi trebalo da se odrzi na Beogradskom hipodromu.....

Kako nezvanicno saznajemo vec je dogovoreno da na buducem festivalu nastupi kultni sastav IRON MAIDEN a u toku su pregovori sa RHCP.

Situacija oko dolaska RHCP u Beograd malo se zakomplikovala a osim Komune u igri je jos jedna domaca promoterska agencija koja je dala nesto povoljnije uslove za njihovo gostovanje."

 

 

Ne znam da li je ovo istina i dal ce uspeti al sam optimista... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam razmisljao ranije o tome... ono kao - exit u bg... ali gde?

meni prvo pada na pamet kalemegdan, kao ekvivalent petrovaradinskoj tvrdjavi... ali on mi definitivno nije za tako nesto... ne mogu da zamislim stejdzeve na kalisu... ili da ga ograde... fujjj...

Edited by scum

Share this post


Link to post
Share on other sites

RHCP snimaju spot za pesmu Hump De Bump u reziji Chris Rock-a ;) Znaci da ipak sledi veliko iznenadjenje posle spota za Snow koji je onako, recicu samo jedno - zamislite rhcp u spotu u fazonu 50centa ;)

 

a evo i slika ;):D:pivopije:

 

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

 

spot izlazi pocetkom naredne godine ;)

 

uzivajte :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra su fotke !!! gde si ih nasao? Po svemu sto sam video bice to dobar spot :)

Al kad pomenu Anthony-ja, bas se nekako vidi da je omatorio covek. Mada je u licu ostao isti ali nema onu svezinu koju je imao recimo u Californication spotovima, pa i u By The Way spotovima isto. Istroseno deluje, meni bar

Edited by VINCENT

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo neka lista iz stokholma skoro bilo:

 

01. Intro Jam

02. Can´t Stop

03. Dani California

04. Scar Tissue

05. Charlie

06. Desecration Smile

07. Fortune Faded

08. Readymade

09. Blood Sugar Sex Magik

10. How Can I Tell You (John Solo)

11. Snow

12. Flea Jam

13. Don´t Forget Me

14. Jam

15. Hump de Bump

16. Nodody Weird Like Me

17. C´mon Girl

18. Californication

19. By the Way

20. Chad drum solo

21. Under the Bridge

22. Give it Away

23. Final Jam

 

uvek ubace neku bas staru pesmu koju nisu dugo svirali...

nista ostaje da se nadamo da ce doci negde u nasem okruzenju pa da otputujemo na koncert zivota ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

O Jesam ja jedini IDIOT koji je iz Srbije otisao na njihov KONCERT i to u na pet dana u PRAG.

mogu da vam kazem da je bilo jebeno nezaboravno, iskusvo vredno zajebancije a tek sto sam

upoznao zanimljive ljude, koji su kao ja prevalili put iz ESTONIJE, makedonije, madjarske, austrije, nemacke...

DA kazem i to da sam uhvatio trzalicu od JOHNA, Antony_ju sam poklonio kravatu, covek mi se zahvalio,

i da posle koncerta treao takav adrenalin da nisam mogao da spavam dve veceti posle toga,

 

Jedina greska je bila sto su GUNS svcirali predhodno veca i bilo je karata a ja nisam otisao GRESKA!!!!!

 

 

Jedino sto zelim je ono sto sam ja iskusio podelim sa VAMA dobrim ljudima koji ih postuju kao i ja.

mada koliko god ja zeleo da oni dodju ovde malo sam skeptican po tom pitanju.

 

moram samo da pohvalim ljute papricice, sto pokusavalu da prenesu tu atmeseru,

ali momci moratate jos da vezbate, jos niste dorasli WWW.REAL-RHCP.CJB.NET iz novog sada

do Slusanja........................Bzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

upravo odgledah dodjelu Gremija.. osvojise i oni nagradu, otprasise kulturno jednu stvar, popise aplauze, izahvaljivase se svojim zenama i majkama (svaka cast, jebes producente), presvukose se na brzinu i onda im Diksi Chiks maznuse glavni gremi jebi ga.

 

 

kvalitetno, nema sta. ko ne ode na njihov koncert, a slusa ih bar ono `best of` i sl. budala je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...