Jump to content

2010.11.17 *SKC, Beograd* Therion


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Taj odeon od 300evra, jel to jeftinije ili skuplje od velike sale SKCa ??

 

Ako taj Odeon stvarno košta 300€ (mada ipak verujem da je malo više), onda je to tipa 3-4x jeftinije od velike sale.

 

I to što prostor prima 2000+ ljudi ne znači da se toliko očekuje zaboga :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E , narode, a da se malo opustite i da batalite razmisljanje o "organizacijskim" stvarima i da prepustite to nama da razmisljamo... jer nije vase da razmisljate da li ce biti 400 ili 200 ljudi to je apsolutno nasa stvar i nas rizik ... vase je da se radujete/hejtujete o koncertu i to je to . postoje odredjeni razlozi zasto se radi koncert tamo, videcete kada dodje koncert kako sve izgleda , kakav je prostor , kakvo je ozvucenje, pa onda mozete komentarisati i o tome . to da li je odeon 300e ili 3.000e to opet vas ne treba da zanima ... jer mi smo ti koji pravimo kalkulacije i gledamo da li je nesto isplativo ili ne ( bar smo to naucili za sve ove godine , ne bi radili koncert da mislimo da ne moze da prodje dobro ... ako ne dodju ljudi opet nikom nista... )

 

meni licno ne smeta, ali ne razumem cemu uopste raspravka / prica o organizatorskim stvarima? jer o tome brinemo samo mi i niko vise, na nama je da ucinimo sve da svi budu zadovoljni, tako da to je to ...

 

opusteno dolazi nam THERION , predgrupe su :

LOCH VOSTOK (www.lochvostok.com)

LEPROUS (www.leprous.net)

 

bice opet dobar koncert , tj. therion uvek radi dobre koncerte , eto posle tri godine ponovo koncerta i to je to ...

 

opet vas molim zaobidjite organizatorske stvari jer vas ne vidim razlog zasto ulazite u to uopste....

 

 

pozzz

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

frubi ne znam sto se ljutis sto se pominju cifre, a sa druge strane si uvek prvi koji hoce uvek sve da obelodani oko organizacije koncerata.

 

nije nikakva tajna taj odeon, nouvelle vague su tamo svirali prosle gosdine i hrcak je organizovao novu godinu tamo. ako je jeftinije dosta mesto, onda mogu i domaci bendovi da pocnu da rade tamo svirke i svima da bude bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Frubi ja kad sam pitao oko prostora to je bilo u najpozitivnijem smislu...

 

Svidja mi se promena prostora, SKC mi se vec pomalo i smucio posle 15 koncerata tamo...

Lepo je malo promeniti ambijent, a jos ako je i sala sa boljim zvukom to je onda super.

A i do jaja je ustedeti kintu ako je Odeon jeftiniji...

 

I ovde ce ljudi uvek da pisu o svakakvim glupostima, a pogotovo o organizaciji...

Pa ovo je forum, znaci besposleni ljudi, visak slobodnog vremena, mora o necemu da se razglaba :bigblue: zar je moguce posle silnih tema od po 200 strana da se jos neko cudi sto se prica o organizaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nit ljutim , nit nesto drugo, nikad nisam ni pricao oko organizacije ne znam odakle vam to ... samo me nervira sto sada vise ljudi ulaze u takve nekakve stvari nego sto pricaju o koncertu...

 

Moram da vam priznam da nisam ni imao vremena da provalim sta je sa predgrupama i koje su predgrupe u pitanju ... hahahah , prosvetlili ste me :).

 

Nece se znati jos nista oko cene karte za koncert, bar ne u narednih 15-ak dana ... najverovatnije oko 1800-2000 , jbg. ne moz manje i da ocemo. Evro je vec 100 u kurac :(.

 

Danilo:

imali smo neku ideju kako to sprovesti u delo, ali ne znam videcemo dal ce uspeti... ako uspemo da uradimo sve sto smo zamislili moze da se desi da uspemo da vratimo ljude na koncerte i da omogucimo domacim bendovima da prave koncerte tamo gde se ne bi naplacivao ulaz i samim tim bi verovatno bilo vise ljudi ... mislim cekamo da se desi jos dosta toga... no nije bitno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...