Jump to content

2010.11.17 *SKC, Beograd* Therion


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Frubi je očigledno zbog prijateljstva sa mnogima odavde previše transparentan pa mu u kalkulaciju stvarno puno ljudi zabada nos.

 

 

A ja sam razumela da će biti novi album, pa je i ova turneja promocija istog. A i devet meseci je velika razdaljina, jbt beba mož' da se skemba za to vreme. Ajd malo da ćutimo :P Da probamo bar :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na Nouvelle Vague u Odeonu i moram priznati da je mesto bas odlicno, mogu misliti kako ce sve to izgledati za Therion. Prostor je malo siri od SKC-a, nekako vise " koncertski ". Pri tom zvuk na Nouvelle Vague je bio prilicno cist i dobar tako da i sto se toga tice nece biti problema jer sve je prilicno akusticno. I naravno stolice su sklonjene, znaci bice normalan koncert, oko toga ne brinite. :D

 

I tako, 17. novembra mi je rodjendan tako da ... bar unapred znam gde cu ga proslaviti. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokle jedno te isti bendovi?

 

Upravo to.

 

Jebote, Anathema dolazi 6. maja u Sofiju i idealna prilika je da se dovedu ovde jer su blizu, i niko da se ne seti da ih dovede, a Therion se dovodi 3. put.

 

Btw. kul za Odeon, bilo bi do jaja da postane nov prostor za svirke, ako je jeftin.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne razumem u cemu je problem sto je Therion 3x u Beogradu ? Stvarno mi nije jasno sta vam smeta, a vi upravo i ne planirate da idete na koncert niti vas koncert zanima ? Zato fuk off from this tema :) .

 

Elem za Anathemu, za maj je vec zakazn Deicide , ceka se potvrda finalna / objava za Mayhem, 25.og maja ce biti jos jedan koncert ( spojicemo to sa Deicide najvoravtnije kao mini festival ili tako nesto.. ) , zatim smo u pregovorima za jos jedan koncert sredinom maja ( koji otpada 99% ali nije bitno... ) .... tako da je maj prepun, pa zamisli jos anathema na sve to ?

 

Nema sanse.

 

SOme other time folks

 

Edit. sad se setih jos jedan koncert je u pregovorima ( jedan opasan gitarista ) , tako da mu to sve dodje za sada 5x min .koncerta u maju ... heavy !

 

edit2 : nemojte samo da pocnete da pricate sada kako svi ti koncerti nemaju veze jedni sa drugim... pliz.

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nema nikakve veze, koliko je ista publika na Deicide/Mayhem vs Anathema? :)

 

Evo ja se npr. preklapam za Mayhem i Anathemu :) Al svejedno bih gledao oba :)

 

A sto se Theriona tice, sve dok se karte budu prodavale u zadovoljavajucem broju za organizatora, Therion bude svirao svoje totalne anti-tezga koncerte sa kojih publika odlazi vise-manje odusevljena, neka sviraju i 33 puta... Uopste ne vidim zasto bi iko imao neki problem s tim.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da organizatori nisu krivi za sve ovo, ali je u sustini lepo da therion dolazi treci put ako imas stalnu ponudu svakakvih bendova u srbiji. a kad nemas i dovodis jedno te iste bendove svake godine, sluzi kao dodatna retardacija scene koja vec kasni za svetom 15 godina.

 

U zagreb dolaze i veliki, poznati bendovi i noviji bendovi, i oldschool i new school, cinjenica da grad koji ima 10 puta manje ljudi ima bolju, raznovrsniju i moderniju ponudu od beograda govori o tome da su srpski metalci prilicno tupavi kao celina i da ne postoji organizator koji ima para da eksperimentise ili muda da proba nesto da pokrene nego puca ili na najsigurnije ili na najunderground.

 

naravno, nisu krivi ljudi iz legacy-a i terra nostre sto ne zele da rizikuju, ali dok se ne pojavi neko ko ima muda da proba nesto novo i da dovede neku raznovrsniju ponudu, srbija ce nastaviti da ima najzatucane metalce u evropi i beograd cu da nastavi da gleda samo metal bendove koji su 10 godina van svog vrha, samo zato sto dovoljno ljudi zna za njih da bi bilo sigurno da se dovedu, sad, nakon karijere od 20 godina.

 

surova realnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tiche bolje da kasnimo 20 godina posto smo to doba preskocili da prozivimo ovde :)I glupa su vam bre ta poredjenja sa zagrebom,iz snimaka i iz pricha uopste nisu publika kao mi pa je uglavnom dosadno tamo ici na koncert a i imaju 2 put vecu prosecnu platu od nas.Ja eto morao sam da biram izmedju gama raya i paradise losta jednostavno nema se ,ma kolko radio

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da organizatori nisu krivi za sve ovo, ali je u sustini lepo da therion dolazi treci put ako imas stalnu ponudu svakakvih bendova u srbiji. a kad nemas i dovodis jedno te iste bendove svake godine, sluzi kao dodatna retardacija scene koja vec kasni za svetom 15 godina.

 

U zagreb dolaze i veliki, poznati bendovi i noviji bendovi, i oldschool i new school, cinjenica da grad koji ima 10 puta manje ljudi ima bolju, raznovrsniju i moderniju ponudu od beograda govori o tome da su srpski metalci prilicno tupavi kao celina i da ne postoji organizator koji ima para da eksperimentise ili muda da proba nesto da pokrene nego puca ili na najsigurnije ili na najunderground.

 

naravno, nisu krivi ljudi iz legacy-a i terra nostre sto ne zele da rizikuju, ali dok se ne pojavi neko ko ima muda da proba nesto novo i da dovede neku raznovrsniju ponudu, srbija ce nastaviti da ima najzatucane metalce u evropi i beograd cu da nastavi da gleda samo metal bendove koji su 10 godina van svog vrha, samo zato sto dovoljno ljudi zna za njih da bi bilo sigurno da se dovedu, sad, nakon karijere od 20 godina.

 

surova realnost.

makar nam nije kao u Bugarskoj svake godine Manowar i WASP :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tiche bolje da kasnimo 20 godina posto smo to doba preskocili da prozivimo ovde :)I glupa su vam bre ta poredjenja sa zagrebom,iz snimaka i iz pricha uopste nisu publika kao mi pa je uglavnom dosadno tamo ici na koncert a i imaju 2 put vecu prosecnu platu od nas.Ja eto morao sam da biram izmedju gama raya i paradise losta jednostavno nema se ,ma kolko radio

 

verujem da su njima koncert polu prazni cesto, jer je dobra ponuda a malo ljudi ima, jbg, to samo znaci da postoje ljudi koji imaju para i bez problema pucaju da bih zagreb imao koncertnu ponudu koja lici na razvijenu zemlju. Treba nam to, neki metalac sponzor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...