Jump to content

2010.11.17 *SKC, Beograd* Therion


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • 2 months later...

Skroz sam pukao sa koncertima ove godine, samo gledah Marduk, Vader, Rammstein, Massive Attack, Mayhem i Skunk Anansie, a Negura Bunget za koji dan, uz Therion za tri meseca. Tuga.

 

Jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Administrator

Ja 3. put na Therion ne idem ako mi se ne svidi novi album , tako da , cekam da cujem album pa tek onda odluka o odlazku. Kris je nesto pukao u poslednje vreme

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je koga oterao, to samo oni znaju. Ili grešim? Moram da priznam da nisam pratio intervjue nakon toga, znam da je saopštenje bilo "we have different goals and visions for the future", mada to je standardno već reći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ona prva dva puta je bilo toliko dobro, da cu bez razmisljanja da odem na ovaj koncert, neverovatni su uzivo.

 

 

Meni je Kristian Niemann bio glavni pokretac atmosfere i sjajan lik.

 

Christoffer je cutao svo vreme , prosto za nepoverovati ( 2. koncert )

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio samo drugi put, mogu da kažem da su pevači najviše pokretali atmosferu. Christoffer svira, šta on ima da priča? Na kraju se pridružio u pevanju za "Summer Night City".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zasto je Snowy morao da se vrati, on je bio jedan od onih koji ne bi nikome previse nedostajao >_<

ti verovatno nemas veze sa zivotom kad pricas takve gluposti... covek koji je zasluzan za therionovu scenografiju, covek koji je pravio SHOW tamo i koji ima vanserijski vokal i koji je multimuzicar, reci za njega da nikome ne bi nedostajao.... meni prvom kada sam cuo da nije vise u bendu me je smorilo. ovo je odlicna vest sto je ipak ostao sa njima !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ja sam bio samo drugi put, mogu da kažem da su pevači najviše pokretali atmosferu. Christoffer svira, šta on ima da priča? Na kraju se pridružio u pevanju za "Summer Night City".

 

Možda zato što je Kris osnivač benda , kompozitor i tekstopisac većine pesama ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš kako ne znaš... Većinu tekstova piše Thomas Karlsson, već petnaest godina, ako se ne varam.

 

A to što je Kris osnivač i kompozitor ništa ne znači, on nije frontmen. Tvojom logikom bi, recimo, Petrucci trebao da priča na Dream Theater koncertu. Ili Silenoz na svirci Dimmu Borgir-a.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ej , slusam Therion 12 godina i tacno znam ko je Thomas Karlsson. I jeste, on i Kristofer su imali poprilicno podeljenu ulogu pisanja tekstova od 96. godine. A koliko ja znam on nije umesan u novije radove (Gothic Kabbalah )

 

Kris jeste frontmen ! Ali se svakako vishe ne ponasa tako.

 

94_photo.jpg

 

Pajaci :D :D:D

Edited by Administrator
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da imamo različita viđenja pojma "frontmen". Za mene je to onaj član benda koji održava kontakt sa publikom i zabavlja istu, za vreme pesama i između njih... onaj koji pali masu, kako se to popularno kaže. Sve to i mora da bude dobar u tome, naravno. Kris je u bendu ono što se zove mastermind, a to nije isto što i frontmen.

 

Inače, tačno je da Thomas nije bio previše uključen kada su u pitanju Lemuria i Sirius B, ali je napisao sve tekstove na Gothic Kabbalah, tako da smatram da su ta dva bila izuzetak.

Edited by Uncle Lu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...