Jump to content

2010.11.17 *SKC, Beograd* Therion


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Što rekoše ljudi - pored samog sećanja, youtube-a, slika... karta mi zaista ne dođe neka preterana uspomena. Sem ako je ne koristite kao "trigger" da povuče ostale uspomene. :D

Edited by Talvi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Što rekoše ljudi - pored samog sećanja, youtube-a, slika... karta mi zaista ne dođe neka preterana uspomena. Sem ako je ne koristite kao "trigger" da povuče ostale uspomene. :D

 

A cekaj , nije li lepse npr da ti drzis fizicki neku kartu u ruci ili da ,kroz 50 godina odes na youtube , a ni ne znas kakva ce tehnologija biti tad , da gledas klip ? :D

 

To ti je isto kao kad bi rekao da je bolje imati Mp3 nego davati 1300 dinara za neki original. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.metalsetlists.com/showthread.php?t=15079

 

Therion -- London, England -- October 31st, 2010

Sitra Ahra Live Tour

Venue: Shepherd's Bush Empire

 

Loch Vostok (19:15-19:45)

??

??

A Mission Undivined

??

??

Energy Taboo

 

Leprous (19:55-20:30)

??

Phantom Pain

Dare You

White

??

Passing

 

Therion (21:00-23:00)

Sitra Ahra

Wine of Aluqah

Typhon

The Perennial Sophia

Hellequin

Nifelheim

The Siren of The Woods

Voyage of Gurdjieff (The Fourth Way)

Ljusalfheim

Dies Irae

Ginnungagap

Kali Yuga, Part 3

Call of Dagon

Clavicula Nox

Enter Vril-Ya

The Blood of Kingu

Lemuria

Abraxas

Unguentum Sabbati

----------------------

The Rise of Sodom and Gomorrah

To Mega Therion

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cekaj , nije li lepse npr da ti drzis fizicki neku kartu u ruci ili da ,kroz 50 godina odes na youtube , a ni ne znas kakva ce tehnologija biti tad , da gledas klip ? :D

 

Ne, kad hoću da se podsetim koncerta odem na youtube i vidim video zapis, čujem kako je bilo, vratim se u situaciju... a parče papira mi ne znači ništa. :da:

 

Zapravo, znam zašto je tako - ja sam na dosta koncerata ulazio preko magazina, tj. nisam ni kupovao kartu - ja nemam kartu za gomilu koncerata na kojima sam bio pa mi to ništa ni ne znači. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

gde jos ima informacija o tim dz kartama u voodoou, nemam FB nalog pa zato pitam

 

 

picko plati kartu , nije valjda da neces da das pare za The Rion ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

13! (12 po Burtonovom! :lol: )

 

Ne, kad hoću da se podsetim koncerta odem na youtube i vidim video zapis, čujem kako je bilo, vratim se u situaciju...

Kad smo kod toga...

:rockdevil:

Trebalo bi da u dnu ekrana bude lista preostalih do sada okačenih pesama sa ovog snimka.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cekaj , nije li lepse npr da ti drzis fizicki neku kartu u ruci ili da ,kroz 50 godina odes na youtube , a ni ne znas kakva ce tehnologija biti tad , da gledas klip ? :D

 

To ti je isto kao kad bi rekao da je bolje imati Mp3 nego davati 1300 dinara za neki original. :)

 

Pa odnesi im taj isti original da ti potpišu i eto ti sto puta bolja uspomena nego usrano parče hartije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Pa odnesi im taj isti original da ti potpišu i eto ti sto puta bolja uspomena nego usrano parče hartije.

 

 

kad smo vec kod toga , na 1. koncertu mi se desilo jedno nevidjeno sranje.

 

Dobio sam potpis mats levena na posteru i kad sam izlazio neki lik je isto izlazio iz SKCa i startovao me sa spikom da je 15 puta bio u zatvoru jer je 15 puta izbo pandure. i trazio mi je da mu dam palicu ( on je mislio da je moj poster palica ) i onda mi je trgo "palicu " iz ruke i zguzvao ju je. a moja 2 "drugara" stoje sa strane i usrali se. Da ti kazem , nije ni bilo meni svejedno , ali da su te 2 picke makar krenule verbalno na njega bilo bi mnogo lakse.

 

Eto , toliko od potpisa. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' sam ja jedini koji bi radije slušao Cults of the Shadow nego To Mega Therion? Primećujem da CotS opet izostavljaju (nije bila ni onda kad su bili sa Diggerom).

 

Ja imam listu jedno 20 pesama koje bih cuo pre nego tu, stvarno mi ne ulazi u glavu zasto im je ona tol'ko cesta u listama i jos gore da se njome zavrsi 'cert...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam listu jedno 20 pesama koje bih cuo pre nego tu, stvarno mi ne ulazi u glavu zasto im je ona tol'ko cesta u listama i jos gore da se njome zavrsi 'cert...

 

upravo, kao npr onaj drugi koncert od 3 sata, e pa mogli su glat da sviraju 3 sata skroz drugih pesama i da bude jednako dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...