Jump to content

Deep Purple


Phantom Lord

Recommended Posts

Pa stvarno nemam pojma je li istina ali svi znamo kakvi su Japanci fanatici i kakva je pesma Child in time - sve je moguce.

A za to da je snimano u studiju ne verujem, zato sto takve glasine odmah pocnu da kruze kad se napravi neki natprosecno dobar koncert.

Evo za one koji su trazili pesmu http://rapidshare.com/files/76912714/Child_in_time.mp3.html

Edited by Child in time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebem li ga, sad sam bash prichao sa calom i on kaze da je to izmishljena pricha.

 

Nije izmišljeno , Čuje se pucanj na child in time ........ Made in japan

 

interesantno što nisu pekinuli koncert zbog tog incidenta , Ili u japanu to nije velika stvar?

 

Evo ovako ljudi, nije Peep Durple, ali tu je negde, za pocetak...ideja je mozda da hajdzekujem temu ili pazarim novu...

 

Anyway, clock starts ticking November 26th, 1964.

 

July Morning

 

Gde si matori?

 

 

Pa ima Juraja tema , Inače ta pesma mi čuči u duši još iz davnih vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo se opustam, Krismis. Nego, verujem ti da si cuo to poodavno, ono cime sam se ja ZAPANJIO neki dan na YouTube-u je koliko ima video spotova tih mojih starih favorita iz sedamdesetih. Mislim, prvo da ne verujes da su ih sveCke televizije sacuvale, a onda se nadjose jos na YouTube. Doslo mi da placem od srece neki dan :smoke: . Moguce da mi je i dim od dzokavca usao u oko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Child in Time je balada,taman uhvatis ribu da plesete,pocnu ruke da istrazuju njena ledja pa Richie zaprzi!Meni licno,sve posle Stormbringera je sranje i to zesce,ne racunajuci koncertna izdanja iz tog perioda. Abio sam srecan kao mali majmun kada je tadasnji Rock najavio "kraj vecne sage o reujedinjenju DP"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Inace Anya je prva! Obe su posebne za mene.

Anya je dobra pesmica, ali narodnjački rif ume da bude iritantan s vremena na vreme.

 

Što se tiče mita u pucnju u Osaki, čuo sam svakakve priče. Ono što ja mislim je da ono na 9:44 zaista zvuči kao klavijature. Lord ume da pravi takve trikove ponekad, morate priznati. Da li je bend demantovao tu tragediju ili šta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anya je dobra pesmica, ali narodnjački rif ume da bude iritantan s vremena na vreme.

 

Što se tiče mita u pucnju u Osaki, čuo sam svakakve priče. Ono što ja mislim je da ono na 9:44 zaista zvuči kao klavijature. Lord ume da pravi takve trikove ponekad, morate priznati. Da li je bend demantovao tu tragediju ili šta...

 

Pitanje je, dali postoji ikakav dokaz da se takva tragedija zaista desila. Da je to istina ne bi bio problem naci neki dokaz o takvom incidentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...