Jump to content

2010.09.23. *Beogradska Arena, Beograd* Guns N' fuckin' Roses!


LazaGNR

Recommended Posts

http://www.roadrunne...wsitemID=145230

 

koji je ovaj axl seljacina, covek ih danima molio da budi spremni da izadju na vreme. pored svega su ipak zakasnili i sad jedu govna...

Sta bre seres tu?

Zakasnili sa pocetkom koncerta,verujem sa razlogom,ali su kao sto vidis ipak zeleli da se oduze fanovima i odsviraju ceo koncert.

I?

Umesto da ih pusti da zavrse koncert kao sto su fanovi i zasluzili ovaj saban od organizatora im iskljucuje struju.Garantujem da je organizator jedva i docekao da tako nesto uradi,s' obzirom na to da je jos od ranije imao nesto protiv benda.A ovo kasnjenje je samo iskoristio za svoju licnu sujetu,a na ustrb ljudi koji su dosli na koncert.Jako lepo od njega :rolleyes: 

 

 

Usput,vezano za koncert u Dablinu:posle svega - zbog par idiota iz publike je propao koncert.

Da nije bilo toga (tih par casa sto su poletele na binu) koncert bi se normalno odrzao do kraja.U publici uvek ima debila (pa i onaj kretn sto je snimao,ili ko se vec tu drao pored njega),ali vidi se jasno da Axl nije imao nameru da sjebe fanove.Ali ko ce normalan da trpi da ga neko gadja casama?Nisu GN'R od juce jebote.

 

Ako su ti neki iz publike toliko nestrpljivi i ako ih cekanje nervira,brate - imas kucu,idi kuci,a ne da cekas trenutak da pravis sranja na koncertu.Ovako su samo drugima unistili koncert.Debili.

 

 

 

njegov najveci problem je sto misli da je vreme stajalo u mestu dok se sakrivao u svom dvoru i menjao 12 producenata da za 15 godina snimi jedno govno od albuma. Misli da je idalje u najvecem bendu na svetu i da su mu fanovi idalje mladi. 

 

Realnost je da niko ne daje jeb za njih vise sem nostalgicnih fanova...

...kojih i dalje ima mnogo vise nego onih drugih seratora koji samo idu uonaokolo i kenjaju o njemu.

 

A sto se tice prve recenice,da se ne bi previse 'sirili' - imas temu Gansa i tu mozemo da prodiskutujemo o tome.

 

 

 

Lazo ides?

 :)

A sta mislis?

 

 

 

 

@Ranal Apist:rekao si sta si imao o bendu,idi sad i placi za otkazanim black metal koncertima u Akademiji.Ovu temu zaobilazi. 

Edited by LazaGNR
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi likovi koji sada sebe nazivaju Guns n' Roses su najobičniji šabani i to su i pokazali na koncertu u Dablinu. Trebalo je da ih gađaju nečim tvrđim, naročito Axla. Takvo njegovo ponašanje je van pameti.

  • Upvote 10
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt gledam sad ovog Axla i ne razumem,valjda covek kako zalazi u neke godine postaje malo mirniji,stalozeniji,mudriji sta znam.A Pose,sve gori i gori,on se kao bije na aerodormu zbog toga sto ga je fotografisao covek (kao i pre 20 god),postavlja neke uslove,kasni ceo zivot.E zato sad kad sam video sve ovo skidam Ircima kapu,i nije bilo par idiota nego cela arena,i pola publike vec bio otislo kad su namoljeni da se "vrate" binu i odrade.

Ne mozes ti tako sa ljudima da se igras i da kasnis ceo zivot,ne razumem toliku bahatost i kako ga vec niko nije prebio do sad....

 

e check this out

 

http://www.danas.rs/danasrs/scena/fanovi_guns_n_roses_su_u_zabludi.561.html?news_id=199467

 

pozz svima :pivopije:

  • Upvote 7
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim svirali su i - Catcher in the Rye, mozda je ovo signal za mene da zatrazim Axlov autogram pre koncerta, pa da olaksam svima dalje muke. :violent:

 

Inace interesuje me sta predstavljaju tri crvene zvezde u njihovom logou albuma... (kineska zastava nema 3 zvezde, a i zute su) je li neko razmislja o tom simbolizmu... i izvesni David Guetta ima iste simbole na albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

Repertoar najavljen za Beogradsku arenu:

1. Chinese Democracy

2. Welcome To The Jungle

3. It’s So Easy

4. Mr. Brownstone

5. Sorry

6. Richard Fortus Guitar Solo / James Bond Theme

7. Live And Let Die

8. This I Love

9. Rocket Queen

10. Dizzy Reed Piano Solo

11. Street Of Dreams

12. You Could Be Mine

13. DJ Ashba Guitar Solo

14. Sweet Child O’ Mine

15. Instrumental Jam / Another Brick In The Wall Part 2

16. Axl Rose Piano Solo / Goodbye

Yellow Brickroad/ Someone Saved

My Life Tonight

17. November Rain

18. Bumblefoot Guitar Solo /

Pink Panter Theme

19. Instrumental Jam

20. Knockin’ On Heaven’s Door

21. Nightrain

22. Madagascar

23. Instrumental Jam

24. Paradise City

богато.  мада, била бих најсрећнија када би избацили  mr.brownstone, sorry, sweet of dreams и до коске излизану knockin on heavens'door. неправедно запостављене песме које треба убацити су estranged, don't damn me, live and let die и the garden. ко се слаже нека препоручи.

 

 

 

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

богато.  мада, била бих најсрећнија када би избацили  mr.brownstone, sorry, sweet of dreams и до коске излизану knockin on heavens'door. неправедно запостављене песме које треба убацити су estranged, don't damn me, live and let die и the garden. ко се слаже нека препоручи.

 

Ne slazem se. Volim Estranged - stvarno jedna od najboljih pesama ikada, obozavam i don't damn me, live and let die i garden...UYI 1 mi je jedan od prvih albuma uopste i mnogo ga volim. Ali..Ali ne moze svakome da se udovolji, mislim da je lista neverovatno, toliko su stvari upakovali da ne mogu da verujem. A sorry je ludilo stvar koju jedva cekam da cujem live. Mr Brownstone - ovo je srz GNR, bar appetite ere. Street of dreams - sjajna stvar, isto me zanima live kako ce da zvuci. A knocking je i mene smorila ali dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се пре две недеље одлично провела у Милану, а вама у Београду желим још бољи провод.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

Ne slazem se. Volim Estranged - stvarno jedna od najboljih pesama ikada, obozavam i don't damn me, live and let die i garden...UYI 1 mi je jedan od prvih albuma uopste i mnogo ga volim. Ali..Ali ne moze svakome da se udovolji, mislim da je lista neverovatno, toliko su stvari upakovali da ne mogu da verujem. A sorry je ludilo stvar koju jedva cekam da cujem live. Mr Brownstone - ovo je srz GNR, bar appetite ere. Street of dreams - sjajna stvar, isto me zanima live kako ce da zvuci. A knocking je i mene smorila ali dobro :)

не. једноставно се не слажем са твојим констатацијама.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovi likovi koji sada sebe nazivaju Guns n' Roses su najobičniji šabani i to su i pokazali na koncertu u Dablinu.

 

Ma ajde molim te,ti znas ko je saban,a ko ne.

 

 

Nisam gledao ceo koncert,samo onu 'kriticnu' scenu,mada ne verujem da im se taj koncert (ma kol'ko "trajao"),tj. ono sto su stigli da odsviraju nesto posebno razlikovalo od bilo cega drugog na turneji.

 

A i naravno da ce otici sa bine kad su par debila bacili pivo (ili sta vec) na binu.To ne bi samo Axl uradio,nego bi svaki profesionalni muzicar uradio.

 

 

 

E zato sad kad sam video sve ovo skidam Ircima kapu,i nije bilo par idiota nego cela arena,i pola publike vec bio otislo kad su namoljeni da se "vrate" binu i odrade.

 

Jeste bilo par idiota koji su bacili plasticne case + onih nekoliko debila koji su bili oko tog mamlaza sto je snimao kamerom koncert.

 

 

Tio su one picketine koje su se zavukle u poslednje redove i onda iz zadnjih redova se tu deru nesto i kao negoduju.

 

Ostatak mase na koncertu - u trenutku kad se Axl pojavio - je odusevljeno 'eksplodirao',a samo se zbog blizine tih degenerika oko kamere nekom moze uciniti da cela hala negoduje.

 

 

 

Vidim svirali su i - Catcher in the Rye,  mozda je ovo signal za mene da zatrazim Axlov autogram pre koncerta, pa da olaksam svima dalje muke. :violent:

 

Ajde pojasni sta si mislio pod tim?

 

 

Sta fali toj pesmi uzivo?

 

 

Inace interesuje me sta predstavljaju tri crvene zvezde u njihovom  logou albuma... (kineska zastava nema 3 zvezde, a i zute su)  je li neko razmislja o tom simbolizmu...

 

Moze predstavljati bilo sta.

 

 

Mada kapiram da je nesto u duhu naziva albuma.

 

Naravno,neku tu moze videti zaveru...

 

 

 

...песме које треба убацити су estranged, don't damn me, live and let die и the garden.

 

Don't Damn Me ne znam da li su ikada svirali uzivo...mozda cak i nisu...iako je ekstra stvar :rockdevil:

 

 

 

 

Ali ne moze svakome da se udovolji, mislim da je lista neverovatno, toliko su stvari upakovali da ne mogu da verujem.

 

Pa ova turneja i sluzi da bi se kol'ko-tol'ko promovisao novi album.

 

Mora biti nesto i sa njega :)

 

 

 

Nema Dust'n'bones ! Nista !!

Auh,i tu pesmu nisu svirali bas dugo,dugo...mozda cak i od kako je Izzy otisao iz benda.

Ne znam odakle ti ocekivanje da ce svirati tu pesmu? :confused: 

 

 

 

 

 

 

 

@Sloba & Darko:cestitam ljudi :pivopije: 

 

@Sloba:imas da castis pivo u cetvrtak pre svirke :)

 

@Darko:a i ti u petak kad dodjem u KI :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce :)

 

 

 

 

 

 

 

@mikki270:neko je napisao da predgrupe pocinju u 21.

 

Po toj pretpostavci - Nightshift u 9,Danko Johnes u 10,a Gansi nece onda pre 11...or so :)

 

To je ako koncert (prva predgrupa) pocinje u 9...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...