Jump to content

2010.09.23. *Beogradska Arena, Beograd* Guns N' fuckin' Roses!


LazaGNR

Recommended Posts

Nemam vremena da čitam ovo gore, ali verujem da je zanimljivo. :haha:

 

Elem, veoma dobar koncert, možda i bolji nego što sam očekivao. Axl naravno u ovim godinama nije uspevao da izgura kako treba neke brže deonice, ali istovremeno je na mnogim jeb'o keve, pevao kao pre 20 godina. Što se džitri tiče, jbg, da je Slash bio tu, bilo bi previše dobro, ovako, ova trojica su uglavnom uspevala da odrade posao kako treba.

 

Što se tiče broja ljudi, ja bih rekao više od pomenutih 13000, iz moje perspektive nisam mogao da vidim koliko su popunjeni fan pit i parter, ali na tribinama ako je bilo max 2000 slobodnih mesta.

 

Koga zanima set lista, otprilike ovo: http://www.setlist.fm/setlist/guns-n-roses/2010/beogradska-arena-belgrade-serbia-5bd5cb10.html s tim da je negde u okviru ovog 16 i 17 bila Another Brick in the Wall.

Kasnili su "samo" pola sata, alu su predgupe počinjale po 15 minuta ranije od predviđenog pa se ne računa. :haha:

Inače, neko primetio da je Night Shift imao najzajebaniji set bubjneva sinoć? :rockdevil::lol:

 

Sve u svemu, vredelo je posetiti. :da:

 

Evo par slika (a da, neko rek'o zabranjeno unošenje aparata? :haha: ) imam još 20ak, okačiću kad stignem...

 

61328_1493589831250_1579183965_1185102_2810405_n.jpg

59990_1493615951903_1579183965_1185138_5862218_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se nije svidelo. Losa playlista. Nisu odsvirali gomilu pesama, koje volim, sa USE YOUR ILLUSION I & II, a sa Appetite For Destruction, su svirali skoro svaku. Takodje svirali su neke gluposti tipa: AC/DC, idt.. i relno su mracili sa novim albumom xD LIES i SPAGHETII INCIDENCE nismo ni culi :(

Jbg.

 

Ajde video sam Axel-a, ali nije to to.

 

A ona tri klinca nisu ni crno ispod nokta Slash-u!

Edited by Nazzgul
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sale83:procitao sam sad sta si napisao i krenuo sam da ti odgovorim.

Al vidim,drzis se Vikipedije ko pijan plota,i reko ako se tebi sve oslanja na to,kao o nekom najvisem saznanju...onda OK,mudar si :)

 

 

Da se raspravljam sad ovde sa nekim ko zove pevaca Gansa "Aksel",al je zato naoruzan "znanjem" sa vikipedije (by the way,krsteno ime je jedno,a zvanicno je promenio posle ime Axl Rose,i to mu stoji i u licnoj) i time kvarim sebi uzitak od koncerta od pre neku noc (koji me jos drzi) - stvarno mi nije sad potrebno :meshuggah:

Ima se tu sto-sta reci,nije da nema (o Wikipedia-ji posebno,i sta tamo sve pise) - obavicemo to na temi Gansa,no worires (rekoh da ne skrecemo previse sa teme o koncertu) :opusteno:

(ako si me video,mogli smo to i pre koncerta,nisam ulazio do pred pocetak Gansa)

 

 

Meni je kazem bilo ekstra na koncertu,a samo se nadam da tebi (i tebi slicnim) nije pala kruna sa glave sto si cekao 30 minuta na spektakl od dva ipo sata ;):pivopije:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na skoro svaki koncert se ceka minimum pola sata. Ja sam do sada bio samo na dva koncerta koji nisu kasnili u zivotu. Ne znam odakle su ti sto kukaju na kasnjenje, ali covek iz Srbije je na to odavno naviknut. Svi kasne i sve kasni, pocevsi od gradskog i medjugradskog prevoza pa do emisija na televiziji, a kasne ljudi i u skolu i na posao pa nikom nista. Manite se corava posla i kukanja sto tamo neki lik kasni na koncert jer je mnogo gore sto nam u zemlji kasne plate i penzije i ljudi moraju da jedu sopstveni izmet da bi preziveli u medjuvremenu.

Sada bi dobrodosao neki meanwhile poster.

 

Ukratko cuo sam da je cert bio do jaja i cestitam im od srca. Cestitam i Lazi jer pokazuje da je Tr00 fan Gansa i to je za svaku pohvalu. :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Lazo, nek si ti meni ziv i zdrav. :pivopije:

 

Culi smo i videli Ganse...sad bi bilo lepo dovesti i...

http://www.youtube.com/watch?v=owXjPGosOtM

http://www.youtube.com/watch?v=ZrLXFHw-eHg&feature=related

Nice boys don't play rock and roll

paradajz city

 

Ne moze mozda ordjinalna postava,al moze na rate,pa da se mre. :mrgreen:

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,prepravio sam validan dokaz a.k.a. Wikipedia, tako da sada NE pise zasto je Izi napustio bend musik19.gif

 

ispravi onda i izijeve reci iz ovog intervjua. :mhihi:

 

Izi

 

"Thiago: Slash says in the last book that the shows before you left the band were the first shows where Axl was concerned about being punctual.

 

Izzy: Axl continued to arriving at each concert behind the schedule. In 91 the habitual thing was that Axl delayed each show for like, minimum, two hours."

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao da je sad bitno sta je bilo i sta je ko rekao. razisli su se. tacka. bilo je lepo dok je trajalo, a posle se svako snalazi kako najbolje ume. svaka cast i axl_u sto drzi bend i dalje i slash_u sto radi nesto drugo.

 

i da, koncert je bio fenomenalan. covek je otpevao kako valja, ozvucenje je bilo fino i pored one "super akusticne arene". a sto se tice pesama sa novog albuma, meni su postale simpaticnije posle koncerta tako da promocija ima efekta.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...