Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Planiraj me zasigurno a mozda i neko od ekipe ide jos,cucemo se telefonom oko ovoga,ima vremena.Jel bi terao dva busa kad bi bilo ljudi?Za koliko vremena moze da se dobije ovaj novi pasos?Ja jos imam onaj SFRJ sa buktinjama. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se dogovaram sa drugom, izgleda da bi i on isao, a verovatno ce ici jos jedan drug. Mladenovo thrashin' crew   :rockdevil: Ja sam skupljao za PS3, al' ima da zajebem to samo tako, ovo je sad i nikad vise    :D Moram jebeni pasos da pravim   :mrtav: I naravno, ako me mama pusti  :bigblue:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ti,samo mi javni cenu,pa ce da vidimo.Iako,mozda bi mi zapalili i na oba dana,onda bi morali nekakve varijante tebra odraditi...ma javni,ce da vidimo.

 

@starshooter

Na Frubiku sam mislio,ali svi ste vi meni isti. :D

 

@Grob

Kuruz nije u stanju proputovati 200km zbog tekme,pazi da ce ici u Bugarsku na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, 'bem ti sunac, svi penzosi na jednom mestu. Ubacite i Kotrljajuće Kamenje.

 

Sad ozbiljno, ovo je lepa skupina i da sam (veći) obožavatelj nekog od ovih bendova, prilika bi bila odlična... ali pre jedno petnaest-dvadeset godina, dok su bili zaista aktuelni i na vrhuncu svojih karijera. Zna se koliko su Slayer mrtvi i statični uživo (da ne spominjem Arajine sjebane pršljenove i operaciju), momci iz Metallica-e su još uvek energični na bini, iako Džejms zvuči dosta lošije, Anthrax mi nikada nisu bili zanimljivi, a Megadeth su realno, jedini koji još uvek umeju da pošteno otpraše i na albumu i na bini. Oko Heaven And Hell-a imam sukobljena mišljenja, jer mi je pun kurac svakakvih ponovnih okupljanja u proteklih par godina, dok su, sa druge strane, to ipak momci koji se dobro drže za svoje godine i koji su (tj. Toni) definisali metal u to vreme.

Edited by Uncle Lu
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm... ja se kajem sto nisam rodjen 67god pa da mogu da gledam sepulturu na arise turneji, nocturnus 91, bla bla bla ...

 

zato cu otici ovo i odgledati, a sutra svojoj deci ili nekom levom pricati da sam ja to gledao... kao sto meni danas pricaju kako su gledali sepulturu 91 god na arise turneji... a ja mogu samo da placem i balavim ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i u tome nečega, ali, što se mene tiče, to opet nije to. Naravno, svima koji odu želim samo da se provedu što bolje mogu, jer shvatam uzbuđenje i iščekivanje.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 1 dan

Кат. 1 FRONT OF STAGE - 119 BGN

Price 119,00 BGN 1 2 3 4 5 6 7 8

Кат. 2 STANDING - 79 BGN

Price 79,00 BGN 1 2 3 4 5 6 7 8

Кат. 3 SEATED - 59 BGN

Price 59,00 BGN 1 2 3 4 5 6 7 8

Кат. 4 SEATED - 79 BGN

Price 79,00 BGN 1 2 3 4 5 6 7 8

Кат. 5 SEATED - 89 BGN

Price 89,00 BGN 1 2 3 4 5 6 7 8

Кат. 6 SEATED - 99 BGN

Price 99,00 BGN

 

 

Кат. 7 VIP - 199 BGN

 

Edited by lemilica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, 'bem ti sunac, svi penzosi na jednom mestu. Ubacite i Kotrljajuće Kamenje.

 

Sad ozbiljno, ovo je lepa skupina i da sam (veći) obožavatelj nekog od ovih bendova, prilika bi bila odlična... ali pre jedno petnaest-dvadeset godina, dok su bili zaista aktuelni i na vrhuncu svojih karijera. Zna se koliko su Slayer mrtvi i statični uživo (da ne spominjem Arajine sjebane pršljenove i operaciju), momci iz Metallica-e su još uvek energični na bini, iako Džejms zvuči dosta lošije, Anthrax mi nikada nisu bili zanimljivi, a Megadeth su realno, jedini koji još uvek umeju da pošteno otpraše i na albumu i na bini. Oko Heaven And Hell-a imam sukobljena mišljenja, jer mi je pun kurac svakakvih ponovnih okupljanja u proteklih par godina, dok su, sa druge strane, to ipak momci koji se dobro drže za svoje godine i koji su (tj. Toni) definisali metal u to vreme.

Hmmm, Metallica su 2007. odlichno zvuchali. Ishla bih ponovo da ih chujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...