Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Shto deru? Relacija Beograd- Sofija vozom (znachi klackanje do nebesa) je oko 3000 dinara (valjda povratna, ali nisam sigurna). Ono jeste- 55 evra je oko 5000 dinara, ali bar se ne klackash, siguran si da cesh na vreme da stignesh, imash siguran prevoz posle koncerata, a necesh da se mislish gde da idesh do prvog polaska busa ili voza, a takodje mora i gorivo da se plati, a to nije malo, verovatno i vozach. Mozda se ne isplati ovima shto idu iz Nisha. Meni se sigurno ne bi isplatilo, hehe, ja sam maltene u pred- predgradju Sofije :haha:

 

A i dinar nam je tako "jak" :rolleyes:

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

"nije vise od 1000evra"- wow, za hiljadarku mozda mogu i na mesec da odem :haha: Pa dobro- nije jeftino, ali sigurno ima onih koji ne bi da se cimaju posle koncerta- da misle shta ce i kako ce, tako da im je ovo najsigurnija varijanta. Nego, Pedjo, to si ti?

 

Autobus ceo da se zakupi, sve sa gorivom i vozacem nije vise od 1000evra - na to sam mislio!

...ja baš volim da se cimam posle koncerta, ako nema neki afterparti...prop`o koncert. Pa treba valjda malo ljudi da vide upoznaju tvoje(i moje!) zemljake, da malo vide Bugarsku a ne samo stadion. Ako "zagusti" - ima i u Bugarskoj internet i yumetal...

 

Nego, Pedjo, to si ti?

:da:

Edited by heavybeatin`heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Action failed: You have reached your quota of positive votes for the day" Heavy... Htela da ti stavim plus, ali ne moze... ne daju :(:D Naravno, nikada mi ne bi bio cilj samo da odem na stadion, generalno- provod mi je uvek bio veoma interesantan posle koncerta. Dozivljajj je kada skoro celu noc trazish taxi da te odveze do studentskog grada, pa upoznajesh ljude, prichash, pijesh,zezash se :) Nekoliko puta sam imala mufte prevoz :) No da ne spamujem vishe- ko hoce da se vozi ko gospodin, platice, ko nece- ne mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem poentu Heavymetalbreathing ?! Mi ovde apsolutno NE PRIMORAVAMO nikog da ide sa nama ... to koliko kosta autobus 1000e/2000e/ 100e to je nasa stvar . Cena autobusom povratne karte je 45e kako mi rekose juce, a vozom 42e .

Ti imas ili ovu opciju ili ovu drugu... tako da ... ako imas nesto sto mi "deremo" ti lepo napustis ovu temu i to je to ;).

Svi imaju izbor, samo ne znam cemu smeta bilo kome sto radimo ovo ... oces oces neces ne moras, nikog ne primoravamo... ;)

to dal ce neko da ide na yumetal posle koncerta , da se upoznaje sa bugarima to uopste nije moja stvar... ja znam da posle 8 h ISTORIJE zelim samo da se vratim kuci u komadu i da spavam sa osmehom na licu ;).

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje pishe da ce festival "Sofia rocks" postati tradicionalan i da ce ga, najverovatnije, finansirati opshtina Sofija.

Ha,ko nekada u sretna vremena Summer Rocks u Budimpesti :pivopije:

(ko se seca,seca se...)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem poentu Heavymetalbreathing ?! Mi ovde apsolutno NE PRIMORAVAMO nikog da ide sa nama ... to koliko kosta autobus 1000e/2000e/ 100e to je nasa stvar . Cena autobusom povratne karte je 45e kako mi rekose juce, a vozom 42e .

Ti imas ili ovu opciju ili ovu drugu... tako da ... ako imas nesto sto mi "deremo" ti lepo napustis ovu temu i to je to ;).

Svi imaju izbor, samo ne znam cemu smeta bilo kome sto radimo ovo ... oces oces neces ne moras, nikog ne primoravamo... ;)

to dal ce neko da ide na yumetal posle koncerta , da se upoznaje sa bugarima to uopste nije moja stvar... ja znam da posle 8 h ISTORIJE zelim samo da se vratim kuci u komadu i da spavam sa osmehom na licu ;).

 

ne znam sto se uzrujavas toliko... mislio sam da je ovo tema o koncertu, a ne o organizovanom odlasku, i da moze da se napise neka konstatacija, a to je da je recimo vozom (a i kolima) jeftinije. Ne smata mi nista sto radite...tema je otvorena kao koncert u Sofiji..tako da bi trebalo da moze da se pise sve vezano za isti, a što to nekog ne interesuje..., nisam obracao tebi nego Angels...Slobodno izbrisite moje postove da ne kvarite temu...

 

Da, tek sad vidim da u podnaslovu stoji ORGANIZOVAN ODLAZAK...tako da cu "napustiti" temu...trebalo bih onda otvoriti novu nezavisnu temu vezanu za ovaj koncert gde ljudi bi mogu slobodno da komentarisu...ajd zdravo!!!

Edited by heavybeatin`heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

E znaci setite se kako vam je bilo na samo metallici ,pa samo na slayeru,pa samo na megadethu,dodajte josh antrax i black sabbath i sve to spojite za dan:(Znaci dzak guarane :(

Ko nije krenuo u teretanu za ovo odma haha ,Nego mi sad nosimo samo pasoshe jelte i nikakvi problemi?

I javljam se da rezervishem na spratu prvi red sedista za krusevljane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...