Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Ljudi treba mi mala pomoc. Gledao sam na ovoj adresi plan bukiranja sedista link posto na nasem eventimu plan bukiranja je nesto prso,pa ne moze da se vidi lepo gde je sta... Ja bih uzimao neku od sedecih mesta,jer su jefinija od fan pita,a opet cu bolje da vidim nego da budem skroz pozadi na stajacim mestima. No kako vidim prema tom planu one tribine sto su blize bini kostaju 79 BGN,a do njih 99 BGN,prema kojoj je logici to,i ako neko zna mozda koje bi bile bolje uzeti? Jer obicno ide vise para za bolje mesto,mada kada gledam onaj plan i nije bas tako,sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo,ne valja ti link (barem meni ne radi).

 

Drugo,daj englesku verziju radi lakseg snalazenja:

 

http://www.eventim.bg/portal/en/music/humour/sofia_rocks_powered_by_sonisphere/181258/performance.html?

 

Trece,iz ne znam kog razloga nece da prikaze raspored sekcija (sedenja,tj. koliko je karta za koju sekciju).

 

 

 

 

Tako da sad samo "na slepo" mogu da ti odgovorim,a po onome kako si opisao - ta mesta su na tribinama,ali skroz bocno do bine...tj. zaklapaju vrlo mali ugao u odnosu na main stage,samim tim losije se vidi - vidi se iskosa bina (iskosa levo ili iskosa desno,zavisi na kojoj si strani).

 

 

 

 

Po meni licno to ti nije najbolje resenje,nego lepo ti idi na teren ko svi normalni ljudi :pivopije: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se zob loseg linka,to je zato sto je dva puta ukucano http:// na pocetku,ko klikne videce...

inace sam mislio bas na to sto si ti dao: Link

Ma nesto se mislim da su mi bolje tribine,zbog pogleda i narocito zbog toga sto to traje oko 8 sati,pa cu tamo moci da iskuliram izmedju svirki,jes da nema sutki,ali jebiga,nesto mora da se zrtvuje... :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebemu misha, nije valjda da hoces da nam kazes da ti treba mesto da sednes da malo odmoris?Ne znam sta da ti kazem, ali ako te ne drma adrenalin zbog toga sto ces prisustvovati certu na kojem je velika 4, onda stvarno...jbt, odmaraces u povratku, bice lepo vreme, spavaces na stadionu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Mozda bre covek ima svoje razloge... Jebeno je gledati Slayer sedeci, ali barem ce da uziva u svakom rifu koji ce se cuti sa razglasa...;)

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh ne,bas je steta sto necu da stojim medju gomilom znojavih,kosatih muskaraca i da se guram sa njima da dodjem sto blize fan pitu,dok usput necu videti gomilu stvari na bini...:D

Bio sam na koncertu rammstina u fan pitu i to u nekom 4.redu i nikakav nalet adrenalina nisam osetio dok su me svi gurali napred milseci da ce da dodju u 1.red tako,nije u blizini bilo ni jedne sutke,ali sam barem sve video,dok ortaci koji su bili u parteru nisu videli veci deo koncerta,a ljudi koji su bili na tribinama su videli sve i niko nije sedeo... Bas me zanima ko ce da sedi na tribinama dok bude svirala bilo koja od ove 4 grupe.

Tako da manite me o toj prici da nije tru,jer sama cinjenica da cu da izdvojim podosta para da odem na jedan dan festivala, i da mi nije ni malo zao je dovoljna...

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom slucaju i ja bih izabrao tribine. Bilo je godina kada sam Metaliku gledao sa partera, ali sada nisam vise za te stvari. A i neka druga muzika me sada malo vise interesuje, tako da tesko da cu ici na ovo. Mada, nikad se ne zna. Cujem da ima neke combytickets- 60 evra za oba dana, stajanje. ako mi bude ostala neka para do tad, i ako bude bilo karata, mozda cu i da se prosetam. Cujem da su bugarsko pivo i rakija vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам одавно све завршио.

Јеботе једва чекам.

 

Него дал ће да се стигне на Аркону сутрадан. И на то би ишо.

 

 

Ту ћемо постати три дана концерти у Софији icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Јебига, ја остајем један дан. Морам на арбајт да стигнем да се вратим.

Das otkaz i boli te k... :haha::)

 

 

 

Nema vize.

...za one koji imaju nove pasose.

 

A ako imas stari - moras da imas bugarsku vizu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Jel ima jos karata/mesta? Da li organizator sredjuje ta medjunarodna osiguranja, vize i ostala sr*nja?

Ima jos mesta... Osiguranje, to se ja mislim placa nekih dodatnih 200rsd, ali otom potom... Viza i ostala sranja sa novim pasosem nema..

U slucaju da si maloletan, treba overena saglasnost roditelja u sudu i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...