Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Kupljena karta odavno, pasos izvadjen odavno, kola obezbedjena odavno, hostel rezervisan, jedino kad bih mogao DIA (RIP) da rezurektujem bio bih potpuno srecan. Al' jbg valjda ce metallica normalno da svira i da ne drche mnogo sa novim pesmama :udri: i da ce slayer i megadeth da oduvaju anderpenc svima kao i do sada. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasta prenos Jole,da vide zapadnjaci koliko smo najludji i koliko ce biti mrtvih posle Slayera? :haha:

Blizi se...

Dizu se tegovi i trci se u najvece,fan pit awaits...Down to the fire and pits of hell!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujući Frubiju gledaću sve to uživo.

 

Biće pizdarija sigurno naročito na Slayeru

 

Al Ja bih da gledam koncert a ne da se borim za svoj život :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak idem u BUgarsku! Stadion je stadion. :)

 

Da li je neko razmisljao zasto je fan pit podeljen na levu i desnu stranu? Mozda ce bina da se probija kroz publiku! :D

 

Inace koliko sam ja skontao bas ce ovaj iz Sofije da se emituje u bioskopima sirom sveta i na satelitu. Verovatno ce biti i najbolji. :)

Otkad mi se nije desilo da ovako iscekujem neki koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta za oba dana izvadjena u Mungosu,jos 015 dana!!!Ako se dokotrljam do Sofije,prezivim oba dana, bilans ce biti ovakav Metallica 5i put,Megadeth 4i,Slayer 3i,Anthrax i Rammstein 2i,ostali prvi put LIVE!!!U zdravlju,ziveli!!!:pivopije::rockdevil:

sta rammstein?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kaze covek,bice mu to drugi ("2i") put da ih gleda :)

 

 

 

 

 

Ako se dokotrljam do Sofije,prezivim oba dana, bilans ce biti ovakav Metallica 5i put,Megadeth 4i,Slayer 3i,Anthrax i Rammstein 2i,ostali prvi put LIVE!!!

 

 

Ja sam slabiji od tebe :)

 

 

Metallica ce mi biti treci put,Megadeth drugi,Slayer cetvrti i Anthrax prvi (valjda cu ih napokon odgledati kad vec nisam do sad).

 

 

 

 

Al zato za Manowar da ne spominjem cifru :haha::srbija::rockdevil: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...