Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Ko kaze da Slayer nece da svira? Odakle vam to? Nemoguce!!!!

E sto volim ovakve pametne uplive na temi...

 

 

 

 

 

 

 

@djuk:nije valjda da ce pljustati kisa?

 

 

Mozda bude samo par kapljica...taman da se osvezimo malo u onom paklu sto nas ceka :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice kishe, ali pishe da ce biti kratka i slaba. Ali, temperature ce da budu jesenje- od 10 do 16 stepeni. Slayer svira sigurno, bar tako pishe na sajtu. Na Whitesnake-u je bila provala oblaka pa nikome nishta nije falilo.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dave Lombardo (SLAYER) пред Програмата! Обещава ни невъобразимо добър концерт и се съгласява, че Голямата четворка лесно можеше да е и Голямата петорка!" - Dave Lombardo (SLAYER) to the program! Our promises unimaginable good concert and agrees that the Big Four easily could have been and Big Five!

 

:rockdevil:

 

http://programata.bg/?p=57&l=1&c=1&id=311

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovo je najzesce:"Kaki je sad onaj vas Tom Araja sas grbinu?" :haha:

Как е вашият фронтмен Том Арая след операцията на гръбнака?

Том е добре, репетираме здраво. Само хедбенгинг няма да има от него, но няма как.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre lutko da sidju temperature za 20 stepeni za 7 dana na 300 kilometara odavde,pa ne idemo mi na Grenland.

Nemam pojma, proveravala sam na vishe sajtova- svuda pishe isto. Kod mene se vec mrachi, vrlo brzo ce da se promeni vreme. Samo mi nije jasno- za Beograd u vreme festa najavljuju paklene vrucine, a za Sofiju mrzlicu... To zato shto ja idem :( Zezam se :zuba:

Ajd da malo ponavljam prethodne postove:

 

Satnica

 

Basterdolomey- Bulgaria: 15.30h (po bugarskom vremenu!)

Anthrax: 16.45h

Megadeth:18.00h

Slayer: 19.15 h

Metallica: 21.00h

 

Drugi dan:

 

Skre4 (Skrech) Bulgaria: 15.30h

Stone Sour: posle njih, verovatno u 16. 45h

Alice in Chains: 18.00h

Manowar: 19.15h

Rammstein: 21.15h

 

Uopshte mi nije jasno zashto su ovim (josh malo pa levim) bugarskim bendovima dali da sviraju po sat i petnaest minuta- isto ko svi ostali bendovi! Jes' da deo Skre4a lichno poznajem (vishe iz vidjenja i sa afterparty-ja po Sofiji nego stvarno lichno) i da nisu loshi, ali, BRE, nisu oni dostojni te scene, stojim iza toga! :violent: Za one druge (shto anstupaju prvog dana) nisam ni chula.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci za taj slayer uvek kisha idemo samo hard core jebanje!!!!

p.s gde se u bg mogu kupiti kabanice?

 

Брате, који ће ти кабаница. Прошли пут су нам дали ону цираду па смо је поцепали ки маче мушкатлу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Drugi dan:

 

Skre4 (Skrech) Bulgaria: 15.30h

Stone Sour: posle njih, verovatno u 16. 45h

Alice in Chains: 18.00h

Manowar: 19.15h

Rammstein: 21.15h

Drugi dan samo Manowar da vidim,ostalo je nebitno :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se razumemo: neko je na jednom forumu napisao da Manowar dobija dva sata na Sonisphere-u. Ne dobija! zato shto njihov cert pochine u 19.15 po bugarskom vremenu, a Rammstein (tako kazu na zvanichnom sajtu organizatora) TACHNO u 21.15 h! Izmedju certova ce sigurno biti neka veca pauza...

 

Mada, chisto sumnjam da ce da bude bash ta satnica. Neverovatno mi je da se u sat i petnaest minuta spakuje i cert i izlazak sledeceg benda na scenu.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sto volim ovakve pametne uplive na temi...

 

 

 

 

 

 

 

@djuk:nije valjda da ce pljustati kisa?

 

 

Mozda bude samo par kapljica...taman da se osvezimo malo u onom paklu sto nas ceka :)

 

 

Pametnice majkina a ti ispade genije sto si mi quote-ovao post, svaka ti se dala. Nisam ja uplivao u temu niti sam rekao nesto glupo, neko je pomenuo nekoliko postova pre, da Slayer otkazuje neke nastupe u Americi zbog povrede ne secam se vec kog clana. Naravno ukljucio sam jedva svoj glupi mozak i primetio da sam vec na internetu i da tu (zamisli) mogu da pronadjem odgovor na tako nesto. Proverio sam po netu da sigurno sviraju i nasao isti link kao sto pomenuste ono o Big Five - Big five

 

A kisa neka padne sta ima veze, koncert nece biti nista losiji cak i ako bude 16 stepeni kao da ce to neko da oseti dok budu prasili trasheri.

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre lutko da sidju temperature za 20 stepeni za 7 dana na 300 kilometara odavde,pa ne idemo mi na Grenland.

Isto kao što su se u Beogradu popele za 15 stepeni za tri dana. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E...nemoj da te ja nadjem,pa da vidimo ko pametuje.

 

Pa ne znam ko sada odstupa od teme pravi pametne pretece uplive. Ne zelim da skrecem sa teme ali me zaista zanima koliko godina imas kad imas tako brzopleti jezik i odmah pretis. Iznad 25 ne verujem da imas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...