Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

U pravu si sto kazes da to manipulisanje zvukom dovodi u pitanje veliku cetvorku,znaci nisu svi jednaki.Sva 4 benda su svoje prve albume izdali maltene u isto vreme i ako ovde predstavljaju to bilo bi posteno da se svima da jednaka sansa da se pokazu.Slayer je imao losiji zvuk od Metalike ali Lombardo nije ispadao na onako komplikovanim i brzim ritmovima dok je narkomancina ispala na Sad but true.Da ne pricamo sto je na kraju pljuvao vodu iz usta na fanove u prvim redovima i zajebavao kad je bacao palice kao "Oces ti"...Ali naravno to je vec stvar vaspitanja,mentaliteta i kolicine i (ne)kvaliteta ubrizganih narkotika.

 

:pivopije:

Edited by Morphy
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo pise "big four" zapravo je metallica i specijalni gosti, da ne kazem predgrupe... ako ne bude nastavak turneje, definitivno slayer i megadejv nisu zadovljni tretmanom. anthrax su trenutno suvise mali, verovatno pristaju na sve opcije. lombardo je, kao i uvek, objasnio kako se svira.

Edited by djuk
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo pise "big four" zapravo je metallica i specijalni gosti, da ne kazem predgrupe... ako ne bude nastavak turneje, definitivno slayer i megadejv nisu zadovljni tretmanom. anthrax su trenutno suvise mali, verovatno pristaju na sve opcije. lombardo je, kao i uvek, objasnio kako se svira.

 

Anthrax ima kurac od menadzmenta, jbt, pa oni su Triviumu bili predgrupa. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fucking Epic!!!  :rockdevil:

 

 

 

 

Stvarno mogu da crknem srecan!

 

Odlicna sivirka. Video sam dosta nashih zastava   :srbija:

 

I nas ste mogli lako videti. Tri gola debila u moru kabanica na tribinama.  :lol:

 

Jedino sranje je bio taj jebeni parking. :mad:

 

Pozdrav od ekipe iz Kikinde!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta više reći nego da sam prezadovoljan kako je sve ispalo. Preskočiću sve meni manje bitno i idem pravo na ono za mene glavno, a to je Slayer!!!! Kako sam se pokidao, oduvali su masu!!! Posle njih Metallica je meni delovala tako nerealno, neverovatno, prosto da čovek ne poveruje da je to istina da i oni sviraju. Jedva sam stajao ali i pevao. Sve je otišlo na Slayer!

Moram priznati, jako je dobro došao onaj led i kiša na Megadethu, ali bi još bolje bilo da je na Slayeru tako ispalo. Zastava je čuvala decu Srbije od provale oblaka, a mislim da je i Dejv to opazio, sigurno mu je pripalo milo da vidi i nas kao predstavnike zemlje tamo.

Drago mi je i za ekipu s yuma, maximalna kolegijalnost, i naravno što smo se upoznali sa nekima po prvi put (zna čovek na kog sam mislio). Evo par slika od mene, pa kad se slegnu utisci evo mene ponovo...da ne cepidlačim dalje o zvuku i ostalom, stvarno smo prisustvovali stvaranju istorije, a to je bitnije od svega.

 

THE BIG 4

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anthrax = život.

Zbog njih sam išao, da je bio njihov samostalni koncert, verovatno bih išao s još većim entuzijazmom, a definitivno su bili bend dana. Nosili su me po celom "fan pitu" na Indians, i zamalo da me izbaci obezbeđenje. x)

Anthrax je ovim koncertom konačno sasvim uzeo titulu mog omiljenog benda.

 

Megadeth... Moglo je bolje... Ne znam, nešto mi je falilo. Možda činjenica da je bilo samo tri pesme iz opusa pre RIPa, ne znam. I dalje odlični, Hook in Mouth me oduševio.

 

Slayer nikad nisam voleo, i po svemu sudeći, nikad ih neću voleti. Jednostavno mi ne leže, mada je bila veoma korektna svirka.

 

Metallica je najgore govno od svirke koju sam ikada čuo od "ozbiljnog benda", Lars i Kirk su za giljotinu. Ne znam kako je nekima to bio "spektakl", meni je to bilo tužno i smešno. Pirotehnika i video bim ne mogu da nadoknade onaj raspad. Jadan onaj nesretni Hetfild koji se blamira s ova dva majmuna.

 

 

 

 

A, što se tiče nekih retardiranih pojedinaca koji su batinama pretili ljudima iz šutke, i s njima se tukli, jer su bili s ribama koje su "štitli" od šutke, njima poručujem sledeće:

JEBEM VAM MATER, AKO HOĆETE DA S RIBOM MIRNO GLEDATE KONCERT, ONDA NEMOJTE DA MI DOLAZITE U FRONT OF STAGE DEO, NEGO LEPO IDITE POZADI, ILI GLEDAJTE S TRIBINE. TO JE TREŠ METAL I ISPRED BINE JE JEBENA ŠUTKA I TAČKA.

 

Znam da sam ložana, ali mnogo me je iznervirao lik koji se ispred mene pobio s likom iz šutke, jer mu je, navodno, gurnuo ribu, a i meni pretio batinama. Debil.

Edited by Tower...
  • Upvote 1
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuh UUHh :D

 

 

 

Ja se slazem sa Towerom, od kad je nastala scena, zna se sta se radi u prvim redovima fan pita! Jbg tako je, prvi redovi su obezbedjeni za guranje, sutiranje i slemovanje! To nije mesto da stojis i mirno gledas koncert. Po mojoj proceni ako to oces onda ili stani iza ili kuci slusaj njihovu plocu preko gramofona! Mrzim da se prepirem preko foruma ali jebem vas sve koji dovodite sestre, drugarice i devojke u prve redove na thrash svirke!!

 

O koncertu je sve vec napisano.

 

Anthrax imao najbolji nastup i kontakt sa publikom. Sta se moze reci, na bini smo videli stari Antraks iz osamdesetih godina.Videlo se da su bili odusevljeni. Opusteni zezaju se, skacu,plaze se i prave se da puse vutru. BELADONA CAR!! YOU KNOW LADIES, EVIL LADIES MAN! MEDUSA! Fenomenalno, cak je u jednom trenutku trazio da se napravi wall of death! Jes oces kurac, kad su svi smaraci stajali tamo u fan pitu u prvim redovima! Mislim da ga niko sigurno i nije razumeo sta je rekao. Nastup je bio prva liga, medley sa Hevean and Hell-om i trcanje kao indijanski poglavica.

 

Megadeth su bili ok, bas mi se svidela set lista i njihov zavrsetak sa Holly Wars reprizom, I know who you are and you who i am, next thing you know they take my life away! :rockdevil: I ona kisa / grad sunce li ti jebem kad se srucilo ali dobro je, to je samo tokom megadeth-a bilo. Sta bi bilo, da je tokom svih bendova tako bilo....

 

Slayer! GOD HATE US ALL!!!!

 

Refren koji ce narednih nekoliko meseci, tj svaki put kad se setim njih odzvanjati u usima!!! Eee kod njih je sutka bilaa brutalna, i ne smeta mi to. Znam da oni imaju ono hc fanove, koji su tu dosli samo da se izivee uz tu muziku i da je ne gledaju na drugi nacin. ALi brate stvarno vec nije uredu da kupis pivoo da bi polivao druge ljude, e to mi je stvarno smor! Mislim ja sam bio toliko puta poliven, sa tek otvorenom flasom. I opet da ponovim , ALO BRE IDES SA DEVOJKOM U PRVE REDOVE ZA SLEYER! Set lista je bila ok, tu i tamo ce svakom faliti druge pesme ali sasvim dobar odabir pesama. hehehe pogledati Kerija i Jeff-a kako su zli sa lancima i bodljama i onda pogledati Tom-a koji je nasmejan sa crvenom obicnom majcom i pusta publiku da peva. U jednom trenutku je stvarno izgledao kao tinejdzer onako namrsti se dok peva i onda baci nasmejan pogled ka devojci u fazonu " si videla, kako otkidaju na mene", sa sve odlaskom do nje da je poljubi u jednom trenutku. Sve u svemu otkinuli su!!

 

Metalica!

master master, where is the parking iv' been after! :rockdevil::rockdevil:

 

Njihova set lista je bila ista kao i prosle godine, jednostavno si znao kako ce koja pesma da ide. Mogli su i bez pesama sa novog albuma ali ako ih vec sviraju, mogu da sviraju - my apocalipse. Jedini koji su imali pirotehniku na nastupu. ODUSEVILI SU ME SA HIT THE LIGHTS!! JAOOOO! :rockdevil::rockdevil: To me je bas odusevilo! Jer mi je omiljena pemsa sa tog albuma! I konacno kad sam video da donose jos opreme, znao sam da ce svi izaci na binu da sviraju! Ali bem ti nisu svi izasli, Sleyer nije izasao sa njima da svira. Ali opet izvodjenje Am i Evil zajedno sa svima njima bilo je vrh!!.Istorijski momenat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A, što se tiče nekih retardiranih pojedinaca koji su batinama pretili ljudima iz šutke, i s njima se tukli, jer su bili s ribama koje su "štitli" od šutke, njima poručujem sledeće:

JEBEM VAM MATER, AKO HOĆETE DA S RIBOM MIRNO GLEDATE KONCERT, ONDA NEMOJTE DA MI DOLAZITE U FRONT OF STAGE DEO, NEGO LEPO IDITE POZADI, ILI GLEDAJTE S TRIBINE. TO JE TREŠ METAL I ISPRED BINE JE JEBENA ŠUTKA I TAČKA.

 

Znam da sam ložana, ali mnogo me je iznervirao lik koji se ispred mene pobio s likom iz šutke, jer mu je, navodno, gurnuo ribu, a i meni pretio batinama. Debil.

 

 

MATORI u potpunosti se slazem sa tobom,takve stvari najvise smetaju na METAL koncertima i takvi likovi najvise idu na kurac,tako je jedan lik sa devojkom na koncertu MH u bg-u izigravao ludilo i hteo devojci da pokaze kako je njen zastitnik pa su dobili su i on i riba preko picke,KOJI CE KURAC U PRVIM REDOVIMA AKO NECE DA SE KRSE...,jos su jako bezobrazni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kompletnih set lista sta je bilo svirano:

 

METALLICA

Intro

Creeping Death

For Whom the Bell Tolls

Harvester of Sorrow

Fade to Black

That Was Just Your Life

 

Cyanide

Sad But True

Welcome Home (Sanitarium)

All Nightmare Long

One

Master of Puppets

Blackened

Nothing Else Matters

Enter Sandman

 

Am I Evil

Hit The Lights

Seek And Destroy

 

SLAYER

World Painted Blood

Jihad

War Ensamble

Hate Worldwide

Dead Skin

Angel of death

Beauty through Order

Disciple

Mandatory Suicide

Chemical Warfare

South of Heaven

Raining Blood

 

MEGADETH

Holy Wars

Hangar 18

Wake Up Dead

Headcrusher

In My Darkest Hour

Skin O’My Teeth

A Tout Le Monde

Hook In Mouth

Trust

Sweating Bullets

Symphony

Peace Sells

 

ANTHRAX

Caught in a Mosh

Got the Time

Madhouse

Be All End All

Antisocial

Indians

Medusa

Only

Only

Metal Trashing Mad

I’m the Law

 

 

 

 

čak i za predgrupu...

 

BASTARDOLOMEY

Semi Automatic

Bad Luck Beauty

We Love Hate

Cheap Thrill

Raven Girl

Plastic Pig Society

Horns Part 1

Here Comes The Pain

Snap Your Finger

Super Charger Heaven

Tetris for a Psycho

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...