Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Holy Wars

 

6:37 - Eno me tačno ispod grba Srbije!!! Majka Srbija čuva svoju decu od provale oblaka!!!

HAhaha da vam ne dado tu zastavu sve bi pokisli:)I ono na slayeru sam ja sa zastavom :)

zakljucak dobro je nositi zastavu na koncerte mozes da se pronadjes na snimcima:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran u vezi Megadetha,ali znam da sa Metalike fali:

Fuel,That Was Just Your Life,Sad But True,Welcome Home (Sanitarium),All Nightmare Long,Blackened

Ako sam nesto pogresio,ispravite me...

 

Dosta toga su isekli,jer su sve hteli da strpaju u 4 sata i ubacen je neki intervju... Juce sam odgledao sa drugom sve,i videli smo se na snimku,uspeo sam sebe da vidim na tribinama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uozbilji se.

 

Ostajem pri tome sto sam rekao.

 

 

 

Inace,video sam te prvi dan u fan pitu,al me mrzelo da se derem.

Ne znam ni dal bih te cuo od muzike.

 

 

Drug mi kaze da je bio desno od mene par metara (u fan pitu) i da se drao ko lud,a opet ga nisam cuo.

 

A prakticno da se nisam ni osvrtao nazad.

 

 

 

 

 

 

 

Svaka cast svima koji su poneli zastavu.  :rockdevil:

 :rockdevil: 

 

 

 

Pre koncerta smo sa onom mojom zastavom setali po Sofiji (od hostela do restorana i nazad,pa do stadiona),uglavnom su nas samo gledali kao "vidi ove,mora da su dosli na koncert danas" i nikakvih neprijatnosti nije bilo  :pivopije:

 

Ne znam sta bi ovim sto su se kao kacili sa Bugarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam gde je, ali nisam bila tamo. Bila sam kod bloka br. 16, 4. ulaz (drugog dana, a i prvog sam bila tu negde, to je leva tribina kada se gleda prema bini), ali sam ubrzo sishla na parter, poshgto me smaraju tribine.

Edited by angels deserve to die
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laza da ne bude na DVD-u, to je blasfemija :rockdevil:

Na snimku Megadeth-a su izbacili Wake Up Dead, MATER IM JEBEM!!! :violent:

Ucinilo mi se kao da je podeljen fan pit na snimku...

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

video si se na bimu par puta, znaci bices na dividiju:)

 :)

 

 

E,a jel zna neko jel ce taj buduci DVD biti samo svirka iz Sofije ili miks sa cele Sonisphere turneje?

 

 

 

 

 

Laza da ne bude na DVD-u, to je blasfemija  :rockdevil:

 :rockdevil: 

 

 

 

 

 

PA realno bugari svi niski,ja par puta pogledam oko sebe i vidim samo lemija i lazu :)

 

 

Hahaha :haha::pivopije: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da postoji.Imas onaj snimak od 8GB,tamo je sve.

Ne vjerujem da je tamo sve.Ja skidam snimak od 8 GB čije je vrijeme trajanja 3h i 52 min.Nema šanse da cijeli snimak Big 4 stane u nepuna 4 sata.Za koji sat završiće se daunloud pa ću vidjeti.

 

E,a jel zna neko jel ce taj buduci DVD biti samo svirka iz Sofije ili miks sa cele Sonisphere turneje?

Samo iz Sofije.

 

 

Pričaj kako je bilo u Rumuniji.Vidim da je Accept imao dugačku set listu.

Edited by metallicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam skinuo taj snimak od 8gb.koliko sam ja video tamo nisu sve pesme ali kvalitet slike je stvarno odlican.zvuk je ne toliko dobar...u pocetku se jako slabo cuju gitare kod sva 4 benda kasnije je ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da je tamo sve.Ja skidam snimak od 8 GB čije je vrijeme trajanja 3h i 52 min.Nema šanse da cijeli snimak Big 4 stane u nepuna 4 sata.Za koji sat završiće se daunloud pa ću vidjeti.

 

I meni je to sumnjivo,samo Metallica je svirala skoro 2 sata.Ali pise da je komplet,sa kompletnim set listama.Jebem li ga,videce se kada sidje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...