Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Ih, taman da ti stavim plusic i nece... Nego, mogli bi i mi da se organizujemo pa da tako slavimo ko oni :pivopije: A shto onaj iz Alise (pevach) ima telo, auuuu, pade mi jezik na pod i obrisa kaljavo sedishte leve tribine kad ga videh :wub:

Edited by angels deserve to die
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jos da imaju bubnjara koji je podnosljiv za slusanje uzivo, bili bi skroz ok...

ali prvo što je uradio kad je seo za bubanj je bio fakap, nije dobro uleteo :haha:! ortak i ja smo se samo pogledali u fazonu "esi i ti čuo isto što i ja" i pukli od smeha

ali to je metalika, uspeli su da pretvore to u deo šoua... ma još su smislili i kako da naprave pare od toga, kad su napravili onaj fakaps DVD :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad više nisam ni siguran da tako nešto postoji, pošto sam pokušao da izguglam i nisam našao ništa... moguće da sam se nešto gadno istripovao, ali mislim da sam baš na yumu čitao nešto o tome :frown: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali prvo što je uradio kad je seo za bubanj je bio fakap, nije dobro uleteo :haha:! ortak i ja smo se samo pogledali u fazonu "esi i ti čuo isto što i ja" i pukli od smeha

ali to je metalika, uspeli su da pretvore to u deo šoua... ma još su smislili i kako da naprave pare od toga, kad su napravili onaj fakaps DVD :haha:

 

ceo creeping death bend trci za njim jer nije u stanju da odrzi ritam vec samo brza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

al ste napali larsa, ljubomora je cudo jedno....

 

meni je bilo dovoljno kada je roudi metallice zgazio prvi put na bas pedalu, skoro su mi usi spale sa glave....rekao sam jebote to je zvuk....a metallica je otpilala ceo koncert do jaja, to sto smo svi bili na -10 mana spell jbg, iscrpeli su nas prethodni bendovi, ali i na dvd-u se vidi i cuje da je metallica pocepala to vece.

 

sto se tice dvd-a imate od 8 gb snimak do jaja na torrentz, tamo upiseste i skidate

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakva ljubomora, meni je to simpatično, deo šoua, kao što rekoh ;)

i da ne volim metaliku toliko, ne bih ni znao pesme (sa prva 4 albuma) toliko dobro da čujem svaki zajeb...

e da, ceo creeping death je bio jurnjava, i kratio je non-stop, kao da je svirao 7/8 :haha:

i na blackenedu, normalno, izbacili su ceo onaj izokrenuti deo jer tu ne mogu da se pokupe :haha:

mada, njega su izbacili pre 20 godina ili tako nešto, kad su ukapirali da su to umeli samo u studiju da odsviraju :haha:

ali moram da pohvali brljivog kirk, potrudio se :haha:

i sad kad sam se već uvatio da komentarišem koncert, 3 nedelje kasnije, moram da spomenem nešto što me je najviše oduševilo od svega... arajinu ozarenu facu... kao dete u prodavnici igračaka :haha:... koliko čovek uživa dok svira...

i baksuz mastejn odmah navukao provalu oblaka :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...