Jump to content

Vilajet


Apeiron

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

VILAJET je projekat Max Butchera (Dismissed) i Nikole Zornica (ex Drugi put, Kaba & The Curdes, Satan Chavanski i mozda najpoznatiji njegov bend SLOVENSKA NEKROPOLA), Max je radio vokale, Nikola bubanj i klavijaturu a pomogao im je i Igor (ex Kentaur, Drugi put,Satan Cahavanski) inace moje kolege iz Drugog put-a. Fahhan je kurdistanski inace, ali ne znam njegovo znacenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

VILAJET je projekat Max Butchera (Dismissed) i Nikole Zornica (ex Drugi put, Kaba & The Curdes, Satan Chavanski i mozda najpoznatiji njegov bend SLOVENSKA NEKROPOLA), Max je radio vokale, Nikola bubanj i klavijaturu a pomogao im je i Igor (ex Kentaur, Drugi put,Satan Cahavanski) inace moje kolege iz Drugog put-a. Fahhan je kurdistanski inace, ali ne znam njegovo znacenje

 

Da, citav jezik je izmisljen, i u stvari je namenjen za jednu pozorisnu predstavu. Trebao je da bude jezik zlih gnoma.

 

Sve u svemu, uskoro postavljam VILAJET na BL-Metal, pa ce tamo biti svi detalji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vilajet pesma Nehhort je hit dana TVK9 i bice pustana ceo dan inace gostovanje u jutarnjem programu je proslo odlicno. Specijalna 30 minitna misija emisija bice emitovana u 23:05 na TV K9. Bilo bi lepo da svi pogledate.

 

biggrin.gifbiggrin.gif Pozdrav prijatelju. Dobro nam dosao!

 

I samo napred sa Vilajetom. Odlican projekat i veoma originalan pre svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, pa bas u tome i jeste poenta da nemoze da se objasni jednostavno mora da se cuje jer do sada je svako ko je cuo rekao neko svoje misljenje a mi jednostavno ne zelimo da lepimo etiketu. Ostavljamo svakom slusaocu da jednostavno zamisli svoj trip. Ono sto samo mogu reci nije brzo, ima dosta elemenata klasicne orkestracijije, Death metal vokal, mocne gitarske rifove i tekstovi su pisani na izmisljenom jeziku. Nadam se da sam malo pomogao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, pa bas u tome i jeste poenta da nemoze da se objasni jednostavno mora da se cuje jer do sada je svako ko je cuo rekao neko svoje misljenje a mi jednostavno ne zelimo da lepimo etiketu. Ostavljamo svakom slusaocu da jednostavno zamisli svoj trip. Ono sto samo mogu reci nije brzo, ima dosta elemenata klasicne orkestracijije, Death metal vokal, mocne gitarske rifove i tekstovi su pisani na izmisljenom jeziku. Nadam se da sam malo pomogao...

 

Darko, cim mi stignu fotografije ovoga bend/projekta postavljam na www.bl-metal.org

 

Biografija je vec spremna, jos fotke i onda cete svi moci detaljnije da se upoznate sa radom benda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zanimljiv band. Drug s kojim radim fanzin je uradio s Maxom intervju. Aj bacite koju sliku, treba nam hitno jer nemamo ništa sem covera albuma. Hvala. :mrgreen:

 

Nemaju slika jos uvek... I ja cekam...

 

Dade mi danas Max neke slike. Ako hoćeš da ti prosledim reci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv band. Drug s kojim radim fanzin je uradio s Maxom intervju. Aj bacite koju sliku, treba nam hitno jer nemamo ništa sem covera albuma. Hvala. :mrgreen:

 

Nemaju slika jos uvek... I ja cekam...

 

Dade mi danas Max neke slike. Ako hoćeš da ti prosledim reci....

 

Samo prosledi... da ga ne ganjam ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...