Jump to content

2010.06.21. *Ušće, Beograd* Billy Idol


Vincent Hess

Recommended Posts

sjajan koncert....sjajan zvuk, ali po meni, malo tih....ili je to zato sto su pola jbn livade predvideli za fan pit...koji je bio poluprazan jbt, pa se iza ograde vec slabije culo!!!!! to u zivotu nisam video! odlicna set lista i ekipa na bini koja ubija!!! pivo 250 din, voda 160....CRKLI DAGOGDA I UDAVILI SE U PIVU I VODI !!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizacija je bila zivi uzas, pivo 240 i to natoceno samo do pola (sve sa penom)...

 

Sa druge strane, zvuk je bio odlican, stajao sam relativno blizu bine pa sam, cini mi se, mogao da cujem svaki instrument, sto se retko kad desava... Set lista takodje nije bila losa, ali su nazalost opet izostavili speed..

 

s obzirom da nisam bio na Exitu 06, super sam se proveo i odlazak na ovaj konc je bio pun pogodak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno....kao da se neko igrao sa zvukom...a to za pivo necu ni da spominjem...cist bezobrazluk...

sto se tice terena dobro smo i prosli da je pala kisa ne bi znali gde cemo od blata...

ali sve u svemu ok je bilo ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je po Srbiji, ali u sofiji je publika takva da nema shanse da kupuje bilo shta na stadionu ako to isto ima po duplo jeftinijoj ceni negde blizu. Mi smo za neshto vishe od evra kupovali dvolitarke na dvajes koraka od stadiona. Morali su ovi na stadionu da stave normalne cene pica, ako su hteli da neshto prodaju. Mada, chula sam da je na onim punktevima oko stadiona pivo bilo evro, a da je na samom stadionu bilo duplo skuplje. Mozda je dezinformacija. Kazu da su grisine recimo na stadionu koshtale pola evra, a ljudi ih pored stadiona kupovali za 25 centi. A malo dalje su josh jeftinije. Ja sam pored stadiona kupila kiselu vodu za oko 70 centi litar i po, a malo dalje bila oko pedeset centi. Bilo je razlike u cenama, ali definitivno nije bilo toliko skupo ko na Idolu. Ovi u Srbiji bash preteruju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...