Jump to content

2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010


Talvi

Recommended Posts

Dakle: http://brutalassault.cz/en/

 

Najveca perverzija ove godine u ovom delu Evrope pa i sire, svi seremo o ovome vec poodavno pa je evo i tema. :D

 

Spisak izvodjaca potvrdjenih do sada:

 

* Arsis

* Aura Noir

* Bleed From Within

* Candlemass

* Cannibal Corpse

* Catamenia

* Children Of Bodom

* Converge

* Demonic Resurrection

* Despised Icon

* Devin Townsend

* Devourment

* Diablo Swing Orchestra

* Dying Fetus

* Ensiferum

* Fear Factory

* Gojira

* Gorgoroth

* Graveworm

* Gwar

* Hypnos

* Hypocrisy

* Ihsahn

* Ill Nino

* Kylesa

* Kypck

* Lock Up

* Lost Soul

* Macabre

* Mnemic

* Monstrosity

* Moonsorrow

* My Dying Bride

* Napalm Death

* Necrophagist

* Origin

* Ragnarok

* Rotten Sound

* Sarke

* Sepultura

* Sigh

* Suicidal Angels

* Sybreed

* Tankard

* The Black Dahlia Murder

* Trail Of Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas dodati:

*Ahab

*Bal-Sagoth

 

Mogli bi vremenom raspraviti kako da se ide tamo.Posto nas ima relativno veci broj koji bi isli na ovo,mogao bi i neki organizovani prevoz da se sredi...ali opet,ni voz nije losa opcija,bila bi veca avantura. :)

 

Btw. sjajan line up,mnostvo dobrih bendova,s tim sto su meni udarni Gojira,Devin i Ihsahn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da ne pričam šta bih sve gledao, nago da vidimo praktične stvari...

 

TICKETS ORDERED BETWEEN FEBRUARY 01ST, 2010 AND APRIL 30TH: 1153CZK if paid upfront via Paypal (approx. 45 EUR) for all 3 days.

TICKETS ORDERED BETWEEN MAY 01ST, 2010 AND JULY 31ST: 1257CZK if paid upfront via Paypal (approx. 49 EUR) for all 3 days.

 

Znači, karta je do džabe, to je OK, ja uzimam kad isplatim Bugarsku.

 

Drugo, kako idemo, šta kažete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu je Gojko,za ovo...ali ima kompromisna varijanta,npr. da odemo organizovanim prevozom,a da se vracamo kako stignemo.To je dobra opcija,jer ostavlja slobodu onima koji bi kasnije da turisticki obilaze lokalne gradove (Prag,Wroclaw,Drezden,Krakow itd. su u blizini i steta je nesto ne obici).

 

Btw. mi smo isli u Zagreb na Isis organizovano sa nekim prevoznikom (Travel Music,cini mi se) iz Novog Sada i nema veceg koncerta u okruzenju za koji oni nisu radili odlazak.Imam njihov broj,pa bih mogao cisto informativno pitati koliko bi ovo kostalo.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter rail za studente (to znaci nas balavce ispod 26 ljeta) koji vazi 10 dana od kojih se 5 putuje je 160 jura. To znaci, potrosis jedan dan na dolazak, jos jedan na povratak, a ostatak izblejis. Direktna linija BG-Prag u jednom smeru je oko 110 jura bez doplata sto je u odnosu na IR sumanuto platiti.

 

Samo sto su seljaci pa popust ne vazi ako ne ide preko paypala (jer, ono, ko god je u kraju, moze da se iscima i uzme)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovako, narode, sad ozbiljno, imam kakav-takav info.

 

Devojka iz HR koja je isla prosle godine kaze da je uzela direktan voz Zagreb-Prag (a to imamo i mi iz Beograda, bar kako kaze sajt Zeleznica Srbije), putovala je sa jos trojicom ljudi i povratna vozna karta je kostala oko 60 evra po osobi, tako da bi i odavde trebalo da bude slicno, valjda. E sad, ona nije isla skroz do Praga nego je izasla u Pardubicama (put je trajao oko 14-15 sati, racunajte slicno trajanje i odavde - na sajtu kaze 15 sati do Praga), to je na oko sat vremena voznje od festivala i uzela je lokalni voz do tamo. Vazan deo price je da tamo uopste nije kupila kartu jer je u vozu bilo nekoliko stotina ljudi "sumnjivog" izgleda pa kondukter nije ni pitao za kartu. :haha:

 

Sve u svemu, ne zvuci toliko tesko kao sto smo mislili. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,taj voz je ok varijanta...Nego,sta ste vi mislili za spavanje tamo,kampovanje ili hosteli u obliznjim gradovima?Meni ova druga opcija primamljivija,pa bih je ispitao.Tri dana kampovanja na metal festivalu mi zvuce kao tri besane noci. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspitah se i za to. Kaze da po selu imaju da se iznajme sobe, ali ocekivano, Cesi deru - nesto kao Exit. :haha: Sa druge strane, da, u kampu je ludnica ali mene nekako ta opcija bas zato i privlaci. :haha: :haha: :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

boravak u kampu u kojem je gomila ludih i pijanih Rusa i Poljaka,moze znaciti samo da ces bendove koji ce biti drugi i treci dan gledati u polusnu. :haha: Deru ti lokalci sa privatnim smjestajima,naravno...ali ima hostela od 10-15 eura u gradovima na sat-dva udaljenosti,ta varijanta mene zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ova fora za satore nije losa, euro je, mislim, oko 25 kruna, tako da ovo izadje negde kao cena hostela, mozda maaaalo skuplje.

 

Sto se voza tice, ja rekoh vec, jedan smer za jednu osobu je oko 110 jura do Praga. To je no-no. Ali postoji fora da ako bi se vise nas skupilo, dobili bismo popust, samo ne znam koliko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...