Jump to content

2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010


Talvi

Recommended Posts

Sa Frubitursom po Evropi ovog leta :rockdevil: nego...

 

OBITUARY and GAZA have been confirmed for the 15-year-anniversary edition of the Brutal Assault festival, set to take place August 12-14, 2010 in Josefov, Czech Republic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javim sto pre ... izgleda smo vec postali oficijalni partneri festivala za Srbiju i ovaj ovde region... samo da mi sve potvrde i da mi se jave sa svim informacijama, pa da vidimo sta i kako dalje ....

 

Javicu ovih dana cim pre dobijem neki info. Ono sto znam je da je pivo jeftino kao sto sam rekao, da im je kamp ok sasvim, a i da tek treba da potvrde jos dosta bendova...

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javicu uskoro, dobio sam jos informacija od organizatora... cekam da sve dogovorimo, pa cu vam javiti... ono sto mi je zanimljivo je da mozemo dobiti neki ulazu u neki VIP kamp koji bi bio ogradjen za ljude koji putuju sa nama i to je sigurnije mnogo nego da budemo u ovom kampu gde su svi ...

 

tako da videcemo... javicu ovih dana sta i kako... kad sve finaliziramo....

 

jos crno bela manija radi pa ne mogu da se konc. na nesto drugo... :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna je ideja za taj VIP kamp.ja bih verovatno isao.koliko vidim desaster je otpao za summer breeze i sada mi nije toliko zanimljiv jer vecinu tih bendova osim behemotha mogu gledati i na brutalu,a i jos ako bi bio organizovan prevoz na brutal to mi je ogroman plus za taj fest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao problema sa nestankom stvari za 2 puta na Brutal Assaultu pa mislim da je i obican kamp sigurna varijanta. Kad si u grupi uvek je neko kod šatora manje vise. Jednom je samo pijani poljak hteo uci kod kolege u šator dok je ovaj spavao ali bio je toliko komiran da mislim kako je covek jednostavno pogresio sator. Inace setlista postaje sve bolja,Obituary je veliki plus,gotovo je sigurno da cu ici opet,jedino radno vreme moze da me zaustavi ali mislim da i to nece biti problem.

 

Zajebancija usput:

 

2009

 

2008

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pf! Jeb'o ti takav ,,organizovan" prevoz kad putujes od Bg-a do Budimpeste, pa onda presedas i cekas bus za Prag, pa onda od Praga do festa kud koji mili moji jos 130 km, a da pritom ne govorim o ljudima koji prethodno moraju da dodju do Bg-a. Ako idem pesaka do festa, kostace me 0 evra, ali nije u tome poenta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, Google Translate prevod teksta na ceskom sa sajta:

 

One of the headliners Brutal Assault festival becomes a band ... ... ...!

 

Something you are missing the title? If so, concentrate on Monday, the 12th April. On this day at this site will name a band that you sit on your ass. Bands that of 15th Anniversary year make a real holiday. Enough talk, watch www.brutalassault.cz on Monday. Tickets for a discounted price only available until April.

 

Da vidim i to. :haha: Ko slavi 15 godina rada ove godine?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...