Jump to content

2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010


Talvi

Recommended Posts

nema nista od nas ovog puta.

cim se ne oglasavamo valjda to znaci to ...

 

FOAD! Pa, koji ste kurac kacili onaj info na BA sajt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ode na festival busom i pri tome bude spavao u hotelu, e onda ne znam. Koji kurac spavati u hotelu kad ima kamp zona, gdje je sva raja,zezancija itd + ustedis para. I najbolje je iznajmiti kombi i nadjete dvojicu vozaca i na put,valjda neko od vas ima vozacku. Ako neko bude u Budimpesti 10-tog nek se javi da blejimo po nocnim klubovima po izrazito jeftinim cjenama :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni izadje hostel oko 25 evra vise nego da spavam u kampu. znaci da mogu da se tusiram, nece neki pijani rus pisati po meni dok budem spavao, nece mi niko ukrasti mobilni i ipod, spavacu na krevetu >>>>>

 

Pritom ce nas biti oko 10 u istom hostelu pa cemo se zezati svakako. Imam 29 god, posao, zenu, kera, stan, ne zelim da kampujem sa znojavim poljacima, vec da pijem pivo i gledam dobre metal bendove sa ekipom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvim znojavim Poljacima? I ko ce ti ukrasti mobitel,odjecu itd? To su gluposti, prosle godine nije ni jedna kradja zabiljezena, a i uvjek bude neko od ekipe oko satora.U kamp zoni imaju tusevi. Dobro,nekom je gust u hotelu jebiga, postujem.Prosle godine s nama su bila dva bracna para, a oko nas i dede sa unucima :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hostel u Pragu: rezervisan

bus: rezervisan

kamp: rezervisan

mapa sa svim pivnicam u centru praga: rezervisana

karta za fest: nije rezervisana :haha:, ali trebalo bi da ih bude na ulazu (neka me neko ispiravi ako gresim)

 

Brutal Assault 2010, here i come :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice na vratima za samo 60 evra.

 

ja sam kao idiot uzeo paypal informaciju od burazera i kupio 5 karta umesto da mi on sam to uradi i sad cekam 10 dana da provere jel legalno zato sto je naruceno sa srpskog IP-a. fejl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otvorio nam se jedan krevet u hostelu jer je ortak odustao. pa ako je neko zainteresovan moze da mi se javi. moze i preko mene karta da se uzme takodje za fest.

mogao si mi bar reci da si me delozirao

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, onda sam picka :D

 

 

I jesi picka Azale, haha.

Dok se mi budemo valjali po blatu, ti neces moci da se odvojis od neta u hostelu pa da vidis kome ce bojle da bude.

 

 

Btw,nasli smo hostel u Pragu sa bazenom i saunom, mi idemo tamo (naravno ima i net)!!!!

Edited by archsound

Share this post


Link to post
Share on other sites

pise na sajtu festa da je izasla satnica u sekciji program, ali ja sam corav i ne vidim gde im je program na sajtu

 

ali sam nasao zato na jednom drugom mestu

barunningorder2010.JPG

trebalo bi da je tacno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...