Jump to content

2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010


Talvi

Recommended Posts

pise na sajtu festa da je izasla satnica u sekciji program, ali ja sam corav i ne vidim gde im je program na sajtu

 

ali sam nasao zato na jednom drugom mestu

http://www.metalmassacre.cz/barunningorder2010.JPG

trebalo bi da je tacno

Na sajtu je Sigh drugi dan,Watain treci...mislim da su to jedine razlike i da nema drugih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh i ja malocas da je izasao raspored na sajtu. daklem

http://brutalassault.cz/en/schedule/

Gledam taj raspored tamo i...

Jel to ima samo 1 bina,pa svaki bend u proseku svira 30 min. (eventualno ako je headliner,pa svira 50 min.) ili...?

 

 

EDIT:OK,sad sam prelistao temu i video da ima 2 stage-a.

Vec sam se bio zabrinuo da ce svi bendovi svirati po 30-40,max. 50 minuta :uhoh:

 

 

EDIT 2:

A i ovo nije lose:

Evo vam link nekog Madjarskog low cost bus prevoznika

http://www.orangeways.com/

Ima i verzija na srpskom: http://www.orangeways.com/sr

Mada za pretragu preporucujem 'engleski',jer kad izaberes srpski i krenes pretragu rezultati su na majdarskom

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam taj raspored tamo i...

Jel to ima samo 1 bina,pa svaki bend u proseku svira 30 min. (eventualno ako je headliner,pa svira 50 min.) ili...?

 

 

EDIT:OK,sad sam prelistao temu i video da ima 2 stage-a.

Vec sam se bio zabrinuo da ce svi bendovi svirati po 30-40,max. 50 minuta :uhoh:

 

 

EDIT 2:

A i ovo nije lose:

 

Ima i verzija na srpskom: http://www.orangeways.com/sr

Mada za pretragu preporucujem 'engleski',jer kad izaberes srpski i krenes pretragu rezultati su na majdarskom

 

 

ima brdo tih madjarskih low cost mnogo dobrih, ali su bukirani dosta unapred nazalost.

 

put istine je vozom do peste pa iz peste za brno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

put istine je vozom do peste pa iz peste za brno.

do jaja sto ste tu informaciju sad podelili sa nama, bice mi jako korisna s' obzirom da sam vec u Pragu :D

 

koliko vas izadje to(zanima me, cisto informativno)?

 

i Lazo (GNR) imaju dve bine, ali ce bendovi svirati 30-40 (max 50) minuta. dok na jednoj bini nastupa bend, na drugoj se namesta oprema za sledeci, ali na BA u jednom trenutku nastupa samo jedan bend ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i Lazo (GNR) imaju dve bine, ali ce bendovi svirati 30-40 (max 50) minuta. dok na jednoj bini nastupa bend, na drugoj se namesta oprema za sledeci, ali na BA u jednom trenutku nastupa samo jedan bend ;)

E do kurca... :udri::(

 

 

Nego,jel zna neko posle put od Praga/Brna do tog Jezefow-a? :haha:

Isao sam na Deutche Bahn,ali mi izbacuje neke puteve preko Breclava (ako se ide iz Brna),tj. Ostrave (ako se ide iz Praga),a sve to (obe pruge) preko neke "Warszawa Wschodnia" stanice (sve sa presedanjima) :ph34r:

 

 

Ili da se iz Praga uzme bus do tog mesta gde je festistival? :D

 

 

 

EDIT:onima koji su vec tamo (u Ceskoj) - jel pada kisa? :D

I ako pada - jel ono 'provala oblaka' il tek nesto malo?

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

The festival ground is about 20 min. [2km] walk from the train station in Jaromer. The walk from the bus station "Na Spici" in Jaromer will take around half an hour.

 

A od Praga do Jaromera vozovi idu k'o tramvaji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko smo racunali, 27 evra povratna bg-bp i onda oko 50-60 bp-brno, mada nismo jos sigurni, idemo na slepo zato sto smo metalci :D

pa bolje ovim lastinim direktno do Praga da ste isli, ispadne vas isto(tj ako idete bg-brno manje), a ne jebatate se sa presedanjem i sl. jedino ako ste se na tu opciju odlucili zato sto nema karata vise, pa da vas razumem

 

EDIT:onima koji su vec tamo (u Ceskoj) - jel pada kisa? :D

I ako pada - jel ono 'provala oblaka' il tek nesto malo?

padala je jedno 2 sata (oko podne) casbas bas mala kisica, cas kisa(ali normalna kisa, nije nikakva kisetina/provala oblaka).

 

mada, ovde se vreme menja na svakih sat, ko ova prognoza sto gruban kaci :haha:

 

lazo(gnr) je l' ti to planiras da ides na Brutal Assault?

 

ovde nema Manovara :D

 

za vozove do Jaromera ne znam, ja o tome ne mislim vec drugi, ali iz Praga ima na svakih sat(bar sam tako obavesten) :D od 8-15evra je, u jednom pravcu, varira cena od voza do voza.

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bolje ovim lastinim direktno do Praga da ste isli, ispadne vas isto(tj ako idete bg-brno manje), a ne jebatate se sa presedanjem i sl. jedino ako ste se na tu opciju odlucili zato sto nema karata vise, pa da vas razumem

 

 

padala je jedno 2 sata (oko podne) casbas bas mala kisica, cas kisa(ali normalna kisa, nije nikakva kisetina/provala oblaka).

 

mada, ovde se vreme menja na svakih sat, ko ova prognoza sto gruban kaci :haha:

 

lazo(gnr) je l' ti to planiras da ides na Brutal Assault?

 

ovde nema Manovara :D

 

za vozove do Jaromera ne znam, ja o tome ne mislim vec drugi, ali iz Praga ima na svakih sat(bar sam tako obavesten) :D od 8-15evra je, u jednom pravcu, varira cena od voza do voza.

 

Laza je odabran od strane Crnih Legiona da bude u ličnoj gardi Lorda Cryptosa na njegovom putovanju kroz beskrajne dimenzije!

Čak i jedini iz Srbije ima i VIP propusnicu koju jelično dobio od Brutal Assaulta!

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bolje ovim lastinim direktno do Praga da ste isli, ispadne vas isto(tj ako idete bg-brno manje), a ne jebatate se sa presedanjem i sl. jedino ako ste se na tu opciju odlucili zato sto nema karata vise, pa da vas razumem

Jeftinije ce nas ovako doci za nekih 40-ak eura i skracujemo put za oko 2 sata...a i vise zadovoljava nase avanturisticke potrebe. :D

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

The festival ground is about 20 min. [2km] walk from the train station in Jaromer. The walk from the bus station "Na Spici" in Jaromer will take around half an hour.

 

A od Praga do Jaromera vozovi idu k'o tramvaji :)

Jebem mu kevu,ovaj Deutsche bahn sajt onda nista ne valja :)

Ukucam u pretrazi Prague-Jaromer i opet mi daje neke leve rezultate (sa od 2 do 5 sati putovanja izmedju te 2 stanice :uhoh: ).

 

 

 

lazo(gnr) je l' ti to planiras da ides na Brutal Assault?

 

ovde nema Manovara :D

Dolazim,dolazim...da ubijam nevernike :):srbija::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu kevu,ovaj Deutsche bahn sajt onda nista ne valja :)

Ukucam u pretrazi Prague-Jaromer i opet mi daje neke leve rezultate (sa od 2 do 5 sati putovanja izmedju te 2 stanice :uhoh: ).

 

 

 

 

Dolazim,dolazim...da ubijam nevernike :):srbija::D

Tako je, prosto neverovatno da nema Guardijana :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::pivopije:

 

 

Nego,ovi sto kazu da od Praga do tog cuda gde je festival vozovi idu ko tramvaji...

Jel mozete da se raspitate jel ima neki polazaka tipa oko ponoci (posle 11 uvece)? :)

EDIT:sad sam video...ima neki iz Praga u 0:24...ali taj stize u 5 ujutru u Jaromer :)

Nista onda...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za par sati se kreće prvo putem Budimpešte pa odatle pravc Češka:

Bal-sagoth, Ihsahn, Moonsorrow, Barren Earth, Ensiferum i ostali čekaju na dolazak Lord Cryptosa i njegove volšebne pratnje!

HAMMER OF EMPEROR!

Assemble the legions, forward the iron Felix, our victory here is assure!!!

32081_1474428981364_1252865694_2847873_1113609_n.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...