Jump to content

The Sopranos (1999-2007)


lemmy sixx

Recommended Posts

Jebote,nemoguce da nema tema o jednoj od najboljih serija svih vremena.Jeste da se zavrsila pre 3 godine,ali moze imati svoju zasebnu temu.

Jedino sto mi se u seriji nije svidelo jeste kraj,mrzim neispricane price i fazone "svako neka zamisli svoj sopstveni kraj".Zarade gomilu para,i onda te ostave da mastas.Bezveze.Sem toga,serija je apsolutno genijalna,jedna od retkih koja drzi kvalitet od prve do poslednje sezone,od prve do poslednje epizode.

Omiljeni lik:Paulie Walnuts Gualtieri.Car. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jebote,nemoguce da nema tema o jednoj od najboljih serija svih vremena.Jeste da se zavrsila pre 3 godine,ali moze imati svoju zasebnu temu.

Jedino sto mi se u seriji nije svidelo jeste kraj,mrzim neispricane price i fazone "svako neka zamisli svoj sopstveni kraj".Zarade gomilu para,i onda te ostave da mastas.Bezveze.Sem toga,serija je apsolutno genijalna,jedna od retkih koja drzi kvalitet od prve do poslednje sezone,od prve do poslednje epizode.

Omiljeni lik:Paulie Walnuts Gualtieri.Car. :rockdevil:

 

Nije bas tako, zna se sta je bilo na kraju. Evo ovako: obrati dobro paznju, svaki put kad neko udje u restoran cuje se zvono i u tom momentu kamera prikazuje ono sto Toni vidi. I tako svaki put. Udje neki lik, njegov sin, zena ... i svaki put kad neko udje i cuje se zvonce, u tom momentu kamera prikaze sta Toni vidi... i u poslednjim momentima, njegova cerka ulazi, cuje se zvonce i u tom momentu mrak, bez tona i slike, odnosno neko je upravo u tom momentu zveknuo Tonija

 

Evo jedan koristan link

 

http://masterofsopranos.wordpress.com/the-sopranos-definitive-explanation-of-the-end/

Edited by Routasydän
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste, to je tacno. Moze i drugacije da se protumaci. Ostavili su dosta prostora za nastavak, evo recimo moj omiljeni lik u seriji, Silvio, ne zna se sta je bilo sa njim, bio je u bolnici na aparatima, ali se ne zna da li je preziveo. A tvoj omiljeni lik je ispao najpametniji, drzao se po strani, bio nebitan konkurentima i preziveo. Zao mi je jedino Bobija Bakale, jako pozitivan lik.

 

Ne zna se recimo ni da li je taj ubica, ukoliko je bio ubica, ubio samo Tonija, ili je nastradao jos neko za stolom, mada je kao njihov kodeks da se clanovi porodice ne ubijaju.

 

Ali nekako film ili naastavak serije bi bio dosta prazan. Fali jako mnogo jakih likova, bilo bi uzasno razvodnjeno.

 

A sinoc uzmem i pogledam prvu epizodu prvog serijala, i poslednju epizodu. Covece, kako je Gandolfini bio mrsav i mladolik u prvoj, posle se transformisao u svinju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moze biti da ga vredja sto ga otac tretira kao picku pa je izvadio kintu iz steka i platio tamo nekom portorikancu da ga sredi. A moze i da se napravi da je Furio iz senke vukao konce i napravio prevrat. Secas se one scene kad mu otac govori kako ne moze imati zenu os sefa, osim ako ga ne ubije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, zajebavam se :D

 

Inace, znam milion primera da roditelji od svoje dece naprave debilcine, kao sto je A.J. na zalost i medju nekim mojim prijateljima. Imaju sve zivo od rodjenja, titraju im sve sto zele, sve prohteve, hirove..... ali kad mali odraste i postane pickice, totalno nestabilan, nesposoban da sam stane na noge, onda pokusavaju kao da ga ocvrsnu (kao i Toni sto je pokusaao sa gradjevinom), ali posle je kasno i kontraproduktivno u vecini slucajeva. Jbg

 

Ja bih voleo da u tom filmu, ako ga bude, najvazniju ulogu imaju Silvio i Poli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...