Jump to content

The Sopranos (1999-2007)


lemmy sixx

Recommended Posts

Skoro svaki put kad neko gleda TV, na njemu je neki stari crno beli film

 

Inace, ako bi se pravio film kao nastavak serije, definitivno bi trebao Furijo da se tu nalazi. Kao cuo je za Tonijevu pogibiju pa je video sansu da se dokopa Karmele. A mnogi sumnjaju da mozda Furio ima neke veze sa tim, da on mozda nije organizovao prevrat. A onda bih ubacio par romanticnih scena izmedju njega i Karmele, na primer zalazak sunca, a ona mu pusi pored bazena

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sad sam odgledao kraj ove sjajne serije, mogu samo reci da meni ne deluje da je T. ubijen, jednostavno ulazi Medou da zderu, kraj serije. Ioanako je mir medju familijama, nema razloga da roknu Tonija, pre bi trebalo da jure onog lika sto ce da ih odruka FBI-u. Generalno, svidja mi se kraj. Mislim takodje da su u pravo vreme zavrsili seriju, ocigledno je da im je ponestajalo ideja i da su prilicno ubrzali sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam zavrsio seriju, i ja sam totalno odusevljen.Ova serija nema greske, psiholoski duboka, i odlicno prati razvijanje likova.A ovaj toliko kritikovani kraj je bar skroz neocekivan.Pici ona muzika onako, ja ocekujem nesto da ce da se desi, srce mi lupa ko ludo, i onda samo kraj. :lol:

Serija je cista genijalnost nema sta, upada u moj top 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest HEFEST

Dont make me laugh!!! Po meni jedna od najgorih rame uz rame sa CSI Miami, CSI NY i ostalim policijskim trtomudanjima. Ovo samo sa mafijaske strane. Gledam mafiju koju predvodi Toni debeli krmak i nekoliko ofucano-olinjalih matoraca koji ne bi mogli da prdnu u nekoj iole ozbiljnijoj mafijaskoj prici. Gde su u filmu bruzeri, skreperi i slicno da bi ovo bilo imalo autenticno i originalno? Ovako originalnost samo za one koji nemaju pojma o mafiji i uopste o kriminalu. Ovu njihovu organizaciju bih ja sam sjebao sa jednim pistoljem par okvira i mozda jednim suzavcem.

Edited by HEFEST
  • Downvote 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pusite mi kuras udaraci minusa. :evotigana: Minusi na ovom forumu meni samo imponuju i dokazuju da je pamet zaista ovde retkost.

 

Ovde se vidi vasa pamet. Vama je najbolja serija u istoriji ovakav klise o nekom masnom italijanskom mafijasu koji zivi u nekoj rupi i od koga i ja imam lepsu kucu.

 

@ Pljuga

 

Pa naravno da bih to odradio milion puta bolje nego neke dede u bolesti. Ajte molim vas pa ja u kraju imam 10 vecih mafijasa od ovih govnara.

Da ne pricam kada bi neko zasao u selo Darosavu kakvu bi seriju mogao da napravi. Klan koga ni sablja nije znacajnije uzdrmala.

Ja ne mogu da verujem kako je moguce da je ova serija toliko precenjena. Gde su mozgovi?????

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

U stvari cela lista sa tog linka je jedno ogromno masno govno koje zacinca za solju i voda ne moze da ga odnese ni iz 5 puta.

 

Jedino sto valja je Zona Sumraka, MASH i Sajnfeld, a i to je diskutabilno koliko su najbolje.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pocivaj u miru, legendo!

 

Fenomenalna serija, i dan danas osjetim kako mi nedostaju te epizode, ali sta mogu kad sam odgledao sve. Mozda nekad kasnije opet krenem ispocetka da ih gledam, imam ih sve uredno narezane na diskovima.

 

R.I.P Tony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponadao sam se da je u pitanju neka neslana internet sala, kao sa nekim drugim poznatim licnostima. Ispade da je prava stvar. Legendarna uloga u Sopranos-ima, a u ostalim filmovima u kojim ja glumio imao je uglavnom solidne sporedne uloge. Zao mi je samo sto sam morao da ga gledam u onom neopevanom sranju Violet & Daisy. Zasluzio je stari majstor bolji poslednji rad....

 

update:

 

http://www.popboks.com/article/29808

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...