Jump to content

Psihoterapija


WoS

Recommended Posts

Pazi sad...

"princivits juvenalis" hronicna idiopatska bolest koja se javlja u periodu adolescencije. Bolest pocinje tiho, pacijent se zatvara u sebe, pocinje da pise pesme i cita tuzne knjige, mastajuci o idealnoj ljubavi, kada je idealizovao svoju savrsenu osobu, baca se u potragu na istu, pocinje da pise duge, opsezne postove na brojnim obskurnim forumima, trazeci savet, a u sebi se potajno nadajuci da te textove cita i the one. Usteze se od normalnih sexualnih aktivnosti, da ne bi svoje seme trosio uzalud na bludnice koje ga nisu dostojne. Vremenom frustracije se nakupljaju a testisi oticu, i tada sledi dekomepnzacija klinicke slike, pacijent pocinje pomahnitalo da juri zene i da se prazni, a postovi postaju sve duzi i duzi, licniji i licniji... istovremeno osecajuci grizu savet. Preporucena muzikoterpija manowar-om, ti momci znaju da jebu.

 

inspired by Mr.Bulat :haha:

:pivopije:

 

big_bowdown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

C,c,c,...

Traparice===> Hisara! Ove stabilne intelektualke su vej aut ov jor li(i)g.

Dodjavola, koncentrishi se, momche.

 

Ne mogu da budem sa curom sa čijom sestrom sam bio pre toga. Drugo je kad se u startu napravi takav aranžman (recimo trjka s mojim komšinicama), ali ovde to nije slučaj. Reci mi još na koje stabilne intelektualke misliš - poslednju takvu sam upoznao još 2006. godine.

 

:pivopije:

 

big_bowdown.gif

 

Ako nisi primetio, odgovorio sam na taj post. Klanjaš se pobijenom postu. Gore nego klanjanje posečenim platanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja generalno ne volim intelektualke zato što su najčešće vrlo istripovane. Tako ona studentkinja generacije što me molila da je vodim na Therion, pa odustala zbog nekakvih obaveza. Napisao sam joj izveštaj sa koncerta na kome nisam ni bio i zaključila je da nisam naročito oduševljen. :mrgreen: Pa onda u Mensi što sam upoznao jednu - ni bolje ribe, ni sjebanijeg mozga. Sve sami slučajevi za ovu temu. Najjače što nijedna nije svesna svog problema, tj. svesne su da imaju problem, ali ga pogrešno tumače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da budem sa curom sa čijom sestrom sam bio pre toga. Drugo je kad se u startu napravi takav aranžman (recimo trjka s mojim komšinicama), ali ovde to nije slučaj. Reci mi još na koje stabilne intelektualke misliš - poslednju takvu sam upoznao još 2006. godine.

 

 

 

Ako nisi primetio, odgovorio sam na taj post. Klanjaš se pobijenom postu. Gore nego klanjanje posečenim platanima.

How-May-I-Ignore-You-Today_3095-l.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

prince ugradi veb kameru u stan napravi sajt pa da pratimo sta sve radis i mislis 24h dnevno,ovako nije dovoljno sto nam dajes na forumu na kasicicu.

 

ponavljanje je majka znanja pa da ponovimo šta tržište zahteva, a mogao bi Čmarknese i neke pare da zaradiš

 

Ništa, ali ništa od toga nije tačno. Još jedan doakz u prilog tome da vi psiholozi nemate pojma i ne umete da procenite ljude. :rockdevil:

 

tačno brate, ova Melinda baš pojma nema

 

Čmarknes ima klasični tip nezadovoljenog donžuanskog sindroma.

 

DOn Žuan napastvuje sve što nosi suknju i u svakom trenutku je zadovoljen, dok zbog niza neuspeha Čmarknes nalazi utehu u Desanki Šakić. Don Žuan onda piše o svojim osvajanjima, napiao je nekoliko tomova, Čmarknesu je glavni lik žena koja želi da bude jebana od strane matorog profesora, a znate i sami da je Čmarknes ''intelektualac'', njegov ideal Don Žuana je respektabilni beogradski profesor a ne tamo neki žabar.

 

Nije poenta ni da ga glavna junakinja (odnosno Čmarknes u trandža fazonu) uopšte sluša, jer gaćice vlaže pri samoj pomisli na njegovu bibliografiju, ili one kožne zakrpe na sakou, klasične profesorske.

 

Dokaz #1: ''Dok sam tako gledala u zvezde i razmišljala šta će sada da bude, on mi je stavio ruke na sise i krenuo da ih gnječi kao kad su vajari kritskih civilizacija gnječili glinu i pravili skulpture.''

 

Dakle, reč je o posebnoj vrsti profesorskog gnječenja, ne kao Roko Sifredi već kao vajari kritskih civilizacija!

 

Dokaz #2: ''Kurac je već počeo malo teže da ulazi i ja sam bukvalno osećala svaki njegov centimetar kao da je metar. Škripalo je kao gudalo o žice violončela. Svirali smo Mesečevu sonatu zajedno i zvučalo je čarobno.''

 

Dakle, Čmarknes bi da mu svira Oda radosti, sve je to u skladu sa profesorom Don Žuanom.

 

Dokaz #3: ''Narednog dana me profesor nije pojebao odmah, već mi rekao da je čuo da se u mom šatoru noću odigrava grupnjak i rekao da će doći da nam se pridruži. Te noći bilo nas je ukupno šestoro, tri ženke i tri mužjaka, a profesor kolovođa. Ja sam ga ionako zamišljala sve vreme ovih grupnjaka, a sada nisam više morala da ga zamišljam, jer je bio tu - ceo, jak i nabrekao, mator, a ipak mlad. I neobrezan, sa parom koja se diže od kožurice na hladnom, kao njegova lula kad se puši. Nestao je onaj glas u mom uhu, nisam ni obratila pažnju kad. Čula sam samo glasove svojih jebača i jebaljki dok smo se razvaljivali, ali i nežno vodili ljubav u bezbroj mogućih poza, prve druge i treće noći - sve lepše od lepšeg, a ja slabo pamtim, jer me profesor isterivao iz pameti.''

 

dalje možete i sami da shvatite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovde već ima nekih oštroumnih zapažanja, a ne kao kod Melinde. Bistar ovaj at Colonus. Verovatno bi na sličan način mogao da protumači i prethodne priče koje sam tamo kačio i da me "pronađe" i u nekim drugim likovima. Mada, rekao bih da su ženski likovi iz priča daleko izazovniji za psihoanalizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ništa nikome nametao, oni sami pokreću te teme. Ponekad primetim da se o meni priča i tamo gde nikad ne zalazim, recimo na Serie A topicu.

 

Dozvolicu sebi da primetim da ne mozes primetiti da se o tebi prica tamo "gde NIKAD ne zalazis". :)

Moras da zadjes tamo da bi primetio tako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I u poeziji. Podsetimo se kulta sa neke od ranih strana Samrtime Random teme:

 

CIMERKA MOJE BIVŠE

 

Ah, cimerko moje bivše,

kada bih s tobom provodio noći

jutarnja erekcija trajala bi mi do ponoći

i druge stimulanse ne bih tražio više

Impotencija bi bila odneta k'o rukom

i ne bi mi ga mogli spustiti ni kukom,

spontano bi došlo do dizanja;

a kad bi skinula svoje XXL gaćice,

razmislio bih i o lizanju pice,

iako sam zakleti protivnik lizanja

 

Kad god bih odlazio kod devojke,

ja bih išao zbog tebe,

da gledam tvoje plave kose uvojke

i zamišljam kako ti mesim

k'o zrele lubenice krupne dojke

 

Bila si tako lijepa, kao tog jutra dan

kad sam iz kreveta svoje bivše izaš'o smoren i pospan

Gled'o bih te kako u bade mantilu

klatiš debelo meso levo-desno;

ah, cimerko moje bivše,

kako bih te od meraka kresn'o,

pa makar od toga dobio kilu

 

Kad bih se na tvome salu

samo po' minuta ljuljao,

prirodni lubrikant bi mi odmah pokuljao

Hteo bih da te jebem u dupe;

da, dobro si čula, ne u čmar, već - baš u dupe,

jer čak ni moj dugački piton

kad međ' masivne ti guzove uniđe

čmaru ne bi mog'o ni da priđe

 

Voleo bih s oproštenjem

na stomak da ti se penjem

Da šećući tvojim salom

moj kurac odskija slalom;

da šumu celulita

prokrči moja kita;

da pokulja tvoja vlaga

ispod masnih naslaga;

da se klate moja jaja

prilikom svakog zaveslaja

 

Sa devojkom odavno nisam više,

al' mi osta želja pusta;

ah, cimerko moje bivše,

da te jebem i svršim ti u usta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...