Jump to content

Psihoterapija


WoS

Recommended Posts

 

Ajde, prerasti to.

U ovim duelima koji se odvijaju u tvojoj glavi, Trapara je zapravo pobednik. I meni je trebalo dugo da to shvatim. I poshto je teta Melinda odustala od humanitarnog rada na pp evo bespl(j)atan savet - za pocetak: prestani da pijesh.

 

btw. Vladimiru, cenim da ti razvrat trenutno najbolje ide na papiru. Mozhda bi valjalo da razmislish o karijeri u tom smislu, za pocetak...kroz 10ak godina vidim u tebi odlicnog producenta nekog tresh rijelitija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da osvežim.

Dugo me već intrigira ovo pitanje. I u više navrata u komunikaciji s ljudima s različitih meridijana sam pričao o ovom fenomenu(?!).

Fejk onlajn identiteti.

Koliko je to kreativan ispust za beznađe a koliko merilo vishka poremechenosti?

 

Fejs ov melinda frst preferabli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Batali to,nema leba od toga.Ovo opusta bolje od bilo kog psihica ili leka :)

 

Dakle,I present you teddy bear offtopic!

http://www.youtube.com/watch?v=lRmXEvviRMM&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=WFMHySdCOLY&feature=player_embedded

 

P.S.Ako neko pomene pedo beara trazicu da mu se izbrise post

 

P.P.S.Face of Melinda,ako mi izbrises post zvat cu te od sada Face of Pedo Bear :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da osvežim.

Dugo me već intrigira ovo pitanje. I u više navrata u komunikaciji s ljudima s različitih meridijana sam pričao o ovom fenomenu(?!).

Fejk onlajn identiteti.

Koliko je to kreativan ispust za beznađe a koliko merilo vishka poremechenosti?

 

Fejs ov melinda frst preferabli...

 

Pazi mene licno to ne intrigira zato sto vecina takvih stvari proizidje iz dosade, zakucanosti za racunar i nedostatka drugih (zdravijih) vidova komunikacije. A ne znam da li si primetio da najveca sranja nastaju iz dosade. Tako i fejk nalozi, nekome je dosadno i hoce da se razonodi. E sada ako je toj osobi taj vid zabave super, ok, nemam problem sa tim.

Iskreno ja bih fejk naloge profilisala kao "sindrom sedmog skolskog casa", mnogo slobodnog vremena, i nedostatka kreativnosti da se isto utrosi, a potom ih preskocis.

E sada znas sta bi mozda bilo intrigantnije u celoj toj prici... Pojava fejk naloga na ozbiljnim forumima, koji se zaista bave nekim ozbiljnim stvarima, u tom slucaju pojava fejk naloga u zavisnoti od teme na kojoj postuje bi mogla da se i analizira i da dobijes tipa da je osoba jako nesigurna, jer preko jednog naloga daje jedne odgovore, a preko drugog druge odgovore i to vec ima neki znacaj. Ovako na ovom forumu baviti se pacenicima sa duplim nalozima je kompletni waste of time, za mene barem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na to da si matematičar, verovatno je šifra sastavljena po nekom jasnom obrascu, može samo da se nagađa kom. Ali, pošto si Mensašica, moguće je i da si namerno stavila nešto krajnje jednostavno, računajući da Vlasi neće da se dosete (a slučajno si iz vlaškog kraja, pa ih bolje poznaješ :haha: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da osvežim.

Dugo me već intrigira ovo pitanje. I u više navrata u komunikaciji s ljudima s različitih meridijana sam pričao o ovom fenomenu(?!).

Fejk onlajn identiteti.

Koliko je to kreativan ispust za beznađe a koliko merilo vishka poremechenosti?

 

sto se mene licno tice, ja skoro nikad nisam okacio svoje ime ili neki rl info na netu mimo privatne komunikacije. inace sam paranoik i blago poremecena licnost, tu neki borderlajn. nisam cak ni stupio u kontakt preko neta sa osobom koju poznajem irl osim u 3-4 slucaja.

 

prema nekom mom shvatanju stvari i iskustvu, cesto menjanje online identiteta i fejkovanje na netu je definitivan pokazatelj nedostatka normalnosti. sa druge strane, slepo pracenje aktuelnih trendova i permanetno sadjenje svog rl identiteta u onlajn sferu (fejsbuci i ina sranja) ako i nije merilo viska poremecenosti onda je definitivno merilo manjka pameti. 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 obrisah webmail account i zaboravih sifru tako da no go. od registrovanja ovog accounta jedini je taj aktivan i ne stojim iza nijednog od aktuelnih fejkova i nameravam da tako ostane.  

Edited by наркопедер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi mene licno to ne intrigira zato sto vecina takvih stvari proizidje iz dosade, zakucanosti za racunar i nedostatka drugih (zdravijih) vidova komunikacije. A ne znam da li si primetio da najveca sranja nastaju iz dosade. Tako i fejk nalozi, nekome je dosadno i hoce da se razonodi. E sada ako je toj osobi taj vid zabave super, ok, nemam problem sa tim.

Iskreno ja bih fejk naloge profilisala kao "sindrom sedmog skolskog casa", mnogo slobodnog vremena, i nedostatka kreativnosti da se isto utrosi, a potom ih preskocis.

E sada znas sta bi mozda bilo intrigantnije u celoj toj prici... Pojava fejk naloga na ozbiljnim forumima, koji se zaista bave nekim ozbiljnim stvarima, u tom slucaju pojava fejk naloga u zavisnoti od teme na kojoj postuje bi mogla da se i analizira i da dobijes tipa da je osoba jako nesigurna, jer preko jednog naloga daje jedne odgovore, a preko drugog druge odgovore i to vec ima neki znacaj. Ovako na ovom forumu baviti se pacenicima sa duplim nalozima je kompletni waste of time, za mene barem :haha:

Sve to stoji. A posebno to da sranja proizilaze iz dosade.

Ja samo imam utisak da nesto fundamentalno nije u redu s takvim vidom "zabave". To je sve.

 

Uzgred, sta je sindrom sedmog skolskog casa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

''Gledaoci najviše vole da ih se nagovara kao čiste djetinje duše koje s

nedužnim odobravanjem plješću kada Paja Patak dobije batine''

 

Maks Horkhajmer

 

 

 

A još više vole da oni sami prebiju Paju Patka. To ti je otprilike to.

 

Mada, ne bih se ja brinuo za internet zajebante, niti bih to delio na zdravo i nezdravo, jer face to face komunikacija ne može sama po sebi da se svrsta u ''zdravu'' kategoriju i obrnuto.

 

Evropska civilizacija se temelji na anonimnim fejk nalozima i pisanoj reči, bukvalno.

 

To što ovde niko nije Volter ili Bendžamin Frenklin je druga stvar, oni su koristili pseudonime da bi kritikovali svoje društvo, ovde se fejk nalozi koriste za čistu zajebanciju (mada kritika Čmarknesa se ozbiljno približava Aristofanovoj kritici Sokrata haha kako kenjam), to nešto govori o propasti civilizacije, ne o psihoterapiji koju bi trebalo prepisati.

 

Postoji knjiga Amusing ourselves to death.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji. A posebno to da sranja proizilaze iz dosade.

Ja samo imam utisak da nesto fundamentalno nije u redu s takvim vidom "zabave". To je sve.

 

Uzgred, sta je sindrom sedmog skolskog casa?

 

 

"Sindrom sedmog skolskog casa" je moja tvorevina... ne znam da li se secas ali kada dodje sedmi cas, covek je smoren, tesko da ista moze od nastave da razonuje i prati jer je doslo do pada koncentracije, jedino sto mozes da radis jeste da se dosadjujes, pricas sa ekipom a ako ne mozes da pricas onda se dopisujes, potapas brodove i jedva cekas da otkuca i poslednji minut da bi pobegao. Znaci ultimativni smor kada moras da sedis 45 minuta a da se ne pomeris a pri tom da pokusas sebe da animiras. Sto je u vezi sa fejk nalozima, ljudi su prikovani za stolicu i sede i pokusavaju sebe da animiraju :haha:

I feel sorry for them :uhoh:

 

@at Colonus + za post

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...