Jump to content

Vader


boske

Najbolji Vader album?  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da, prva četri fantazija, Revelations i The Beast solidni ali već se oseća pad, ima filera, i onda su i oni sami to primetili i maestralno regulisali sa The Art of War koji je odličan.

 

Onda malo sviranje za pare i za ispunjavanje ugovornih obaveza, Impressions i Necropolis su me toliko ubili da mi nije mnogo snage ostalo da slušam ova 3 poslednja xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vader kao Vader, ni mrva promene u odnosu na starija izdanja niti će toga ikad biti. Ali mi deluje slabiji album od Tibi et Igni, a on bio slabiji od Morbid Reich. U svakom slučaju Vaderu je ovo samo povod da krene opet na turneju, kudos što nisu davili i razvlačili bar, 33 min 10 pesama i ćao zdravo. Može da se sluša ali nikad neće sa trona skinuti Litany, Black to the Blind ili De Profundis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ali mi deluje slabiji album od Tibi et Igni, a on bio slabiji od Morbid Reich.

 

Ovo prvo da, ovo drugo ne.

 

Tibi (a ko ne bi?) radi dobre stvari sa onim malo dužim pesmama da se napravi neka dinamika. Ovaj je više u fazonu Necropolis/Morbid Reich, uglavnom oprobane deathrash varijante u obliku kraćih kecalica, s tim što mi je Reich baš dobar album, a ovaj novi i Necropolis meh i definitivno donji deo diskografije.

 

With that said, no gravity in the pit :rockdevil: i sl. pesme čine album sasvim, sasvim solidnim.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

 

I dobar zvuk bio za razliku od ovih svih pre njih.

 

U jbt pa na šta li je onda to ličilo, dobro da preskočih..

 

@Dimon

 

Breath bio ok, ali najgore mi zvučao Dark Age (vrv još nisu podesili zvuk kako treba), mislim da je ne bi ni prepoznao da nisam znao da sviraju ceo prvi od početka. Najbolje zvučale Crucified, Massacre, Demons i Dec.St, prebrutalno i jebački za sve pare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Polish extreme metal veterans VADER will release a new EP titled "Thy Messenger" in late spring or early summer. The effort will contain four of the five songs that were recorded over a week-long a period in January and February at the Hertz Studio in Białystok under the supervision of the Wiesławski Brothers. The cover art was painted by Wes Benscoter, who previously worked with VADER on the "De Profundis" LP and has collaborated with such bands as SLAYER, KREATOR and SINISTER. A new full VADER album will be recorded later this year for a tentative fall release.

vaderthymessengerep.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...