Jump to content

Otvoren konkurs za Gitarijadu Ratkovo 2010


..charlie..

Recommended Posts

Otvoren je konkurs za prijavu bendova koji žele da učestvuju na gitarijadi u Ratkovu, koja će se održati 27-28.08.2010.

Prijava bendova traje do 01.07.

 

Prijava za učešće na “Gitarijada Ratkovo” vrši se pismenom prijavom koja sadrži sledeće podatke:

- naziv grupe – benda -a, mesto rada benda, kratka biografija I fotografija benda

- lice zaduzeno za zastupanje benda- ime, prezime, kontak telefon, e-mail adresa

- broj članova benda, imena i prezimena članova benda i koji instrument svira

- uz prijavu dostaviti demo materijal sa autorskim kompozicijama i kompozicijama koje će se izvoditi na takmičenju; 2-3 autorske pesme.

Prijave slati na e-mail [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde se nalazi Ratkovo?

http://viewmorepics....mageID=11717707

 

ajmo, ajmo, dragane! opa!

Legendarni Limeni... Moramo definitivno da ga stavimo na plakat!!!

 

Oooo, Ratkovo! Pozdrav od Andrijane sa Fejsa

 

 

Sad smo pricali ja i drug o tebi, spominjao sam mu da smo pricali sinoc za cenu za Ritam Nereda, i onda mi ono rece da te zna sa fejsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prijavio nas je gitarista...Da li prolaze svi koji se prijave ili postoji neki odabir bendova?Sta su uslovi da bend bude prihvacen i koliko ce vremena dobiti da se predstave na koncertu?Koliko godina unazad se odrzava ova gitarijada,ima li podrsku medija i koliko je bila ranije posecena?Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

 Pozdrav! Evo spiska bendova (sa zakasnjenjem) koji su prosli:

 

As I Fall Banja Luka

Burning Circle Ruma

Change Apatin

Decibel Novi Sad

Infidel Sombor

Nadimac Beograd

NoYz Beograd

Pry Novi Sad

Reflection Beograd

Trough Art Beograd

Uneven Beograd

Vultures Ruma

 

 

Hvala svim bendovima koji su se prijavili! 

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Banja Luka? Nije lepo pljuvati organizaciju o kojoj ne znas bas nista! Ko gubi ima pravo da se ljuti!

 

Ne pljujem vec kazem da je trebalo da se naglasi da je moguca diskriminacija.Ili je to zbog toga sto ta jaka organizacija nema da plati putne troskove bendovima iz Nisa ili Vranja?Samo pitam da nam se objasni...Bice gitarijada i festivala samo nek je zdravlja,nema ljutnje.Samo trazim objasnjenje u ime svih bendova juznije od Beograda.Mozemo i mi da se separatisemo ako je dotle doslo ili dajte razumno objasnjenje i konkretne razloge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavio nas je gitarista...Da li prolaze svi koji se prijave ili postoji neki odabir bendova?Sta su uslovi da bend bude prihvacen i koliko ce vremena dobiti da se predstave na koncertu?Koliko godina unazad se odrzava ova gitarijada,ima li podrsku medija i koliko je bila ranije posecena?Hvala unapred!

 

Dvadeset treceg Maja sam postavio ova pitanja na koja niko nije odgovorio.Organizacija???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pljujem vec kazem da je trebalo da se naglasi da je moguca diskriminacija.Ili je to zbog toga sto ta jaka organizacija nema da plati putne troskove bendovima iz Nisa ili Vranja?Samo pitam da nam se objasni...Bice gitarijada i festivala samo nek je zdravlja,nema ljutnje.Samo trazim objasnjenje u ime svih bendova juznije od Beograda.Mozemo i mi da se separatisemo ako je dotle doslo ili dajte razumno objasnjenje i konkretne razloge.

Diskriminacije zbog putnih troskova nije bilo, jer se nije ni prijavio veliki broj bendova juznije od Beograda, dok je iz Bg-a i Vojvodine bilo 50ak bendova. A sto se tice tvog benda (Legion Of Thunder), niste se po nicemu istakli, bez ljutnje daleko od toga da ste los bend, vi ste se cak i  medju prvima prijavili tako da smo vas bas dosta slusali. 12 ljudi je pravilo spisak sa svojih 12 bendova, pa smo na osnovu tih spiskova napravili konacan spisak, a vi se niste nasli ni na jednom spisku. 

 

Sto se tice pitanja organizacije, tu vec ne bih zalazio u raspravu sa tobom, jer ne vidim ni jedan razlog za to. Svake godine nam se jave bendovi koji su svirali ranije, jer zele opet da sviraju (mada to izbegavamo jer ne zelimo da se ponavljamo i da vrtimo mali broj bendova) sto dovoljno govori o organizaciji i o tome da li su bendovi bili osteceni. 

 

 

Da ne davim vise, hvala jos jednom svim bendovima koji su se prijavili, @Mr.Hate nadam se da smo neke stvari razjasnili sada, zaista mi je zao ako se smatras ostecenim, nadam se da cete se prijaviti i za neku buducu gitarijadu i da cete nam dati sansu da vam pokazemo da ste nas ipak bez razloga napali. Srdacan pozdrav! :rockdevil:  

 

@Guzzilla: Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...