Jump to content

Otvoren konkurs za Gitarijadu Ratkovo 2010


..charlie..

Recommended Posts

 

Sto se tice pitanja organizacije, tu vec ne bih zalazio u raspravu sa tobom, jer ne vidim ni jedan razlog za to. Svake godine nam se jave bendovi koji su svirali ranije, jer zele opet da sviraju (mada to izbegavamo jer ne zelimo da se ponavljamo i da vrtimo mali broj bendova) sto dovoljno govori o organizaciji i o tome da li su bendovi bili osteceni. 

 

Ma nije mi bila namera da vas napadam,samo sam hteo objasnjenje koje si mi opet samo delimicno dao.Ako izmedju vas 12 koji birate bendove ima kontakata zasto ne pokrenete pitanje toga da je na vasoj gitarijadi za ne znam koliko godina unazad svirao samo jedan bend juznije od Beograda (iz Trstenika i to pre 4 godine mislim).Jednostavno je NEMOGUCE da SVAKI put kad organizujete nema bendova iz ostalih delova Srbije a nema sanse da se nisu prijavljivali.To nas navodi na razmisljanje da ipak postoje predrasude.To sto niko do sada to nije primetio (ili nije imao muda to pitanje da pokrene) ne znaci da zelimo da vas napadamo.Na kraju krajeva vasa je stvar ako ne zelite bendove sa juga (mislite da smo seljaci,ne znamo da sviramo ili sta god) treba to da naglasite kad otvarate konkurs da ne gubimo vreme i ne nadamo se.Imajte na umu za ubuduce samo da jedna diskriminacija povlaci drugu i da nikome to nije donelo dobro.Svakako se nadam da cemo bar nekad u buducnosti saradjivati,daleko bilo da smo na ratnoj nozi.Dosta smo se delili,mislim da samo jedinstvom mozemo da guramo napred i upravo ta cinjenica nas je pokrenula da se ovo istera na cistac.Stvarno mi nije stalo da nas bend po svaku cenu nastupa svuda vec me je ovo pogodilo u ime sve nase brace iz ostalih delova Srbije kako da bas niko ne prodje a ima u svakom gradu 3-20 bendova (zavisi od velicine).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...