Jump to content

The Southern Society


ElDiablo

Recommended Posts

već sutra, ako može... :mrgreen: ... okej, već godinu i po dana pokušavam da nađem neku

varijantu da dođemo do NS (kao i do Beograda), ali kao da živim u Tvin Piksu, jbg. nema šanse.

bili smo u kontaktu sa nekim bendovima iz NS, štaviše svirali zajedno ovde u SU, ali nšta.

imali smo obećanja kol'ko 'oćeš, a na kraju - kao što se to dešava sa obećanjima u Srbiji - prc,

opet ništa. istina je da smo početkom januara svirali u Route 66 u okviru HIT Radija 202, ali to ipak nije to,

nije samostalna "celovečernja" svirka, sad čekamo neku sledeću šansu ... :red: ... naša sledeća desinacija je

Budimpešta početkom marta, ali svaki poziv uvažavamo, a i dalje radim na to da stignemo do NS, BG i što južnije može.

Ipak smo mi The Southern Society, bre! :rockdevil:

Respect&Brotherhood, bro'! :pivopije:

Edited by ElDiablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

već sutra, ako može... :mrgreen: ... okej, već godinu i po dana pokušavam da nađem neku

varijantu da dođemo do NS (kao i do Beograda), ali kao da živim u Tvin Piksu, jbg. nema šanse.

bili smo u kontaktu sa nekim bendovima iz NS, štaviše svirali zajedno ovde u SU, ali nšta.

imali smo obećanja kol'ko 'oćeš, a na kraju - kao što se to dešava sa obećanjima u Srbiji - prc,

opet ništa. istina je da smo početkom januara svirali u Route 66 u okviru HIT Radija 202, ali to ipak nije to,

nije samostalna "celovečernja" svirka, sad čekamo neku sledeću šansu ... :red: ... naša sledeća desinacija je

Budimpešta početkom marta, ali svaki poziv uvažavamo, a i dalje radim na to da stignemo do NS, BG i što južnije može.

Ipak smo mi The Southern Society, bre! :rockdevil:

Respect&Brotherhood, bro'! :pivopije:

 

Lepo receno, nema sta. :bigblue:

Ajde pa ako se bude nesto moglo uraditi, mislicu na vas.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:red: dragi naši prijatelji, :red:

naša grupa je prošla u polufinalu takmičenje Battle Of The Bands u Budimpešti, koje se održava u rok klubu Crazy Mama 10. 03. 2010.

posle prekvalifikacije od par stotina bendova ostala su 48 za takmičenje uživo, a među najbolji deset je The Southern Society ušao

kao drugo plasirani... drago nam je da sa velikom uspehom demonstriramo snagu naše rock/metal scene! Respect & Brotherhood!

:pivopije::muzicar::rockdevil:

Edited by ElDiablo
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, bro'! :pivopije:

 

Naš bend The Southern Society stigao do finala Battle Of The Bands u Budimpešti!!! U finalu

ovog kvalitetnog takmičenja, koje se održava 18.03.2011. nastupaju tri najbolja plasirana benda!

I ovim putem želimo da se zahvalimo svima koji su naš bend od početka podržali!

Serbian Metal Rulez!

 

01TSSPirinyoPromob.jpg

Edited by ElDiablo
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey bro'! hvala ti lepo! nadam se da ćemo napokon stići i do Novog Sada, pa i da pričamo malo, jbg! :pivopije:

 

Naš bend The Southern Society stigao do finala Battle Of The Bands u Budimpešti!!! U finalu

ovog kvalitetnog takmičenja, koje se održava 18.03.2011. nastupaju tri najbolja plasirana benda!

I ovim putem želimo da se zahvalimo svima koji su naš bend od početka podržali!

Serbian Metal Rulez!

 

 

01TSSPirinyoPromob.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno mi je drago, kao da sam znao da ce tako biti, ipak, nakon sto sam posmatrao ozbiljnost i trud sa vase strane, jednostavno moralo se tako desiti... :)

Veliki pozdrav za Southern Society, sve cestitke na pobedi, zasluzeno i ocekivano!

Koja je bila glavna nagrada (ako nije tajna)?

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, braćo! Ima više nagrada. Od nastupa na festivalima i kao predgrupa zapadnim bendovima, sve do pravljenje i emitovanja muzičkog videa za mađarski RockTV, etc. A izgleda da smo našli i menadžera, u stvari menadžerku koja će se pobrinuti za budućnost benda u Mađarskoj, a sigurno ćemo probati i Zapadnu Evropu, pa šta bude. Za sada sve to jako lepo zvuči, ali videćemo šta će se od svega toga ostvariti. Od obećanja sam u zadnjih dvadeset godina izgradio pet kuća i kupio deset novih auta, jbg... ha ha ha... Znači, više sam oprezan, nego euforičan. Neću previše da se opterećujem sa ovim. A i pored ovog uspeha nam je jako važno da na što više mesta sviramo i ovde kod nas. A kako sada stvari stoje organizovati svirku u Srbiji je mnogo teže nego pobediti na takmičenju u Budimpešti... :udri::mhihi: Zvuči apsurdno, al' je istina! Respect&Brotherhood! :pivopije::surprised:

 

PromoSeessionII-02.jpg

Edited by ElDiablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...