Jump to content

2010.07.08-11. *Petrovaradinska tvrdjava, Novi Sad* Exit festival


LazaGNR

Recommended Posts

Ja slusam (ili mi je zanimljivo da preslusam)

bas dosta manjih bendova ono na Exitu me Slabo zanima.

Kao i svake godine bude 1 ili 2 benda

dnevno sta me zanima,ne ide mi se na Festival

Sa neznam koliko izvodjaca ???-oni popunjavaju program

sa domacim,iz regiona ,djejevi koji ionako su jeftini...

Ako im Treba Electro muzika eno im moj Katalog ,nek dovlace

ako hoce ja slusam muziku ne "pulsirajuci Ritam"

na DJ Stage nisam ni isao nikad.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

uzdajmo se u loshu organizaciju explosive stage-a. po obichaju, trebali bi da kasne bar sat vremena

hah... to neki vic??? Pa ako je neki Stage na Exitu tacan,to je Explosive.... Videces koliko ce Main da kasni, a ne Explosive... No, nadamo se da nece niko da kasni i da cu gledati Chemicale...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Fusion koliko se sećam je uvek kasnio...

Kontam da treba ipak ići na Miku, Placebo i ostale "urbane i alternativne" čisto zbog đevojaka. :)

I još nešto bitno, cena karte u Bosni je iz nekog razloga jeftinija nego kod nas, 5500 za 4 dana kad se prevede u dinare... :confused::udri::srbija:

Edited by ajdnaprimer

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ravnoj gori sam ove godine za dzabe slusao harmonikase ispod satora dva dana i bilo sjajno a oni sada ocekuju da im neko da 3000 da bi slusao tamo neke britanske pedere placebo.ma nema sanse,ni ove godine ne idem.pozdrav i sve najbolje svima

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l' zna neko mogu li ove narukvice da se skidaju. posto ja i ortak razmisljamo da kupimo kartu za sva cetri dana i da je podelimo posto nas interesuju razliciti dani, a culi smo da narukvice nece moci da se skidaju(sto mi je malo cudno), pa me zanima je l' zna neko nesto o ovome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ravnoj gori sam ove godine za dzabe slusao harmonikase ispod satora dva dana i bilo sjajno a oni sada ocekuju da im neko da 3000 da bi slusao tamo neke britanske pedere placebo.ma nema sanse,ni ove godine ne idem.pozdrav i sve najbolje svima

 

Au

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l' zna neko mogu li ove narukvice da se skidaju. posto ja i ortak razmisljamo da kupimo kartu za sva cetri dana i da je podelimo posto nas interesuju razliciti dani, a culi smo da narukvice nece moci da se skidaju(sto mi je malo cudno), pa me zanima je l' zna neko nesto o ovome?

ima fora da je skroz ne stegnes kad je budes stavljao,pa da je onda mozes skinuti,a da je ne prekines.To sam gledao da Hrvati rade na InMusic festivalu prosle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo na prvi dan se ide, da vidim Bad Brainse i Suicidal i nadam se josh jednom hedlajneru za taj dan, bar po satnici izgleda da fali josh jedan izvodjach na Mainu. Zhao mi shto necu videti FNM i Chemicale, ali nema se novaca, chak i da uzmem kartu za sva 4 dana, ne znam gde bih se smestio i kako bih sve to finansijski izdrzhao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam da će Explosive kasniti, pa da uhvatim barem nešto.

 

Sećam se Satyricona, kad su kasnili preko sat vremena.

То је било зато што су Фрост и Сатир наркомани.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l' zna neko mogu li ove narukvice da se skidaju. posto ja i ortak razmisljamo da kupimo kartu za sva cetri dana i da je podelimo posto nas interesuju razliciti dani, a culi smo da narukvice nece moci da se skidaju(sto mi je malo cudno), pa me zanima je l' zna neko nesto o ovome?

 

Narukvica ce vam biti urucena u zamenu za vaucer koji treba da

odstampate i pokazete prilikom zamene, zajedno sa nekim licnim

dokumentom (licna karta ili pasos).

 

U prevodu narukvice su personalizovane. Ne znam da li svaki dan traze licna dokumenta za proveru ili samo prvi put kada vam daju narukvice. Ako su narukvice kao sa Szigeta onda od skidanja nema nista posto jednom kada zalepis nema skidanja dok se ne iseku (shake :haha: ) ili mozda pokidaju.

 

 

 

 

Nego ide li neko u subotu? Jbte ispade da svi idu samo u nedelju zbog FNM.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko da iznajmljuje smestaj za Exit ?

 

 

 

Edit:

Te narukvice su standardne vec godinama za strane festivale.

Dodjes prvi dan sa licnom kartom i tim odstampanim vaucerom, stave ti narukvicu i ulazis sa njom preostale dane.

Malo je retardirano sto moras da nosis to sranje 4 dana ali jbg.

 

To je trend u Evropi, da svi nose roze narukvice :rolleyes:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mora da znaci da je preuzimas sa licnim dokumentom. ja sam preko neta kupio 2 karte i obe su na moje ime, tako da ta druga osoba moze da bude bilo ko. a i sada ako se kupi karta za 4 dana u erste banci, dobija se samo nesto sto lici na onu ticketline-ovu kartu, koja nije na ime, i koju menjas tamo za narukvicu.

znaci jedino resenje je da ti narukvicu ne zategnu mnogo i da mozes da izmanevrises da je svuces sa ruke i stavis nekom drugom. al kapiram da ce to biti tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...