Jump to content

2010.07.08-11. *Petrovaradinska tvrdjava, Novi Sad* Exit festival


LazaGNR

Recommended Posts

Jedno glupo pitanje, ako neko zna nek kaze:

 

Da li je dozvoljeno da se unese na tvrdjavu

1. (neprofesionalni) digitalni fotoaparat (ja sam unosio prosle godine i nije bilo problema, ali na ovoj ulaznici pise da je zabranjeno cak i snimanje slike i zvuka mobilnim telefonom!!??, znam da je to samo formalno ali ipak da ja pitam)

2. kisobran (koji se sklapa samo na pola duzine)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno glupo pitanje, ako neko zna nek kaze:

 

Da li je dozvoljeno da se unese na tvrdjavu

1. (neprofesionalni) digitalni fotoaparat (ja sam unosio prosle godine i nije bilo problema, ali na ovoj ulaznici pise da je zabranjeno cak i snimanje slike i zvuka mobilnim telefonom!!??, znam da je to samo formalno ali ipak da ja pitam)

2. kisobran (koji se sklapa samo na pola duzine)

Ja cu da nosim i 1. i 2...prethodnih godina nije bilo problema,ne vidim sto bi se nesto menjalo ove godine. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otishao sinoc zbog Bad Brains i Sucidal, gledao josh LCD Soundsystem i propratio josh neka govna. Bad Brains bili okej, HR je skroz prs'o, al jbg, ochekivano, chak je i dobro zvuchao za razliku od nekih skorashnjih nastupa. Svirali Attitude, Banned in DC, At the Movies, Pay to Cum, Saillin' On, Right Brigade itd. Samo su me sjebali sa onim bisom, umesto standarnog I against I, odsvirali su neki jam i to mi je malo pokvarilo utisak, ali opet mi je neopisivo drago shto sam gledao prvi i najjachi hardcore punk bend svih vremena. Posle toga, ostao da gledam LCD koji su otprashili samo tako, chak smo i shutku pravili uz onaj indie electro, mnogo jak nastup. Onda pravac na explosive i gledanje SxT. Jebem ti zhivot! Ljudi sviraju kao na vrhuncu karijere! Takva energija, divljanje, pa ono treba dozhiveti, ubedljivo najjachi nastup dana i verovatno najbolji koncert u mom zhivotu. Josh na kraju Mike zove publiku na binu i taman da preskochim ogradu, onaj iz obezbedjenja sere kako je vec dovoljno preshlo, sunce mu jebem. Ista set lista kao iz Budimpeshte 6og, na cyco vision i how will i laugh tomorrow kad nisam umro. Ostalo shto sam video nije vredno pominjanja. Nadam se da cu i u nedelju uspeti da odem da vidim FNM i Kemikalnu Bracu

Edited by Diddy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suicidal najbolji cert ove godine sigurno.

 

zajebi mi sa originalnim postavama i ta nostalgicna sranja, svi su matori pederi svakako, najbolje ovako, unajmis placene ubice, debeli prezajebani crnci, i zvucis bolje nego sto si ikad u karijeri zvucao.

 

Znaci bubnjar i basista su toliko nestvarno dobri bili, da to nije zdravo, jos dodas Mike-a na to, i ne mozes da pogresis.

 

Vrh svirka, jedino sto smara na explosive stage je da ima dosta shabana koji nisu metalci ni horovci i pankeri nego samo cekaju tu da ih neko gurne pa da lete neke pesnice. video sam nekoliko tuca samo u 20 minuta poslednjih svirke.

 

sve u svemu, ST objasnili.

 

Bad Brains nisam mogao ni da gledam previse mi tuzno bilo, kao kad sam napustio Black Sabbath 2005 nakon tri pesme jer mi bilo previse tragicnog da gledam svoj omiljeni bend kako se raspada, i ovog nesretnog ozija kako skace kao retardirano dete i pokusava da cita tekstove sa monitora.

 

Hudson Mohawke je isto bio vrh vrhova. pretvrd.

 

moram isto da jebem Exitu mater sto se ne drze satnice, jer sam morao da provedem poslednjih nekoliko sata sa smorenom zenom jer je ona dosla samo da gleda gaslamp killer i gonjasufi, koji su trebali da nastupaju u pola 4 ali su iz nekog razloga nastupali sat ipo vremena ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako se pridržavaju... Čuo sam da su Hororsi i Atari zamenili mesta sinoć.

 

Btw, SxTx je najbolji koncert koji sam u životu gledao. Nema dalje. Ipak je to Mike Muir, jebeš ga.

 

I ona trojka sinoć na Eksplozivu je jebeno nenadmašiva. Exit je gotov, što se mene tiče. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pisem direktno iz Novog Sada :) Za sada sam gledao The Horrors, Atari Teenage Riot, The Horrors, Suicidal Tendencies, DJ Shadow i nesto malo Decapitated. Ovako, Suicidali su iskidali, svirka stvarno jebanje majke! Basista i bubnjar su izuvali, mada naravno i Dean je iskidao sve solaze. Zao mi je bio sto barem Rocky nije svirao, ali i Dean je vise nego dobro odradio posao. Mike Clark cepao ritam dzitru standarno i dobro je lozio publiku. A Mike Muir...jebeni bog! Covek ima 47 godina i covek je i dalje lud i skace i trci i lozi ko da ima 20 godina! Nemam reci...stvarno je car. I ono na kraju kada su izneli 30 ljudi na binu, je meni za takvo postovanje...da opet nemam reci :) Glavna zamerka mi je bio zvuk, bio je dosta slab, nije bio toliko los koliko je bio slab. Kasnije se poboljsao i bilo je mnogo bolje. Samo jos da je bio dobar zvuk, i za mene bi bio savrsen cert. A i plus mi je zao sto nisu opalili jos neke stvari tipa institutionalized i jos neke sa prvog albuma ili recimo bilo sta sa art of rebellion ili suicidal for life. Ali dobro, setlista je generalno bila dobra i zadovoljan sam. Dj shadow-a bolje da nisam ni gledao koliko je smorio. Umesto da radi neki hip hop ili nesto da kombinuje malo, on je pustio neki tupavi d'n'b i smorio sam se. Sa prvog albuma, je odradio samo dve stvari, i to po meni, dve najgore stvari i njih je odradio u dnb fazonu. Nisam ga ni odgledao do kraja koliko je smorio. Atari teenage riot je prelud i prebrutalan. Ko Prodigy, samo deset puta ekstremnije i brutalnije :) I plus dodas gomilu semplovanih slayer rifova i dobijes atari teenage. The Horrors su mi bili kul skroz, dobar spoj shoegaze-a i post punka. Dobra svirka a i odlican zvuk. Ono malo sto sam cuo Decapitated, preluda svirka! Ko neka Meshuggah u death metal varijanti, otprilike. Odlican zvuk i stvarno odlicna svirka. Bio sam na zadnjih par pesama i mogu reci da sam impresioniran. Bubnjar je jebeno lud! Izuvao je sta je radio, a i basista i gitarista su isto kidali. A pevac mi je najslabija tacka u celom bendu. Ja njih nikada nisam slusao i slucajno sam naleteo na njih u prolazui stvarno su me kupili. Svaka im cast. Ortak je molio da sacekamo Behemoth samo da vidi pevaca pa mozemo da idemo :D Na sredini prve pesme smo otisli, mada ono sto sam cuo, zvuk je bio prilicno dobar. Eto, to je to za sada. Sledeci raport sutra, ako ne, onda prekosutra. Pozdrav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ex-deo komedija, kataklysm vise nije najdosadniji bend koji sam gledao. decapitated jebo kevu, svirka pomera bubrege. bememoth sam video samo zadnjih par stvari, gledao placebo koji su bili odlicni...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suicidal najbolji cert ove godine sigurno.

 

zajebi mi sa originalnim postavama i ta nostalgicna sranja, svi su matori pederi svakako, najbolje ovako, unajmis placene ubice, debeli prezajebani crnci, i zvucis bolje nego sto si ikad u karijeri zvucao.

 

Znaci bubnjar i basista su toliko nestvarno dobri bili, da to nije zdravo, jos dodas Mike-a na to, i ne mozes da pogresis.

 

Vrh svirka, jedino sto smara na explosive stage je da ima dosta shabana koji nisu metalci ni horovci i pankeri nego samo cekaju tu da ih neko gurne pa da lete neke pesnice. video sam nekoliko tuca samo u 20 minuta poslednjih svirke.

 

sve u svemu, ST objasnili.

 

Bas tako!!! :pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju kad je neki lik pokushavao da preskochi ogradu, drugi je pocheo da ga bije dok ga obezbedjenje nije prebacilo preko, a ovaj je odma' potom krenuo da ga trazhi da bi nastavio sa zapochetim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upao sam sinoc na egzit...

bio sam na behemotu...toliko dugo i ne cekam postara koji bakuti nosi penziju...malo su ze izdrkavali...posebno sa bubnjevima...svaki prelaz je njak'o po sata...jebo ga pas...dobra je svirka bila,mislim,ono,tako valjda treba...samo sto ne volim to izdrkavanje...donosimo vam zlo u srbiju,mi smo behemot...a on k'o stiglic...zvuci,a i izgleda komicno...prenapaljeno...bio sam posle na nekom bendu sto je svirao bifor d kriejsn of tajm od anlisda...taj bend nije bio los...al najbolje je bilo kada je lik pitao marvu koliko njih slusa anlisd...ono 3 lika se nesto proderali,a pevac"dobro,izgleda da ih bas i ne slusate"...od 100 ljudi,troje se javilo...haha...men taj pevacev komentar bio komican...inace,egzit je sranje...na svim stejdzevima je tuc-tuc...nije na hameru i nigde vise...na fjuzanu je sinoc bio neki tuc-tuc...to mi pre bio najbolji stejdz...sada je i to sranje...nema ni jedno jako ime na egzitu...sve neki polupopularni i anonimusi...tragedija...nikada necu razumeti zasto ljudi daju pare za taj egzit...proslih godina bih mozda i razumeo,al ove je to bacanje para...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...