Jump to content

2010.07.08-11. *Petrovaradinska tvrdjava, Novi Sad* Exit festival


LazaGNR

Recommended Posts

Је л' било туча синоћ док су они свирали?

 

Bila je konstantna sutka i to bas zestoka. Prasine koliko volis. Verovatno i gomila tuca u masi. MA haos su napravili. Zvuk nikad bolji na Explosivu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

exit je kao retardirani sestric szigeta,

 

Neće biti. Osim ako se ne ložiš na Hare Krišna šatore i one mamlaze što prave hranu koju lično ne bih dao ni svom psu. Po svemu drugom Sziget nije daleko od Beer Festa, samo sa jačim muzičkim programom.

 

A Exit ove godine šareniji no ikad, samo je malo problematično uklopiti sve to u raspored. I jebale ih narukvice, nisu im trebale uopšte.

Edited by Sha
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ovaj egzit los...proslih godina sam imao razloga da po 2-3 puta idem do mejna,a ove godine slabo...plasibo ne slusam,onu crnkinju ne slusam,mc kurac i ostali muzicki konstruktori me ne zanimaju...fjuzan stejdz je unisten...ali bukvalno...nista normalno...kud idijoti jedino normalno sinoc,a zuvuk ocajan...na svu srecu upadam ilegalno za dz,pa mogu da unesem klopu i cugu...na egzitu sve skupo...preskupo...al nasao sam pivo za 100 kinti...

veceras ako mi se bude islo,idem da pogledam katidral...nisam neki fan,al idem da gledam ,pa da mogu da se hvalim da je ovo milioniti metal bend koji sam video u zivotu...uostalom 90 posto mase koja bude na stejdzu ih ne slusa,al aj kao radi fore da idemo...i po milioniti put cu da ledam ritam nereda...jebote,vise sam puta bio na njhovim svirkama nego u bilo gde...

Edited by Trne-svetska mega faca
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrtva publika. samo su Easy znali. Morao je na neki nacin da animira sabane, Patton dao sve od sebe da napravi spektakl od bede.

 

prejeben koncert.

 

cathedral takodje ubili. imali su toncinu bas prestrasnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

Publika nije bila toliko losa koliko je mogla da bude.. bilo je dosta naizgled normalnih ljudi na koncertu i izgledalo je kao da su se dobro zabavljali sto je sve nekarakteristicno za ovaj (prilicno otuzan) egzit

Kad se zavrsio fnm i kad je trebalo da nastupe chemical brothers onda je masa vecim delom otisla sa main-a a dosli su pravi dziberi - originalna egzit publika

 

Sto se tice samog nastupa fnm - nisam nikad gledao nista bolje u zivotu, pustio sam suzu pred kraj

 

Cathedral su jebali keve i setlista im je bila dobra (sto je bio izvor moje prvobitne skepse pred njigov nastup)

 

Consecration su odvalili i drago mi je sto je laza svirao

 

Pored toga, Bambi Molesters su mi bili hajlajt veceri, strasno dobar bend; super nastup ali poslovicno katastrofalna publika (ljudi valjda u zivotu nisu culi surf rock)

 

***

prethodnog dana:

Klaxonsi su bili izuzetno dobri i imali su savrsen zvuk (jedini od svih izvodjaca na main-u koje sam gledao). Video sam ujutru oko pola sest frontmena (basistu) na glavnoj ulici kako se setka tamo-amo i obavlja sightseeing. I pored toga sto je bio okruzen velikim brojem ljudi koji su upravo sisli sa petrovaradina niko ga nije konstatovao.

 

Royksopp su bili super

 

Midnight Juggernauts neocekivano ne-sranje

 

***

u petak, Decapitated su razvalili (prejeben zvuk); Ex Deo su komedija (ocajan zvuk); Behemoth solidni (podnosljiv zvuk)

 

...osim toga, sto sam cuo, nista da valja

muzika na dance areni je konstantno bila nepodnosljiva (a ne mora da bude, jer imam uvo i za elektronsku muziku ali sto je tragicno tragicno je)

 

nekoliko nastupa na elektrani je bilo dobro, to je solidno osmisljen stejdz (bilo je i sranja doduse)

 

nisam bio u cetvrtak ali sam cuo da su Bad Brains bili losi (ocekivano); Suicidal-e nesto ne varim ali cuo sam da su bili sasvim ok; zao mi je sto nisam gledao DJ Shadow, kontam da je razvalio; zao mi je i sto Yeasayer ne vidjeh

Edited by TužneUši

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da napisem koju. Dakle, bilo stoke sinoc, bilo budala, ali FNM bre!! Koncert zivota bez ikakavog premca. Calci. Nemam ama bas nijednu zamerku za bend, cista desetka. A publika je bila prilicno mlaka, gomila pozera u prvim redovima..Nakon onog stage divinga Pattona, uspeo sam da se zabodem u prvi red i tu ostanem do kraja certa, sreci nije bilo kraja haha. Kraljevi se moraju videti live ponovo, ali na nekom solo koncertu, ne na jebenom exitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FNM je na početku imao mnogo loš zvuk, do Last cup of sorrow klavijatura se jedva čula, From out of nowhere kao da nije ni bilo klavijature, gitara isto čudna.. da nije bilo takvih problema (a imali su vremena da nameste šta god je trebalo, preko sat pauze) i kašnjenja zbog fudbala, bio bi najbolji koncert ikad. Ovako je "samo" blizu vrha..

 

EDIT:

 

Šteta što je Paton malo zbunio onu devojku što se popela na binu, lepo je otkačila brus i htela da ga izvadi i pokloni mu, ili šta već, al šteta što se popišmanila na kraju..

Edited by medjutim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...