Jump to content

2010.07.08-11. *Petrovaradinska tvrdjava, Novi Sad* Exit festival


LazaGNR

Recommended Posts

Ochaj?

Pa, dobro. U sustini ovo i nije bend za balavce.

Ne zaleći se, ćale.

 

Jebeno odlično zvuče, ali je Patton definitivno dokazao da je tipični nadmeni glupi Amer, svidelo se to vama ili ne. Par puta mi je ubio želju da ih slušam uopšte, ali sam iskulirao sam sebe, ostao i pevao iz sveg glasa. Hit do hita, nema rasprave. Šoumeni odlični. Basista je car, ali Patton je seljak.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zaleći se, ćale.

 

Jebeno odlično zvuče, ali je Patton definitivno dokazao da je tipični nadmeni glupi Amer, svidelo se to vama ili ne. Par puta mi je ubio želju da ih slušam uopšte, ali sam iskulirao sam sebe, ostao i pevao iz sveg glasa. Hit do hita, nema rasprave. Šoumeni odlični. Basista je car, ali Patton je seljak.

Bullshit.

On je esencija onoga sto su scenski nastupi bili pre 20 godina. A i idejno prati poruku svega o cemu peva.

Jebena faca.

Mozda shvatish. Jednom. Mozhda nikad.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zaleći se, ćale.

 

Jebeno odlično zvuče, ali je Patton definitivno dokazao da je tipični nadmeni glupi Amer, svidelo se to vama ili ne. Par puta mi je ubio želju da ih slušam uopšte, ali sam iskulirao sam sebe, ostao i pevao iz sveg glasa. Hit do hita, nema rasprave. Šoumeni odlični. Basista je car, ali Patton je seljak.

 

Nadmeni glupi Amer? Sedi dole, jedan. Najveći šoumen ikada, i kada ti neko priredi takav šou ima pravo da bude nadmen koliko god hoće. I treba da bude nadmen, ali glup nikako nije. Pre će biti da je srpska publika glupa, čovek radi stejdždajving, a papani bleje u nebo i čekaju pomračenje meseca.

 

Uvek bio.

 

 

Naročito je "idejno" usklađen kad izvadi kurac na sceni...

 

Skroz nezanimljiv pored onih mediokriteta koje ti slušaš? ;)

 

 

Predobar koncert. FNM najbolji rock bend i prethodne dve decenije, Patton bez greške, malo sam slabije čuo gitare, al' nema veze.

 

Cathedral isto ojebao, samo mi malo bilo glupo da ih slušam posle FNM. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz nezanimljiv pored onih mediokriteta koje ti slušaš? ;)

 

 

Naprotiv, gotivim većinu njegovih radova, od FNM-a preko Mr. Bunglea do Peeping Toma i projekata sa Zornom, ali to ne znači da ću da glorifikujem svaku svinjariju koju napravi. Stoga ne znam čemu niski udarci s tvoje strane, jer između ostalih slušam i bend u kojem sviraš, pa ako i njega smatraš mediokritetskim, onda ok...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bullshit.

On je esencija onoga sto su scenski nastupi bili pre 20 godina. A i idejno prati poruku svega o cemu peva.

Jebena faca.

Mozda shvatish. Jednom. Mozhda nikad.

Ne znam gde si bio pozicioniran, ali tamo gde sam ja bio - dobro sam shvatio.

 

Ono za pozere ću iskulirati.

 

Nadmeni glupi Amer? Sedi dole, jedan. Najveći šoumen ikada, i kada ti neko priredi takav šou ima pravo da bude nadmen koliko god hoće. I treba da bude nadmen, ali glup nikako nije. Pre će biti da je srpska publika glupa, čovek radi stejdždajving, a papani bleje u nebo i čekaju pomračenje meseca.

Koliko se sećam, i ja sam napisao da je šoumen, čitaj. Ali, lik je pička. Ne znam koliko da je publika mrtva, nije razlog da ih nazivaš idiotima sebi u bradu, da niko ne čuje, jel'. Samo sam objektivan, molim lepo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sha:

 

Ne znam kako onda možeš da bezrazložno hejtuješ Pattona, kakvu to svinjariju je napravio sinoć? Nikakvu. Priredio odličan šou i pokazao da je srpska publika jadna.

 

@Denny:

 

Ne, subjektivan si. I ja sam subjektivan, ali činjenica je da je publika jadna.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će biti da je srpska publika glupa, čovek radi stejdždajving, a papani bleje u nebo i čekaju pomračenje meseca...

 

...umesto da ga lepo puste da se razbije ko picka. :da:

 

pokazao da je srpska publika jadna.

 

To nije istina,i ne mozes globalizovati stvari.Na koncertima na kojima sam ja bio publika je apsolutno uvek bila fenomenalna.A ovaj konkretan koncert mozda vise govori o bendu nego o publici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...činjenica je da je publika jadna.

Istina, beše jadna, ali jedan frontmen te veličine ne može sebi dozvoliti da svoju publiku naziva varvarima, idiotima i kučkama, ma koliki šoumen bio. Kašnjenje radi utakmice ću iskulirati. Kao i onaj gaf sa Jugoslavijom, jer mislim da je namerno.

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, beše jadna, ali jedan frontmen te veličine ne može sebi dozvoliti da svoju publiku naziva varvarima, idiotima i kučkama, ma koliki šoumen bio. Kašnjenje radi utakmice ću iskulirati. Kao i onaj gaf sa Jugoslavijom, jer mislim da je namerno.

Serbia wins!

as usual...

 

narod preko Drine bi to prokomentarisao, malo si slijep kod ochiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sha:

 

Ne znam kako onda možeš da bezrazložno hejtuješ Pattona, kakvu to svinjariju je napravio sinoć? Nikakvu. Priredio odličan šou i pokazao da je srpska publika jadna.

 

 

Replicirao si na moj post koji nije imao veze konkretno sa sinoćnjim FNM nastupom i ono što sam u tom postu naveo za mene jesta svinjarija. A što se tiče nastupa na Exitu, kakva god da je publika, nemaš pravo da je omalovažavaš i vređaš. Koliko god da si mali ili veliki, slavan ili UG, ne možeš da određuješ kako će publika da se ponaša na tvom koncertu i da joj spočitavaš neka sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast vama prosvetljenima, al' ima i ljudi koji nisu spremni da popuše svojim omiljenim muzičarima, već stvari sagledavaju malo objektivnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, beše jadna, ali jedan frontmen te veličine ne može sebi dozvoliti da svoju publiku naziva varvarima, idiotima i kučkama, ma koliki šoumen bio. Kašnjenje radi utakmice ću iskulirati. Kao i onaj gaf sa Jugoslavijom, jer mislim da je namerno.

 

sta bi onda rekao za samare koje delio po belgiji il holandiji, ne mogu da se setim, ima klipova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast vama prosvetljenima, al' ima i ljudi koji nisu spremni da popuše svojim omiljenim muzičarima, već stvari sagledavaju malo objektivnije.

Upravo.

 

sta bi onda rekao za samare koje delio po belgiji il holandiji, ne mogu da se setim, ima klipova...

Rekao bih da je još veći seljak.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...