Jump to content

2010.06.13. Koncert: *KC Grad, Beograd* The Ocean (Nemacka) & Consecration


Buddha

Recommended Posts

Hteo bih da primetimo kako sam ja imao najkulju kartu: 042. :cool:

 

Danilo me je prijatno iznenadio svojim Stratom.

Mnogo lep zvuk i zanimljiv muzicki zaokret u novim pesmama, cini mi se da sam u prvoj cuo dosta uticaja Pink Floyd-a, ali ukupno slabija svirka no inace.

Drugacije vokalne deonice bi verovatno vise prijale u ovom novom materijalu. Drago mi je sto je odsviran Rinasek. :meshuggah:

 

The Ocean me je iznenadio svojom preciznoscu. Uzivo zvuce kao pazljivo ritmicki koordinisana lavina! Odlican zvuk, sjajan, ludacki bubnjar (skidam kapu i shisham se na celavo), prigodan growl.

Zaista mi je prijalo ovako nesto jer od poslednje svirke Consecration-a nisam bio ni na jednom metal koncertu. Cista energija. Kao sto Atheist rece, pravi svetski bend. Mnogo je rada tu ulozeno i to se cuje. Odlicno vece! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima koji su bili, nama je bilo super kako je sve ispalo :pivopije:

 

the ocean su odusevljeni koncertom / publikom / beogradom, duplo vise nego proslog puta i naravno, hoce opet da dodju :smile:

 

ako na jesen ne budu radili turneju kao predgrupa oceansizeu, uradili bi solo neku turneju po istocnoj evropi... robin je u fazonu da bi sledeci beogradski koncert morao da bude u subotu i da pritom imaju sledeci dan slobodan da bi mogli da bleje po gradu :D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, Robin je sutradan na svirci u Trnavi razbio glavu skačući sa stejdža, 7 šavova :lol:

 

ja sam očekivala da će nekog još u beogradu umlatiti tom svojom gitarom. kralj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima koji su bili, nama je bilo super kako je sve ispalo :pivopije:

 

the ocean su odusevljeni koncertom / publikom / beogradom, duplo vise nego proslog puta i naravno, hoce opet da dodju :smile:

 

ako na jesen ne budu radili turneju kao predgrupa oceansizeu, uradili bi solo neku turneju po istocnoj evropi... robin je u fazonu da bi sledeci beogradski koncert morao da bude u subotu i da pritom imaju sledeci dan slobodan da bi mogli da bleje po gradu :D

 

 

dovedite ih sa oceansizom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...