Jump to content

2010.06.29. *Bašta SKC, Beograd* S O U L F L Y


Recommended Posts

E ovi iz SKC su carevi,počela je prodaja karata,malo više od dva sata zakašnjenja...

Da li moze neka dobra dusa da mi odgovori kakav je Soulfly uzivo jer ih nikada nisam slusao?

 

I malo obavetenje:Koje je hitno za karte neka ide u Eventim, jer na blagajni SKC kazu da jos nisu dobili a za Dom omladine nisam pitao.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

karte su u skcu ostavljene u 10 jutros, tako da ne znam kada ste vi to bili... u 7 ujutru?

 

Nisam bio ali sam zvao u recimo 15 do 10h tako nesto i tada mi rece neko na blagajni da ne zna kad ce biti.No nebitno vazno je da su stigle i da ce SKC biti pun!

 

PS Jel zna neko gde da se nadju lyric za najnoviji album Omen?

Ceo net pretrazih al nista?!?

Edited by Peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice ovako:

Soulfly otkazan SVI Koji su kupili

Karte mogu da slusaju ostala 3 Benda

(za iSte pare??)-Naravno:Pogledaj kolika je cena karte!!!

--------------

Druga Varijanta:

Soulfly je dosao da pravi Buku-Krs i Beda od koncerta.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg.

tek u ponedeljak, proverite Felix i Dom Omladine !

Sad su mi javili da su u skc-u sve karte rasprodate ...

 

!!! Pozdrav svima,

ceo kontigent karata u SKC-u za koncert SOULFLY-a, je rasprodat, danas u toku dana, jedino na blagajni Doma Omladine možete kupiti kartu za koncert. Blagajna Doma Omladine radi do 20h.!!!

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam malocas uzeo u kartu u Domu Omladine za 500 dindzi, minut pred zatvaranje blagajne. Tako da mislim da ce tih karata(od po 500 dinara) biti i u pondeljak na blagajni Doma omladine.

 

EDIT: svaka cast organizatorima za ceni karte, ja najverovatnije dovlacim dvojicu ortaka od kojih jedan ne slusa nista brze od hevy-ja, a drugi ni ne slusa metal, ali sam ih izmaltretirao da dodju da podrze koncert, ako se ovo ne rasproda stvarno nam ne treba vise nikakve koncerte organizovati

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam malocas uzeo u kartu u Domu Omladine za 500 dindzi, minut pred zatvaranje blagajne. Tako da mislim da ce tih karata(od po 500 dinara) biti i u pondeljak na blagajni Doma omladine.

 

EDIT: svaka cast organizatorima za ceni karte, ja najverovatnije dovlacim dvojicu ortaka od kojih jedan ne slusa nista brze od hevy-ja, a drugi ni ne slusa metal, ali sam ih izmaltretirao da dodju da podrze koncert, ako se ovo ne rasproda stvarno nam ne treba vise nikakve koncerte organizovati

tako je bratac :pivopije::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...