Jump to content

2010.06.29. *Bašta SKC, Beograd* S O U L F L Y


Recommended Posts

Meni je koncert super bio, Max se raspadao, ali to sam i ocekivao, ali je ostatak benda bio na nivou a i publika takodje, tako da je meni bilo ekstra. Nisam ocekivao da sviraju Attitude i Territory, tako da ekstra, jedino mi smeta sto su skratili Jumpdafuckup.

 

I plus mi je super legao onaj Isis sto je tonac pustao na pauzi izmedju bendova.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da je bilo više nego na Skunk Anansie, bašta je bila krcata. Sjajno. Definitivno je cena karata presudna za posećenost koncerata.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutke su bile vrhunske, ponosan sam na naduvenu nogu i par lakata koje sam dobio po nosu.

Toncima svaka cast, ono drvo na sred dvorista je bilo ogroman izazov verujem. Negde se nije culo nista, negde se culo sve, a u prvim redovima ti je bilo svejedno!

Pozdrav ekipi koja je do ranih jutarnjih sati (5-6am) blejala u parku iza SKCa, a posebno mladim damama kovrdzave kose. :D

 

 

 

BLOODBATH AND BEYOND!!!!!!

 

 

 

p.s. fegeti ladno nisu svirali troops of doom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam primetio ni u jednom trenutku da je bio Circle pit... Bili su Moshovi, Wall Of Death, i ono hardcore igranje gde ljudi mlataraju rukama ko debili, al circle pit gde svi trce u krug nisam bas video :rolleyes: Ja u sutci umalo naocare da izgubim, svakih 3 sec sam morao da ih vracam na mesto :muzicar:

Jebem im mater pedersku, ja bih ih izbacivao s koncerata zbog tog sranja. Ali, ne mogu da verujem da ljudi ne mogu da se strpe i naprave lep circle pit (a ni wall of death), nego se barem njih trideset kurcilo i nije mrdalo iz sredine, umesto da to izgleda kako dolikuje. Iapk su kelti po sutkama nenadjebivi :da:

 

Od snimaka sam jedino ovaj nasao.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert je sve u svemu bio dobar. bez obzira sto nisam ljubitelj tog zvuka i sto sam vise za staru skolu... iznenadila sam se brojem ljudi. a atmofsera je bila fenomenalna. meni su prijale stvrai poput Prophecy, Roots Bloody Roots, Blood Fire War Hate, Territory... U onom liku od sinoc nisam mogla da prepoznam 1% maxa iz 80ih... sto je malo. razocaravajuce, ali ljudi se menjaju nabolje/nagore + nije bilo nista od legendarnih stvari. mada je i bilo za ocekivati:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni ide ta vrsta hardcore mosha na kurac, za vreme amon dina popio sam pesnicu po oku od jednog od tih mentola

Ja sam popio koleno u naocare dok sam vezivao pertle od jednog majmuna, posle smo mu ja i ortak jebali sve po spisku... A i bila je situacija gde sam gurnuo jednog ogromnog nabildovanog lika koji se skrsio ko najveca picka, pa je bio u fazonu "dodji ovamo da ti jebem kevu". Ma stoka... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam popio koleno u naocare dok sam vezivao pertle od jednog majmuna, posle smo mu ja i ortak jebali sve po spisku... A i bila je situacija gde sam gurnuo jednog ogromnog nabildovanog lika koji se skrsio ko najveca picka, pa je bio u fazonu "dodji ovamo da ti jebem kevu". Ma stoka... :violent:

 

Sta da ti kazem sem idioti, ti isti likovi na hardcore koncertima su mirni ko ekskurzija iz neke osnovne skole

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore je što ima naloženih likova (govorim generalno za koncerte "tvrđe" muzike, ne samo za ovaj sinoć) koji svesno i namerno ciljaju na to da udare i povrede nekoga. Potpuna glupost. Zbog takvih stvari sve češće biram da stanem negde gde je mirno i posmatram koncert k'o čovek.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...