Jump to content

2010.06.29. *Bašta SKC, Beograd* S O U L F L Y


Recommended Posts

Ljudi jel moze neko da mi objasni sta nije bilo uredu sa Max-ovim nastupom na bini ??? Sta nije odradio kako treba ??? Ja sam prezadovoljan sa njegovim ponasanjem na sceni ... :confused::confused::confused::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Одприлике се све своди на мелодију Bumba...

Αли текст иде ...

"Тезга,тезга,тезга.... Тееезга,тезга ? ТЕЗГАААА!!!!!!!!!!!!!!!!!"

 

gde je na ovoj setlisti walk od pantere

?

 

Свирали су I and I.Walk je био само рефрен...

 

Može i tako da se tumači, s tim što generalno nikada nisam ni bio u fazonu da se krljam u šutkama. Više volim da sedim mirno i mirišem cveće :bigblue:

E moj si čovek.I ja u mladosti nisam voleo šutke. :)

Malo skakanja,promukneš od deranja i to je to ... ;)

Ovako da pazim da mi naočare ne odu u publiku (što reče neko)... ili da ne dobijem neku masnicu... ne ide.

Mada i šutke nisu bile tako grozne kako mogu da budu.

Edited by CA_RIA

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj si čovek.I ja u mladosti nisam voleo šutke. :)

Malo skakanja,promukneš od deranja i to je to ... ;)

Ovako da pazim da mi naočare ne odu u publiku (što reče neko)... ili da ne dobijem neku masnicu... ne ide.

Mada i šutke nisu bile tako grozne kako mogu da budu.

 

Naravno, na Soulflyju ih je bilo baš dobrih, i wall of death i circle pit (ne baš uspešan, no dobro), ume to da bude i zabavno, ali su mi draže ove mirne varijante, povučeš se sa strane i uživaš u koncertu i atmosferi :smile:

 

Vidim mnogo ti blogovi popularni hahahahaha  :violent:

 

jao, vidi ga, ljubomoran je.

Edited by Sha
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свирали су I and I.Walk je био само рефрен...

 

kad bre? o.O ja sam lud onda...

 

 

 

ovde ima dosta bolesnika ...

morasda budes tezak bolesnik da uopste pomislis da pljujes coveka koji jeuradio nesto sto vi nikada necete u vasim bednim/mizernim zivotima.

 

Realno, samo se proseravate. Mozhe da propadne josh ovoliko, uvek ce odushevljavati svojom pojavom i uvek ce imati ogromno poshtovanje koje je i zasluzhio.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je ovde bilo proseravanja to je strasno.

Koncert je bio odlican.Atmosfera do jaja,publika raspolozena,bend raspolozen.Ok,Maks nije bas blistao ali ja sam zadovoljan i njegovim nastupom.Uostalom zalite se,pljujete coveka i pricate kako vise necete dolaziti na Soulfly koncerte a karta je bila 500 dinara.Smesno.

Sve u svemu,odlican koncert,a Soulfly kad god dosao-dobrodosao.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na samom koncertu tesko da sam primetio vecu kolicinu ljudi koja je bila nezadovoljna, cak ni pribliznu kolicinu ovoj koja na forumu sad udara po tome kako se ko raspadao navodno. Ono sto sam ja video, jeste bila razularena masa, koja je ubijala sve oko sebe u moshu i shutkama, napaljeno, pred za vreme i posle svake pesme soulflaja.

Druga stvar je sto, kada su se ljudi na kraju povukli sa bine, ortak i ja smo poceli da pevamo i tapsemo u ritmu, a ljude okolo je boleo pimpek, nisu mogli normalno ni da isprate bend i Maxa.

 

 

Mozda je stvar u tome da su neki ljudi dosli samo zbog niske cene karte, a ne zato sto su zaista i zeleli da vide Maxa i SoulFly. Mozda sledeci put treba udariti par hiljada za kartu, pa da dodje neko ko nece da se pro*erava na random, iako je za vreme koncerta gledao ribe okolo, i muvao sankericu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sledeci put treba udariti par hiljada za kartu,

 

Jeste, pa će onda opet da bude kuknjave kako ljudi ne dolaze na metal koncerte.

Edited by Sha
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko kaze da je koncert bio los ili ne zna sta trazi ili nije fan Soulfly/Max Cavalera muzike.

Meni je bilo odlicno i nemam nikakve zamerke na atmosferu, svirku, set-listu, organizaciju...cena je tek prica za sebe.

Isao sam i ici cu i za vece pare da ih gledam, uostalom gledao sam ih u inostranstvu vise puta za mnogo vecu kintu i nikad mi nije bilo zao.

Moja kritika Maxu je samo moja licna i nikako ne nepostovanje. Smatram da imam pravo da je iznesem, narocito ako se svodi na cinjenice sa kojima se retko koji stariji fan ne bi slozio.

Zabole me sto ce se uvrediti neki klinac koji je dudlao flasicu mleka kad sam ja slusao Arise. I mene su pogadjali mnogo nerealniji i neosnovaniji postovi pa nisam reagovao. Izneo sam svoje vidjenje Maxa kao velicine i legende scene i sire.

Ja sam njegov fan mnogo veci i duzi nego 80% ljudi koji su bili na tom koncertu. Svestan sam da se vremena menjaju, ljudi stare, menjaju se...ali i toga da su neke negativne stavri dosle do izrazaja.

Ako sam zbog toga bolesnik i zivot mi je bedan i mizeran, onda pricu mozemo okrenuti u drugom pravcu.

Sve u svemu, odlican koncert, hvala organizatoru na trudu i ici cu opet makar se ovaj udebljao jos 20 kila, ostao bez ijednog zuba i odlucio da ne pipne gitaru na stejdzu. :)

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dio je cepao sa 67. godina skoro jednako kvalitetno kao i kad je bio mnogo mladji. ako je max sa 41 godinu toliko mator da mora da recituje, onda nek ide u kurac i nek sedi kuci...

 

kakve ima veze cena karte, on ce isto da mrsi muda i na metal campu, gde je ufur oko 100 evra.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

dio je cepao sa 67. godina skoro jednako kvalitetno kao i kad je bio mnogo mladji. ako je max sa 41 godinu toliko mator da mora da recituje, onda nek ide u kurac i nek sedi kuci...

 

kakve ima veze cena karte, on ce isto da mrsi muda i na metal campu, gde je ufur oko 100 evra.

 

Dobro, i Mik Dzeger je sa svojih sto nenadjebiv, pa i Bleki Lavles npr, koji u onom svom koznom odelcu ipak przi, to zavisi od coveka... Maks izgleda k'o da ima 55, a ne 41u, nije toliko otporan na zivot bio jbg...

 

Mislim da niko Maksov nastup i cenu karte nije dovodio u vezu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...