Jump to content

2010.06.29. *Bašta SKC, Beograd* S O U L F L Y


Recommended Posts

U principu bio mi je OK provod,sem dve stvari:

Bedak 1 - nije bilo nekih starijih stvari od Sepulture :(

Bedak 2 -

Ja cekam Kuruzov report sa koncerta :]

ne nadjoh Kuruza (a rekao je da ce doci) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bre? o.O ja sam lud onda...

Е сад не знам више ни сам,нисам сигуран да ли су свирали или не,најбоље нек неко пресуди ;)

 

Na samom koncertu tesko da sam primetio vecu kolicinu ljudi koja jebila nezadovoljna, cak ni pribliznu kolicinu ovoj koja na forumu sadudara po tome kako se ko raspadao navodno.

Πа добро,што се мене тиче,Макс је био далеко од распадања,као да је био мало уморан од свирке,или да је једноставно мало и одрадио концерт,што је у реду ако он мисли да тако треба,мени се то није баш допало.

А што се тиче тога да није било критичара на концерту...

не треба очекивати да га неко гађа трулим парадајзима ако је незадовољан већ да достојанствено испрати и поздрави човека који је дошао да искаже своје идеје путем музике.

 

Svako ko kaze da je koncert bio los ili ne zna sta trazi ili nije fan Soulfly/Max Cavalera muzike.

Ja себе сматрам не неким "ултра" фаном који зна све албуме и све песме напамет,али нека буде да сам обичан фан.Овај концерт упоређујем са концертом из 2003 (не знам ко је од вас био тада на том концерту).

Такође мислим да је одлична сетлиста,можда ми је недостајало нешто са beneath the remains,aли Боже мој,неможе се сваком угодити.Рецитовање песама није уопште пријало,бар мени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nadjoh Kuruza (a rekao je da ce doci) :(

Било ми жао да дам 900 динара, а и одложен ми је један испит, па сам морао да учим.

 

Али, ако толико желиш да се упознамо, удовољићу ти.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizatoru: konačno, sjajna politika cena, ovako treba da bude popunjen svaki koncert koji dovodite, bez obzira na to što su mnogi došli samo da vide/čuju, tako se radi popularizacija prave muzike! :pivopije: Nadam se da je ova svirka dokazala da treba u tom smeru da radite a ne po par 'iljada dinara u opštoj besparici.

 

 

 

Ostalima koji kenjaju kao da nikad u životu nisu pre ovog koncerta videli/čuli Maksa uživo... bilo je odlično, sjajno raspoloženje i energija, a vi idući put nemoj da dođete na svirku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...