Jump to content

Concrete Sun


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

planiramo bg, al nikako vise da ga dogovorimo napokon. bicete blagovremeno obavesteni :)

a u cetvrtak kao sto stolet rece, sviramo u novom sadu u studiju m. upad je free, svirka pocinje u 8, tako da nemojte kasniti. vidimo se!

 

 

 

svirke:

24.11. studio m, novi sad

25.11. segedin

26.11. club zeppelin, senta

TBA - banja luka

TBA - zagreb

Edited by Buried in Smoke

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

hvala, i vama! \m/

 

 

apdejt:

 

dobili smo nagradu od gruvanja za najvecu nadu u 2012. godini, eo kratak report sa te svirke u studiju m:

a sledecu sredu u 1 sat iz ponoci na rtv-u ce biti pustena i cela svirka, takodje iz studija m, concrete sun & tona.

 

uradili smo majice, trenutno nemam nijednu kod sebe, ali bice ovih dana pa cu da postavim sliku.

:pivopije:

Edited by Buried in Smoke
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја сам тек сада преслушао.

 

И, морам да се сложим са Талвијем у сваком погледу. :da: Овако ова музика треба да се свира. Стварно, све похвале.

 

Као што Лоу рече, чекамо вас у БГ-у. А чак и ако пре тога буде можда и у ЗР, сасвим је могуће да ћу бити ту. Ионако Талвију дугујем пиво. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ljudi! heh, pa nikad nije kasno :pivopije:

sto se tice svirke u bg-u, planiramo je vec sto godina, sve sad cemo pa nikad..

ustvari jedini razlog zasto vec nismo negde svirali je sto se slabo snalazimo po klubovima u bg, aj dajte neku preporuku gde bi mogli da organizujemo nesto.

ja sam pricao s nekim ljudima, spominjali su mi dangubu i gun klub kao. i fest, ali to je u zemunu valjda.

 

ako neko nije video spot:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustvari jedini razlog zasto vec nismo negde svirali je sto se slabo snalazimo po klubovima u bg, aj dajte neku preporuku gde bi mogli da organizujemo nesto.

ja sam pricao s nekim ljudima, spominjali su mi dangubu i gun klub kao. i fest, ali to je u zemunu valjda.

U ovom trenutku je "Gun" najbolji izbor. Dobar je i "Fest", ali ne znam kakav je stav "Beograđana" prema odlasku na svirku u tu opštinu, iako postoji odlična veza prevozom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...