Jump to content

Concrete Sun


Recommended Posts

500 kinti je disk, ima ih u mungosu jos. sto se tice datuma, jbg zakazali smo jos ranije, a manje vise slabo pratimo fudbal pa se poklopilo..

btw, svirka je odlicno prosla, dvoriste je bilo puno uprkos cinjenici da je taj dan bila i noc muzeja u gradu i finale lš

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pozdrav i podrska momcima iz prejebeno opasnog benada Concerte Sun!

Drago mi je sto je moj prvi post na ovom forumu bas na ovoj temi.

Sinoc nazalost iako pun zelje i motivacije da dodjem na vasu svirku u r66, zbog nekakvih licnih gluposti nisam to uspeo. Nadam se da je svirka bila odlicna i da ste vi zadovoljni. Gledao sam vas onomad u NS kad ste svirali u New Yardu, bilo je odlicno iako je po mom ukusu mali to prostor.

Svaka cast i nemojte odustati.

 

Nadam se da cete uskoro ponovo svirati u NS, sigurno dolazim!

Ziveli. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@frenki - hvala puno! svirka je prosla super. steta sto nisi mogao da dodjes, ali bice jos prilike. sto se tice novog sada, ako planiras na exit svrati na explosive stage, sviramo u nedelju.

@vuk - bili smo u dangubi pre par meseci, trenutno nemamo nikakvih planova za bg.. bice, samo pitanje vremena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zvuk vam je sinoć na Explosive-u bio odličan, kao i scenski nastup. Obe nove stvari što ste svirali su super, mada mi se na prvo slušanje više svidja Two Brothers From Different Mothers(valjda nisam omanuo naslov).

 

Uglavnom - sve na vrhunskom nivou, redneksi :P:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

eto oNe me je pretekao, imamo novi spot..

od mog poslednjeg javljanja smo svirali na oficircu ovde u novom sadu, u šidu (metal day na trgu), na exitu i na szigetu.. ovaj sziget je prebrutalan. ja sam bio prvi put, ali sledece godine cu gledati da odem svakako.

 

eo dva klipa sa szigeta:

 

inace, pocinjamo lagano da sklapamo materijal za unplugged, to je sledece sto radimo..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...