Jump to content

2010.08.18-22. *Usce, Beograd* Belgrade Beer Fest


Srlandand

Recommended Posts

Jok, ovo je Ex-SFRJ nostalgičarska fešta koja je ostvarenje snova za one fejk motoraše koji svake godine prave humanitarnu turu do Kosova, a to je gore čak od litvanskih blekera, o danskim da ne govorim.

 

Што су они фејк? Шта фали хуманитарној тури?

Ти имаш бољи мотор и у бољем си, бајкерском, фазону?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bora Corba govnar plagijatorski apsolutno najiritantnija pojava u Srbiji nove ere

 

Cane nije napisao dobru pesmu zadnjih 15 godina,

 

Atomsko Skloniste ima neke od najglupljih tekstova u istoriji ex-Yu muzike,

 

Van Gogh ima par dobrih pesmica za devojcice

 

Kelti 10 godina nisu obradili neku Irsku pesmu,pa da nas ponovo oduseve(slusao sam ih preko 150 puta,ali oni su i ok)

 

YU Grupa..mooooja si,sad vi-od zlata jabuka,moja si o da,mooooja si,da vas cujem-od zlata jabuka,moja si o da..

 

SARS.. :no:

 

ove ostale i ne treba komentarisati..

 

 

 

bravo. bez trunke sarkazma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што су они фејк? Шта фали хуманитарној тури?

Ти имаш бољи мотор и у бољем си, бајкерском, фазону?

 

Opusti se, Axe, što se žestiš tako? :haha: Da te pitam nešto, je l' ti priseravaš tako kada neko na sportskom forumu komentariše fudbal, a ne bavi se fudbalom?

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusti se, Axe, što se žestiš tako? :haha: Da te pitam nešto, je l' ti priseravaš tako kada neko na sportskom forumu komentariše fudbal, a ne bavi se fudbalom?

 

Не жестим се, кад се жестим онда дркнем и понеки шамар.

Шта фали хуманитарној тури, дебилчино?

Edited by Axeanosilas
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povedi računa o rečniku. Ničim te nisam uvredio, prema tome obuzdaj se malo. I ja sam tebe pitao nešto, pa ako si razumeo poentu, razumeo si, ako nisi, jebiga, šta da se radi...

  • Upvote 5
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

... iako se moj stav po pitanju ove plagijatorske manifestacije ne menja. :da:

 :da::pivopije:  :pivopije::pivopije:

 

 

 

 

S' tim da ja najverovatnije zaobilazim ovo desavanje.

EDIT:@voodoo:pusti Tesu,bar da bije pedere tamo ;)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo glupi ljudi mrze Riblju Čorbu zato što su mnogo glupi.

Mnogo pametni ljudi mrze Riblju Čorbu zato što su mnogo pametni.

 

that's deep

 

glup si k`o kurac

 

Aksenosilase,vidi sta mi rek'o..

 

evo ti minus

 

edit:Action failed: You have reached your quota of negative votes for the day

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo da slusamo Srpski jezik-nema muzike

nema veze.-

Alo moze li onaj Bane Sansajn Da izrepuje cele

tekstove Sam ,uvek nadje neke Bedake se izdernjaju pa upropaste pesme.

Nije Mikelandjelo niti neki Mocart

Valjda moze Tekst Ceo da nauci????!!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo glupi ljudi mrze Riblju Čorbu zato što su mnogo glupi.

Mnogo pametni ljudi mrze Riblju Čorbu zato što su mnogo pametni.

 

najpametnije medju njima zabole kurac za riblju corbu, jer riblja corba nije vredna gajenja osecanja u nacelu.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sad kazes zato sto si matora, a znas ono "yes you're older now, and you're a clever swine, but they were the only ones who ever stood by you"

 

ti si mator. balavander nijedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Eagle1

@sha

Meni je Judas sranje generalno, ima možda nekoliko pesama koje mogu daslušam i konkretno za "Breaking..." mogu da kažem da mi je potpunosmešna. Jednostavno ne volim taj fazon i to je sve i, DA, mogu da kažemda je sranje, kao što ću uvažiti i svakoga ko kaže za neki bend ilipesmu koje ja volim da su sranje. Sa tim uopšte nemam problem. Ne mogu,recimo, niti bih ikad negirao činjenicu da su i Judas i Van Gogh važnibendovi za scene kojima pripadaju, ne mogu da negiram činjenicu da ihgotivi mnogo ljudi, ali gotive ljudi i Britni Spirs i Ekrema Jevrića pato ne znači da je kvalitet u pitanju.

 

bas me zanima sta ti volis da slusas?kladim se da ne znas ni 10 pesama od judasa,zato ne pricaj napamet i ne pravi se pametan mnogo kad nesto ne znas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto se svaka tema pretvori u preganjanje izmedju Sha i pola foruma o njegovom muzickom (ne)ukusu?

 

Takvo ponasanje ce od sad na dalje biti sankcionisano warnovanjem.

Smarate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba vam dati umesto svih ovih grupa one grupe leve sa prnjavor festa,nabiti cenu za kartu i oterati vas u 3 lepe...

Partibrejkersi,Corba,Ortodox Celts,Yu Grupa...skoro pa sam krem domace rock scene,besplatno na jednom mestu...Ne razumem,jel bi ste vise cenili Boru da je umro pre 20godina?

 

I ko kaze da Partibrejkersi nisu izdali vec deceniju nista dobro,pa izdali su onaj album ,,Sloboda ili nista'' pre 2-3 godine koje je bilo najprodavanije domace izdanje duze vreme...

 

Sta fali pesmi ,,Od zlata jabuka?'' problem sto je ljudi pevaju na koncertu?? Pa ajde napisi bolju,u kojoj ti nece biti nelogicno pevanje mase,a pritom napisi jos dosta hitova,tako da izgradis karijeru dugu kao oni a da bude sa ukusom i nekom merom kao sto su to oni uradili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...