Jump to content

Caffe Enigma


azal

Recommended Posts

Novi klub u beogradu, za metalce i ostale alternativne ljude :D

 

Mozete pratiti eventove na facebook stranici kafica

 

http://www.facebook.com/group.php?gid=130064110364548

 

 

Description:

Enigma se nalazi u srcu Beograda,u ulici Djusinoj br. 20,preko puta rudarskog fakulteta!

U prijatnom,klimatizovanom ambijentu mozete uzivati u vecerima posvecim underground muzickim pravcima (metal,rock,electro...)

 

klub radi svakog dana sem nedelje od 18 sati

 

i da najavim svoj night, svakog cetvrtka

 

38878_411657977908_739527908_4602204_5568471_n.jpg

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=113187352065607#!/event.php?eid=113187352065607

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmm nemojte se sad smejati, al ne mogu da se setim koliko beše :haha: čini mi se da nam za 3 piva naplatiše 390 dinari :zuba: ima tu jedan kolega sa foruma koji je bio to veče pa ako se seća i naravno navrati na ovu temu, neka me ispravi ;)

 

PS ako ćeš moje reči da projektuješ na sve metalce onda :udri: jer ja baš i nisam neki metalac....što jes jes....

Edited by WIZARD OF GORE
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok, pitam samo okvirno.

 

130 din je prilicno jeftino za "kafice" 0.3 u 95 posto kafica ce te kostati 150din najmanje.

 

100-120 din za 0.5 u kafani nekoj.

 

ja jos nisam bio u Enigmi, tek cu u cetvrtak stici :D

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Куртон

o bokte koliko razlicitosti na azalovom rosteru. kako ces tako izdiverzifikovane zvukove da pustas na jednoj veceri, zivo me interesuje

da ja pustam vece, rokno bih ovim redom neki us power/epic heavy/doom/black i zavrsio sa nekim thrash-om pa onda mozda presao na neki heavy/speed pa mozda razlaz sa euro power.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o bokte koliko razlicitosti na azalovom rosteru. kako ces tako izdiverzifikovane zvukove da pustas na jednoj veceri, zivo me interesuje

da ja pustam vece, rokno bih ovim redom neki us power/epic heavy/doom/black i zavrsio sa nekim thrash-om pa onda mozda presao na neki heavy/speed pa mozda razlaz sa euro power.

 

night nema neki koncept sem da bude nesto gde mozes da odes i da ne cujes jedno te iste pesme sto si slusao godinama u KSTu, ili Voodoo-u.

 

I kad budem pustio neki poznati bend, bice pesma koja nije preforsirana.

 

bice kul ja mislim, postoji uvek nekoliko bendova koji mogu da se koriste kao prelazi izmedju zanrova, a i na kraj krajeva, mozda i budem mesao potpuno nasumicno, vazna je bleja i gotivni talme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmm nemojte se sad smejati, al ne mogu da se setim koliko beše :haha: čini mi se da nam za 3 piva naplatiše 390 dinari :zuba: ima tu jedan kolega sa foruma koji je bio to veče pa ako se seća i naravno navrati na ovu temu, neka me ispravi ;)

 

PS ako ćeš moje reči da projektuješ na sve metalce onda :udri: jer ja baš i nisam neki metalac....što jes jes....

 

najsasavije je to sto je ona naplatila ta 3 piva 380 din tako da stvarna cena piva nije poznata :) (do kurca gde je nestao onaj najgotivniji smajli)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko pivo kosta? bas me zanima sta je metalcima preskupo :D

s obzirom na nabavne cene, sve preko 80 din. je preskupo, naročito onaj mutljag što nam uvaljuju kao točeno "pivo" :haha:...

 

zezam za kiselu :Dal za caj.. aj jbg videcu na licu mesta. cesto u kaficjima dobijes onaj odgovor "ne kuvamo posle 22h" i tako odjebu kave i cajeve ;)

moraš da ih razumeš... do 22h su već pijani, i nije im jasno zašto neko hoće da ih maltretira da kuvaju čaj, umesto da pije alkohol kao oni :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...