Jump to content

2010.08.27-28. *Zito Mlin, Beograd* Adrenalin Live Festival


Recommended Posts

Bio sam na festivalu drugi dan, tj. sinoc. Dosao sam tamo sa drugarom nesto iza pola 10, SMF je vec bio poceo. Nisam uspio da se posebno skoncentrisem na njihov nastup, jer smo zbog iritirajuce kise bili poprilicno udaljeni od bine.

Onda sam iz blizine pogledao Lolobrigidu – vesela muzika, idiotski tekstovi i dvije zgodne curice koje se dobro provode na bini i zajebavaju sa publikom. Imali su dobar feedback iz publike.

Onda u iscekivanju Bjesova na bini se pojavise Goblini. E ono je zaista bila sjajna svirka! Jos sam pod utiskom! Odlicna atmosfera u publici (kisa je u medjuvremenu stala), dosta sutki i komesanja, skakanja i pjevanja, bend na bini odlican, Golub i ekipa puni energije, fenomenalno! Svirali su iz svog repertoara sve sto vam moze pasti na pamet, a za mene je vrhunac koncerta bio kad su svirali „U magnovenju” – osjetio sam se mladjim dobrih 12-13 godina. :) Mislim samo da su one strane obrade na bis bile nepotrebne, kao i ponovno izvodjenje „Anja, volim te”, ali ok...

Bjesovi se na kraju ne pojavise, bez jasnog obrazlozenja, sto je svakako veliki minus. Bilo je ljudi koji su ponajvise dosli zbog ovog benda...

Posjeta je bila odlicna, odavno nisam vidio onoliko naroda na jednom festivalu sa domacim bendovima. Mislim da je bilo sigurno par hiljada ljudi.

Sve u svemu, OK je bilo, a moglo je i bolje da su svirali i Bjesovi, kisa mi je s pocetka bas sjebala dozivljaj, ali je stala kad je bilo najpotrebnije. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obe vecheri je bilo super, Block Out je mogao i da svira bolje stvari, ali ok, ovo je festival. Bjesovi otkazashe, ali su Goblini, bar meni, to nadoknadili. Mnogo su dobri bili sinoc, razvalishe. I on su mogli josh neshto, umesto obrada, ali ajde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo super oba dana, samo da vreme nije zajebavalo, bilo bi i bolje. Atheist Rap standardno odlichni, shesti put sam ih gledao, verujem da cu josh toliko. Goribor me smorio, Block Out sjajan i ako je set lista mogla biti mnogo bolja. KKN i Let 3 su bili kul, zhao mi samo shto je za Let 3 ostalo malo ljudi i svi su bili vec mrtvi. Drugi dan odgledao SMF koji su pokidali, Lolobridjidu na kojoj mi je bio najzanimljiviji onaj lik shto se drao "Posle cu da te jebem!" i Gobline koji su bili sjajni kao i u Shapcu, samo sam se nadao da nece biti bukvalno isti scenario kao na ShLF-u, da ce bar neshto promeniti, al' kurac. Sve u svemu zachin C, 2 odlichna dana u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu Straight Jackin svirali uopste? Po rasporedu su trebali prvi da sviraju....al su prvi bili neki drugi (filti...) , potom su se e-play sat vremena spremali za svirku...

Prvi dan je bio odličan...! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajno je bilo oba dana... uz mnoge propuste al nema veze..

 

samo nesto ... koliko sam ja informisana Bjesovi nisu krivi sto nisu svirali nego je to bio splet glupih okolnosti, tako da ... eto, jbg. Nije ni bitno, samo da ne budete kivni na bend jer oni nisu ti koji su otkazali! Mnogi su dosli zbog njih, pa i ja, izmedju ostalog... Bice druge prilike...

 

Straight Jackin nisu svirali jer su povredili pevaca i jos jednog clana (valjda izboli nozem) dan dva pred svirku na nekom od splavova. Sranje... Samo nek se oporave...

 

Atheisti, SMF i naravno Goblincici ... sjajno!

ostalo, djene djene...

a Lollobrigida...da ne nastupa na manifestacijama slicnog tipa...bar ne kod nas! :)

 

slicice su online, pa bacite pogled:

http://nocturnemagazine.net/live/65/adrenalin-music-fest

Edited by gothsbl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice bilo je sjajno, Goribor, Six Pack i Goblni opravdali veliku cenu karte, ali imam jednu ovecu zamerku

 

Ukoliko Block Out nakon pola sata samo ode sa bine (nebitno sto se posle vrati) ili se umesto najvljenog jednog benda pojavi na bini drugi, neko iz organizacije mora da izadje na bino na 10 sekundi da kaze sta se desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko Block Out nakon pola sata samo ode sa bine (nebitno sto se posle vrati) ili se umesto najvljenog jednog benda pojavi na bini drugi, neko iz organizacije mora da izadje na bino na 10 sekundi da kaze sta se desava.

 

Slazem se u potpunosti s tim sto je, koliko se ja secam, Mita rekao zasto prekidaju svirku- zbog vetra im je popadalo nesto od opreme... Organizacija je ispala uzasna, osim propusta sto se muzike tice, ja nigde nisam videla tatoo standove i takodje niko nije rekao zasto ih nije bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,ja ne znam za sluchaj kada se tako nesto nije desilo!

u redu je.

 

"Veoma nam je žao što nismo nastupili na Adrenalin festu i što nismo svirali pred publikom koja je, između ostalih sastava, kupila ulaznicu da bi videla nastup Bjesova.

 

Nadamo se da ćemo tokom jeseni odrzati veliki samostalni koncert u Beogradu i da ćemo nastupiti i u nekim od gradova iz kojih su ljudi, u subotu 28.8.2010, došli da bi nas videli.

 

Bjesovi nisu otkazali nastup na Adrenalin festu - nastup je Bjesovima otkazao organizator! Do poslednjeg trenutka, u subotu 28.08.2010, mi (Bjesovi) smo, spremni da krenemo na put, čekali poziv organizatora, koji nam je u 21:30 javio da ne polazimo, jer je zbog kiše i "olujnog vetra" pitanje da li će se drugi dan Festivala u celosti održati.

 

Na kraju je ispalo je da su kiša i "olujni vetar" sprečili samo nastup Bjesova.

 

Zoran Marinković i Srđan Mirović,

 

u Gornjem Milanovcu,

 

31.08.2010."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto li me ovo ne iznenađuje...a ovde kad na račun organizatora uputiš bilo kakvu kritiku, hoće da te rastrgnu, k'o da, zaboga, rade svoj posao bez savršeno, a ti si džangrizava budala zato što ih kritikuješ. Jadno.

Edited by Sha
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

daleko od toga da rade savršeno, i ne znam zašto je tabu reći da nešto nije bilo dobro, otkazivanje bjesova je veliki propust, moja devojka je najviše zbog njih došla, pokisli smo najstrašnije jer smo morali da gledamo SMF po svaku cenu (dobro, ja sam morao da ih gledam :D ), a onda smo prenoćili u studentskom parku sa krvavim klincima koji su se boli noževima :haha:... i onda prvi bus za kovin, pa na pos'o... a bjesovi otkazani... ali znam i kakvo je jebavanje organizovati nešto u srbiji, i sa kakvim sve jajarama moraš da se izboriš... neka ih nek rade kako mogu, ja im skidam kapu i za ovo...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...