Jump to content

DR.MARTENS CIZME NA PRODAJU


vesna zmijanac

Recommended Posts

ja vise volim ove neke zajebane prerijske stene

 

Naravno, kad si žensko, to je falusni simbol. Kapiramo se, još kad bismo se i u krevetu tako kapirali, gde bi nam bio kraj. ;)

 

pa ti si latentna pederčina! pali te da ti se devojka (koju nemaš) oblači ko muško. to je ok.

samo martinke ostaju odvratne.

 

Martinke nisu muške cipele, ko je to rekao? To bi bilo isto kao da kažeš da žene u policiji i vojsci ne treba da nose uniformu, jer je uniforma "muška". I u pravoj muškoj odeći, zgodna cura je i dalje zgodna, možda još više, jer dolazi do izražaja njena prirodna lepota, a ne ona koju joj daje odeća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne moze svaka cura dobro da izgleda u martinkama, to se slazem, umeju da deluju previse kabasto. ali neke poput mene npr. , koje zrace seksepilom i uopste dobrom energijom, mogu da iznesu i jedne tako macho cizme na zenstven nacin. jos u kombinaciji sa mrezastim carapama i kratkom suknjicom, vruce !

 

Pics, or it didn't happen.

 

Ajde Vudu u kom si fazonu, Prin čeka poziv da zameni Jeremića a ti našao sad da ga jebeš.

 

Nije Vudu, definitivno. Znam u dušu njegove lažne naloge, ovo nije taj slučaj. Vesna Zmijanac je stvarna cura i stvarno prodaje martinke, ali je namirisala dobru priliku da loži i podjebava nejebače sa foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je stvarna cura neka slika etiketu na martinkama sa velicinom obuce na njoj i neka u kadru uhvati svoju facu ili saku koja pokazuje dva prsta ili nesto slicno.

martinke moraju stajati na onoj istoj crvenoj stolici.

 

To što neće da se slika, ne znači da nije stvarna. Mnoge ribe izbegavaju da kače slike na net, u 90 posto slučajeva jer su frustrirane fizičkim izgledom. Istina, za ovu sliku ne mogu a priori da tvrdim da nije njena, nemam dokaze za to. Skoro sam provalio jednu curu koja je stavila na fejs sliku italijanske manekenke tvrdeći da je njena. Raspitao sam se kod onih koji se razumeju u te stvari o markama tašne, suknje i ostalog što je nosila na sebi i onda pretraživanjem tih modnih detalja došao do te iste slike.

 

:haha: Kakav self pwn.

 

Samo zato što ti tako kažeš.

 

Izvinjavam se, vidim da je promenila sliku. Ova sa sisama sigurno nije njena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je stvarna cura neka slika etiketu na martinkama sa velicinom obuce na njoj i neka u kadru uhvati svoju facu ili saku koja pokazuje dva prsta ili nesto slicno.

martinke moraju stajati na onoj istoj crvenoj stolici.

 

evo micko samo za tebe kisssssss

 

 

 

 

ju sto mi je  velika ova slika, sorry

 

elem, htela sam da metnem i srednji prst, al nije mi uspevalo onda da isfokusiram itd. a da ove sise nisu moje, to je istina, al i moje su grudi balkanske 

 

 

 

a i one hugo boss pantalone stvarno prodajem.........

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...